HEm small stakes - někdo napůl?

• 13 odpovědí
    • Bartyx
      Bartyx
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 257
      Nemůžou to mít dva lidi. Ty dvě licence jsou jen pro tebe. Abys to mohl mít na dvou kompech (např. PC a notebook). Dělit se o to s jiným člověkem je zakázáno.
    • ChangeYourMind
      ChangeYourMind
      Bronz
      Registrace: 23.02.2010 Příspěvky: 173
      ja bych do toho možná šel ,ale raději PT3 ( zdá se mi přehlednější , jednodušší,hezčí). Cash bych mohl poslat jenom na PS. Akorát nevím jeslti tam jsou 2 licence , ale měly by být.

edit: jsou tam 2 licence
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Zlato
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 2,991
      Co se týče přehlednosti, tak právě to je výhodou HEMu - můžeš si nastavit snad úplně všechno jak má vypadat; včetně vychytávek jako např. má-li hráč nějakou hodnotu nízkou - např. VPIP tak je zobrazeno červeně, při vyšší hodnotě třeba zeleně...a obecně má HEM oproti PT3 plno takových vychytávek, které imo přispívají k přehlednosti. Navíc je prostě propracovanější, teď se blíží HEM 2 (když koupíme HEM teď, tak už dostaneme upgarade zdarma). Kdyžtak pořešíme v PM.
      kdyžtak doporučuji zkusit trial.
      AD licence: podívám se na to, už jsem viděl několikrát na různých fórech jak lidé hledají někoho kdo to s nimi koupí napůl, tak by to snad mělo jít.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Zlato
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 2,991
      Ad: Zítra odjíždím na týden na dovolenou (bez netu), kdyžtak zatím můžeš zkusit ten trial.
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Registrace: 16.03.2010 Příspěvky: 371
      Napiš mi na ICQ, něco ti poradim tady to nechci psat. :) ***

edit: opal99
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      Beatlemanic původně napsal
      už jsem viděl několikrát na různých fórech jak lidé hledají někoho kdo to s nimi koupí napůl, tak by to snad mělo jít.
      banda pokrytcu, co nemaj koule na to pouzit cracklou verzi a citi se jako neco vic, kdyz "kradou" jenom napul, jak uz to tak obvykle pokrytci delaji ;)
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      qkj původně napsal
      už jsem viděl několikrát na různých fórech jak lidé hledají někoho kdo to s nimi koupí napůl, tak by to snad mělo jít.
      banda pokrytcu, co nemaj koule na to pouzit cracklou verzi a citi se jako neco vic, kdyz "kradou" jenom napul, jak uz to tak obvykle pokrytci delaji ;)
      Cracknutá verze jede :) , ale taky bych si nejradši koupil originál až si na něj vygrindim ...
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410

Cracknutá verze jede :) , ale taky bych si nejradši koupil originál až si na něj vygrindim ...
      Nějaká stránka na cracklou verzi? Nechce se mi googlit, tak kdybys byl tak hodnej :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Co se týče přehlednosti, tak právě to je výhodou HEMu - můžeš si nastavit snad úplně všechno jak má vypadat; včetně vychytávek jako např. má-li hráč nějakou hodnotu nízkou - např. VPIP tak je zobrazeno červeně, při vyšší hodnotě třeba zeleně...a obecně má HEM oproti PT3 plno takových vychytávek, které imo přispívají k přehlednosti. Navíc je prostě propracovanější, teď se blíží HEM 2 (když koupíme HEM teď, tak už dostaneme upgarade zdarma). Kdyžtak pořešíme v PM.
      kdyžtak doporučuji zkusit trial.
      AD licence: podívám se na to, už jsem viděl několikrát na různých fórech jak lidé hledají někoho kdo to s nimi koupí napůl, tak by to snad mělo jít.
      btw-
      Hele barvičky jsou v PT3 taky uplně easy :rolleyes:

ale ta přehlednost zejmména pro SNG hráče bych řekl že je větší v HEMu.

a PT3 v poslední verzi toho umí taky dost :heart:
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      je to zakazane v podminkach samotneho holdem manageru to za 1. za druhy je to nesmysl si to s nekym kupovat napul, protoze to stoji par dolacu co si na micro stakes vydelate ani ne za tejden a za dalsi pokud si to s nekym koupite na pul ten kdo to kupuje muze toho druhyho komu proda tu druhou pulku kdykoliv okrast protoze serial key jde kdykoliv resetnout a tim padem mate pak akorat velky kulovy...

pokud to myslite s pokerem seriozne par dolaru vas nezabije a mate pak prakticky vystarano naporad....
    • joehovado
      joehovado
      Bronz
      Paulis1992 původně napsal

Nějaká stránka na cracklou verzi? Nechce se mi googlit, tak kdybys byl tak hodnej :)
      ICQ: *** ... nechci tu spamovat nějaké warez linky a podobné, takže mi napiš individuálně :f_biggrin:

edit: opal99
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,620
      Moc dobře nechápu, jak byste to chtěli udělat, až jeden z vás bude chtít upgradenout na full version a druhý ne.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Takze:

1. zdielat jednu licenciu je ZAKAZANE.
      2. Neprajeme si na fore diskusiu o tom kde sa da zohnat cracknuta verzia nejakeho software. Verim, ze dovod vysvetlovat nemusim.

Zatvaram teda tuto temu a mazet uvedene kontakty.

Dakujem za pochopenie.