Hra mimo pozici

• chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Registrace: 06.08.2011 Příspěvky: 180
      Cau chtel jsem se zeptat na cbety / bluffy kdyz hraju napr s AK jsem na mp/utg a nekdo me dorovna dostavam se na flop mimo pozici kde nehitnu ani gut shot ani par proste nic vyplati se mi davat cbet na flopu a na turnu ?nebo to zalezi hrac od hrace proti komu atd ?
  • 11 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Presne na to tu máme rozsiahly článok zameraný špeciálne na cbet :f_cool:

Ale všeobecná odpoveď neexistuje, skutočne to záleží na počte a charaktere oponentov, štruktúre boardu apod.
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      jednu dobu jsem hral 100% cbet na flopu a tim padem i na turnu to mi udelalo diru v bankrollu tedka hraju zase mimo pozici pokud nehitnu check fold sem tam call ale nechci byt za callingstation ani za nita tak proto se ptam :-) kdyz jsem v pozici tak je to docela jednoduche.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

dobré téma ;) předpokládám, že myslíš na cashovce? Jaký limit? A FR nebo SH? (nebo ti jde i o turnaje a SnG?)

To jsou základní faktory bez kterých nejde odpovědět.
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Jde mi predevsim o cashovku NL2 FR
      A jde mi predevsim mimo pozici v pozici se da vzdy nejak rozume domluvit :-D
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      ačkoliv hraju převažně SNG tak za to co mam přečtené a aji něco malo nahrané na to nejde odpovědět pokud nedaš nějákou danou situaci se statama :) ... přesně jak psal Fiskantes vždy bude zaležet na tom jaký je to protihráč a jaká je textura boardu ... pokud víš že na maš hráče nějáké info a předpokládaš že ho flop netrefil a když nic nema tak zahazuje tak c-bet se mi zdá jako dobrá volba ... pokud je tvoje info 0 tak radši check/fold ... i když tim check mu daš docela jasně najevo že nic nemáš :)
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Tohle chapu jen se mi nekolikrat stalo ze nekdo callne flop a cbetovat turn je pro me pravidle kdyz se rozhodnu betovat flop takze vetsinou se pka pohybuju v sazkach ze i kdyz nekdy vyhraju tak to pro me neni moc vyhodne
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      chonsufish původně napsal
      Cau chtel jsem se zeptat na cbety / bluffy kdyz hraju napr s AK jsem na mp/utg a nekdo me dorovna dostavam se na flop mimo pozici kde nehitnu ani gut shot ani par proste nic vyplati se mi davat cbet na flopu a na turnu ?nebo to zalezi hrac od hrace proti komu atd ?
      1, AK je svate, takze AI pre
      2, zalezi na opening rangi supera/calling rangi
      3, zalezi na boarde
      4, zalezi na dalsich 10 veciach
      5, AK je svate

oh vidim cashovka NL2, tak AI pre
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Sice jsem napsal AK ale myslel jsem i jine kombinace kazdopadne kdyz hraju mimo pozici a nehitnu ani FD/SD a hraju check/fold je to chyba ?
      Samozrejme jednou za cas toho vyuziju a zkusim nejaky bluff ale to je tak v 5-10% pripadu
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ak hráš takto pasívne, asi Ti nejaká value uniká a teoreticky si aj lepšie čitateľný pre všímavých súperov - budú vedieť že ak na flope betuješ OOP, tak si niečo trafil. Ale na NL2 to asi až tak nevadí.
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      :D na NL2 není nikdo takto myslící :D a pokud jo tak se rychle přesune pryč takže si myslím že není důvod ho až tak řešit :)
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Ak hráš takto pasívne, asi Ti nejaká value uniká a teoreticky si aj lepšie čitateľný pre všímavých súperov - budú vedieť že ak na flope betuješ OOP, tak si niečo trafil. Ale na NL2 to asi až tak nevadí.
      Presne tohle jsem potreboval slyset :-) diky ;-)