BLOG: Road to Poker Pro

• kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Vítejte na mém Blogu -- Road to Poker Pro

Před pár dny jsem si dovolil konečně sepsat Moje skromné představení a ihned nato jsem se rozhodl založit blog, na kterém budu popisovat moji doufám dlouhou a úspěšnou cestu ve světě pokeru.

Nejprve bych se rád vrátil k tomu co se událo od mého představení. Jak jsem již psal posledních několik dnů jsem se připravoval na reparát, takže jsem se po bustnutí bankrollu na bwinu raději věnoval učení. (A sledování novinek na pokerstrategy.com) Tento reparát jsem naštěstí udělal, takže nic nebrání tomu, abych restartoval moji pokerovou kariéru a začal zase od začátku.

Původně jsem myslel, že začnu už ve středu, ale můj nový notebook byl jiného názoru. Takže místo toho, abych poslední dva dny hrál, tak jsem řešil, proč zase něco nejede.

Začínáme:

- ke hraní budu užívat můj notebook a později stolní PC (K dispozici 23',19' a 15' monitory)

- herna: Pokerstars
      - formát: No Limit
      - začátek na: NL2 podle 25BI bankroll managementu
      - startovní kapitál: 50 dolarů
      - software: Holdem Manager a PS Equilab

Dále k dispozici články, videa, coachingy, hand judge a mnoho dalšího na serveru Pokerstrategy.com

- Učíme se vyhrávat - splněno -

1. úroveň splněna :-) - $100 - Týdenní slosování 15.8. - 21.8.
      2. úroveň splněna :-) - $100 - Týdenní slosování 29.8. - 4.9.
      3. úroveň splněna :-) - $100 - Týdenní slosování 5.9. - 11.9.
      4. úroveň splněna :-) - $100 - Týdenní slosování 12.9. - 18.9.
      5. úroveň splněna :-) - $100 - Týdenní slosování 19.9. - 25.9.

- účastním se 50-10k challenge

"Využívám všech možností co mi pokerstrategy nabízí"

----

:f_thumbsup: Moje pokerová budoucnost :f_thumbsup:

Již několikrát jsem přemýšlel, kam to chci v pokeru dotáhnout a už hodně dlouho jsem si říkal, že bych to měl sepsat. Inspiraci jsem našel na Fiskyho blogu.

Moje úvahy se netýkají pouze pokeru, ale i celkově života. Neustále slýchávám otázky typu co budu dělat po škole? Jsem studentem čtvrtého ročníku střední školy a jsem na oboru, který mě nebaví a vůbec mu nerozumím. I za předpokladu, že možná udělám maturitu, tak se budu snažit na tuto školu co nejrychleji zapomenout a s datem 31.8.2012 mě budou doma všichni hnát do práce. Pokud si teda neprotáhnu maturu až do třetího termínu, to bych pak měl víc času na přemýšlení. :f_biggrin: Je tu i druhá varianta a to je, že půjdu na vysokou. Ovšem já nejsem moc studijní typ a nevím tedy, jestli to má cenu vůbec zkoušet. No a práce? S tou taky nejsem moc kamarád z mnoha důvodů.

1. Nevím co bych chtěl dělat.
      2. Opravdu se můžu vykašlat na to, abych za pár korun každý den vstával.
      3. Ne! Fakt nechci, aby mě šéf neustále buzeroval. Ono by se mohlo stát, že ho pošlu dop*dele.
      4. Potit se v kanclu, nebo kdekoliv jinde taky nebude zrovna ideální.

"Ne! Toto já fakt nechci, když je tu možnost dělat něco co mě baví a zvládnu to i z domu. "

Tou možností je samozřejmě poker. Být sám sobě pánem.

Dlouhodobé cíle:

Do jednoho roku...

V budoucnu, ideálně hned po škole, bych chtěl hrávat poker Full-time. Rád bych, abych se mohl odstěhovat do nějakého bytu, kde by mě nikdo při session nerušil a mohl bych tedy začít například i s nočními MTT. Především, bych chtěl vydělávat minimálně tolik, abych se dokázal bezproblémově uživit. (zaplatit nájem, jídlo, oblečení, inkaso) 1000USD měsíčně je suma, která by byla dostatečná na zaplacení všech těchto věcí. Teoreticky by mě mělo stačit i méně, záleží na nájmu. Myslím, že tento cíl je celkem reálný, samozřejmě za předpokladu, že se mi během tohoto roku podaří nabrat dostatek zkušeností, abych se posunul na vyšší limity. Samozřejmostí je docílit taky toho, abych se mohl posouvat i dále a nezasekl se na jednom limitu do konce života. To bych vyřešil tím, že bych ze začátku bydlel s někým a nebo bych se držel doma, než bych měl dostatečný roll na vyšší limity, než bych aktuálně potřeboval.

Do pěti let...

Pět let je hlavně dlouhá doba, když jsem četl různé blogy a weby na internetu, tak jsem zjistil, že za tuto dobu je reálné hrávat klidně i NL1K-NL2K. Časem bych se chtěl soustředit na FR,SH a HU CG. Ty HU mě lákají ze všeho nejvíc, bohužel na stárech je CG HU až od NL50 a je na ně potřeba hodně safe roll. Takže se jedná o opravdu hodně vzdálenou budoucnost. A sem tam si pinknout nějaký ten MTT.

Jak jsem již říkal. Chci brát poker jako práci, která mě baví. Neustále se zdokonalovat a povyšovat na vyšší a vyšší limity. Zatím to tak nevypadá, ale jednou se to podaří!

Hodně lidí tu na fóru píše, že si chce pokerem přivydělat a následně ho brát jako zábavu, či ho přestat hrát. Já říkám, že chci mít v budoucnu pravidelný měsíční příjem. A mít se pokud možno o něco lépe, než normální pracující člověk.
  • 125 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čauvec,

hodně štěstí u opravky ;) ve čtvrtek oslava, v pátek regenerace a v sobotu můžeš začít blogovat :D

GL!
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Úvod:

Zdravím, na úvod bych rád napsal to, že první co jsem v mé restartované kariéře udělal byla blbost. Po včerejší aktualizaci-přepsání mého úvodního příspěvku na mém blogu, jsem se rozhodl, že chci začít hrát ihned. Jelikož jsem dlouho nehrál a z dřívější doby jsem měl už něco načtené, tak jsem ihned zapnul pár stolů a vesele prohrál naštěstí jen dolar. Hrál jsem špatně a byl jsem unaven. Nakonec jsem pc včas vypnul a šel spát. Jsem rád, že mám tu mou první blbost za sebou.

Den první: 27.8.2011

Považuji se za ambiciozního začátečníka a již jsem zjistil, že bez studia to nepůjde. Jelikož jsem již několikrát bustnul, rozhodl jsem se začít od začátku a to přečtením pravidel texas holdemu a následně přečtením tří basic článku big stack strategie. Po přečtení každého článku, jsem si vše ještě znovu zrekapituloval a prohlédl v dostupných videích.

Důkladně prostudované materiály za dnešek tedy jsou:

Články:

- Pravidla Texas Hold'emu

- Co znamená Big Stack Strategy?

- Jak hrát před flopem

- Jak hrát po flopu

Videa:

Úvod do Big Stack Strategie

No Limit Big Stack Strategie: Jak hrát před flopem

No Limit Big Stack Strategie: Jak hrát po flopu

+ Anglická Videa

Basic Rules of Texas Hold'em

Introduction to Big Stack Strategy

Statistiky:

Limit: NL2 (Full Ring)
      Aktualní bankroll: 52.23
      Celkem hand: 134
      Herní doba: 128min

Ze statistik plyne, že jsem více studoval jak hrál a to považuji za správnou cestu k úspěchu. Jelikož jsem začátečník a nemám téměř žádné zkušenosti, tak hraji v průměru na dvou stolech. Ve skutečnosti jsem ze začátku hrál na jednom, později na dvou a chvíli i na třech, ale vždy jsem se vrátil na dva. Dva stoly jsou zatím ideální počet pro sledování hry a tabulky startovních kombinací.

Styl hry:

- hraji tight aggressive, tak jak je popsáno v dostupných materiálech
      - dodržuji bankroll management
      - mám vytištěnou tabulku startovních kombinací
      - snažím se hrát z pozice (podle tabulky)

Umím open-raisovat
      - můj raise = 4x big blind
      - plus 1 big blind za každého hráče, který se do hry zapojil přede mnou

A umím i re-raisovat pokud přede mnou někdo raisoval
      - můj re-raise = 3x výše původního raise plus 1x výše původního raise za každého hráče, který původní raise dorovnal

- Když někdo raisne za mnou, budu pokračovat jenom s AA a KK, případně pocket párem (při dodržení pravidla call20) a pokud mě jenom min-raisne tak callnu všechno (kromě AA a KK kde navyšuji dál)

---

Ke hře jsem se snažil částečně používat i Holdem Manager přesněji HUD, který zatím nefunguje tak jak bych si přál. Podařilo se mě, aby zobrazoval jen základní statistiky, které začátečníkovy jako jsem já stačí, ale mám ho různě poházen po stole a dosud jsem nezjistil jak s ním pohybovat. Pokud bude někdo tak ochotný a poradí budu velice rád. Pokud nikdo neporadí, budu se s tím muset poprat sám.

---

Plán na večer:

- znovu projít všechny prostudované materiály a zaměřit se na věci, které ještě dělají problémy

- odehrát ještě pár hand
    • RMysak
      RMysak
      Bronz
      Registrace: 08.03.2010 Příspěvky: 111
      Podařilo se mě, aby zobrazoval jen základní statistiky, které začátečníkovy jako jsem já stačí, ale mám ho různě poházen po stole a dosud jsem nezjistil jak s ním pohybovat. Pokud bude někdo tak ochotný a poradí budu velice rád. Pokud nikdo neporadí, budu se s tím muset poprat sám.
      Staty můžeš posouvat pravým myšítkem. Taky máš možnost nastavit preferovaný misto jak na herně tak v HEMu. Jinak co se týka HEM tak tady
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Rmysak: děkuji za radu... Je zajímavé, že jsem předtím zkoušel snad všechno a potom co mi to poradíš s tím najednou pohybovat jde. Preferovaná místa k sezení jsem již také nastavil.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ahoj,

hezkej blog! :f_biggrin:

Je vidět že si dáváš záležet, určitě se vyplatí, stejně jako čas věnovaný studiu. Přeju GL a budu dál blog sledovat :s_cool:
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Večerní aktualizace:

Oba dva cíle se podařilo splnit. Znovu jsem prošel všechny čtyři články a ujasnil si ještě nějaké drobnosti. Také jsem odehrál zhruba přes 100 dalších hand. Ze začátku večerní session se celkem dařilo, bohužel jsem však udělal několik špatných rozhodnutí, která mě zbytečně stála peníze, ale to nevadí protože cítím, že s každou odehranou handou se zlepšuji. Dokonce jsem si vyzkoušel hru na čtyřech stolech, která není vůbec špatná, ale při věčném nastavování HEMu a mé nesoustředěnosti zatím nehraji čtyři stoly na 100%.

Zdá se, že večerní až noční hry mi nepřinášejí štěstí, respektive hry po přestávce, kterou jsem si mezi odpoledním a večerním hraním udělal. Budu muset zapracovat na způsobu, jak se správně naladit na hru.

Plán na zítřek:

- dále pokračovat v co nejlepší hře podle tabulky startovních kombinací a podle strategie z článků

- při jakékoliv nejasnosti znovu projít základní čtyři články, nebo videa

- nastudovat oba články o základech pokerové matematiky, zakomponovat nově nabité vědomosti do hry a pokusit se o zvládnutí bronzového kvízu do učíme se vyhrávat
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Den druhý: 28.8.2011

Důkladně prostudované materiály za dnešek jsou:

Články:

- Pokerová matematika: Odds a outy

- Pokerová matematika: Implied pot odds

Anglická videa:

- Mathematics of Poker: Odds and Outs

- Mathematics of Poker: Implied Pot Odds

Během dnešního dne jsem znovu prošel všechny přečtené články a nastudoval dva další. K těmto novým článkům jsem si pustil i dostupná anglická videa. (česká bohužel nejsou) První článek je velmi důležitý a pro mě celkem jednoduchý k pochopení. Ve skutečnosti jsem ho četl již po několikáté a dnes jsem se tomu věnoval opravdu pořádně, takže se mi to kecá. Dovolím si zde poznačit nějaké detaily:

- Outy jsou karty, které vylepší moji handu
      - Odds jsou poměrem mezi: kartami, které mi nepomohou, a kartami, které mi pomohou
      - Pot odds jsou poměrem mezi: možnou výhrou a cenou za to, že zůstanu ve hře
      - Hrát draw je profitabilní tehdy, pokud jsou pot odds vyšší než odds. V takových případech v průměru vyhraji více, když se mi podaří moji handu zkompletovat, než prohraji, pokud se mi to nepodaří
      - Discounted (předpokládané) Outs - jsou outy, od kterých sou odečteny karty, které sice kompletují moji kombinaci, ale ne na nejlepší handu nebo mohou kompletovat lepší kombinaci protihráče

Příklad odds: (OESD - 8 outs)
      - 52 karet v baličku
      - počet vyložených karet na flopu (2 v ruce, 3 na stole)
      - (teorie) 47 - počet outu, které mi pomohou : počet outu které mi pomohou
      - (vzor) 47 - 8 : 8 = 39 : 8 = 4.875 : 1

Druhý článek se sice zdá být jednodušší, ale myslím, že ho plně pochopím až při příštím čtení, ale něco jsem si z něho přece jenom odnes.

Podařilo se mi tedy nastudovat oba články a nyní se budu snažit získané vědomosti uplatnit ve hře. Bohužel se mi nepodařilo splnit bronz kvíz soutěže učíme se vyhrávat, ale nic si z toho nedělám, protože jsem ještě nepřečetl všechny bronz články, takže to v podstatě byla taková střela naprázdno. Znovu jsem si potvrdil své vědomosti v již přečtených článcích.

Upozorňuji, že jsem dnes ještě nehrál a věřím, že jsem dobře naladěn na večerní session.
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Čau, máš pěkný blog.

Budu sledovat, jak se ti daří.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Pokračování druhého dne 28.8.

Jak jsem původně psal tak se i stalo a teď mám za sebou poměrně úspěšnou večerní session, která trvala něco přes 4 hodiny. Většinu času jsem hrál na šesti stolech, ke konci až na osmi. (Vždy hraju jen tolik stolů, kolik dokážu stíhat, abych dostatečně věděl co mám vlastně dělat a stíhal kontrolovat tabulku) Za tuto pro mě poměrně dlouhou dobu jsem odehrál 1159 hand a skončil se ziskem 1.47 USD. Snažil jsem se dodržovat veškeré naučené strategie a díky tomu jsem byl poměrně spokojen se svoji hrou, i když se momentálně nedařilo. Naučil jsem se konečně foldovat i handu jako je KK, když poznám, že opravdu nemám šanci vyhrát. Před flopem hraji podle tabulky startovních kombinací a po flopu využívám zkušenosti z článků. Pokoušel jsem se do své hry zakomponovat i počítání odds a pot odds, co jsem se dneska naučil, ovšem i přesto, že tomu rozumím, tak většinou nestihnu nic spočítat i kdybych hrál jen na jednom stole. Asi to nemám ještě dostatečně zažité.

Celkové statistiky:

Aktuální bankroll: 52.95 USD
      Celkem hand: 1484
      Herní doba: 429.6 min

Plán na zítřek, tedy den třetí mé pokerové kariéry:

- opět si v rychlosti projít všechny již nastudované články a zastavit se u nejasností (6 článků)

- začít studovat tři články o hře po flopu (včetně dostupných videí)

- odehrát co nejlepší možnou session

- účastnit se twinnova coachingu
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Den třetí 29.9.

Články:

- Po flopu - iniciativa na vaší straně

Anglická videa:

- After the Flop: You Have the Initiative

Jak je vidět dnes jsem zvládl pouze jeden článek, ale za to velmi obsáhlý. Naučil jsem se jak hrát po flopu, jestliže mám iniciativu, respektive jsem se o to aspoň pokusil. Článek jsem četl po částech a vždy jsem si rekapituloval naučené věci. Také jsem si pustil dostupné anglické video.

Jak je u mě běžné v rychlosti jsem prošel již přečtené články a ujasnil si vše co mi dělá ještě problém. Hlavně jsem se opět snažil věnovat článku o Implied Pot Odds, který mi včera nic moc neříkal.

Také jsem se účastnil twinnova coachingu. Jelikož se dnes dělala session review právě FL varianty, tak to pro mě bylo velice přínosné.

Nyní už níc nebrání tomu vyzkoušet si nabité dovednosti v praxi ve večerní session.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Pokračování třetího dne 29.9.

Na dnešní session jsem byl dobře naladěn a tak mě ani nepřekvapilo, že jsem na začátku párkrát vyhrál. Bohužel z toho co se dělo pak, jsem zas tak nadšen nebyl. Začal jsem prohrávat a nic nevycházelo, dokonce jsem se dostal až do mínusu třech buy-inu, u kterých jsem již uvažoval, že to zabalím. Naštěstí jsem tak neudělal a i přes neúspěchy vycházející hlavně z toho, že jsem prostě nemohl nic trefit, snažil jsem se hrát dál. Hrál jsem dál hlavně z toho důvodu, že jsem byl přesvědčen, že hraji dobře a jde jen o momentální smůlu. Štěstí, které na mě z dlouhodobého hlediska nemá žádný vliv (snažím se tomu věřit) se otočilo a já začal zase trefovat, alespoň ty páry a low sety. Dnes jsem tedy hrál něco přes dvě hodiny a nahrál jsem za tu dobu 1166 hand se ziskem 4.40 USD. Hrál jsem 8-10 stolů, respektive vždy hraji jen takový počet stolů, abych stíhal kontrolovat tabulku startovních kombinací a v postflop hře se dobře rozhodnul.

Ještě bych rád dodal, že mám nastaven auto rebuy na startovní stack tj. 2.00 USD, určitě je to dobrá věc a za předpokladu, že občas prohraji, je dobré ihned dokoupit žetony, abych vždy mohl vytěžit z daných situací maximum. Toto je jedna z věcí co jsem se dočetl na cornieho blogu samotného by mě to asi nenapadlo, nebo možná ano, ale o dost později.

Celkové statistiky:

Aktuální bankroll: 57.22 USD
      Celkem hand: 2650
      Herní doba: 577.7 min

Plán na zítřek, tedy den čtvrtý mé pokerové kariéry:

- jako každý den začít tím, že si projdu co už znám (7 článků)

- pokračovat ve studiu hry po flopu, tedy přečíst zbývající dva články + videa

- odehrát co nejlepší možnou session
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Rád bych zde přidal svůj první graf:

• kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Den čtvrtý 30.8.

Články:

- Po flopu: Iniciativu má soupeř

- Po flopu: Nikdo nemá iniciativu

- 8 typů hráčů - jak získat jejich peníze

Anglická videa:

- After the Flop: An Opponent Has Initiative

- After the Flop: No one has initiative

- The 8 player types

V průběhu dnešního dne jsem zase studoval, jak nejvíc jsem mohl, a tak jsem si kromě již předem daných článků přečetl ještě jeden další. Za dnešní den jsem tedy zvládl projít všechny již prostudované články a přidat k nim tři další. Dva z nich se zabývají hrou po flopu, což je velice důležitá věc a poslední z nich se zabývá možnými typy hráčů. Především články po flopu, my dali zatím snad nejvíc zabrat, jelikož jsou poměrně dlouhé a obtížné, nicméně věřím, že jsem se jim věnoval dostatečně a něco si z nich odnes.

K dnešnímu dny mám tedy zvládnuto celkem 10 článků a 11 videí, což si myslím, že mě neustále posunuje vpřed.

To ale není vše !!!

Dnes se mi konečně na můj třetí pokus podařilo splnit bronzový kvíz, tedy konečně jsem dokázal projít přes druhou úroveň učíme se vyhrávat. Moje první dva pokusy jsem dělal předtím, než jsem si přečetl všechny bronzové články a tak mé výsledky byly vždy 10/15. Po přečtení článků se mi podařilo udělat 14/15. A jsem se sebou velice spokojen. Již jsem se přihlásil za tuto úroveň do slosování a těším se zase na tu příští.

Přidávám také důkazní materiál: xD

A jako každý den, jde se na session.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Filipe,

pěkně postupuješ co se týká studia =) A hezký certifikátek jsi získal, good job!! :f_cool:
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Snažím se, bohužel momentálně se moc nedaří...
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Vítejte :-)

Po dlouhé době si dovoluji opět pozdravit náhodné návštěvníky, nebo alespoň sám sebe, až to po sobě budu opět číst.

Posledních pár dnů bylo velice špatných a tak jsem se jako správný pokerstrategista přišel vybrečet na svůj blog.

Downswing ? Ne! jen špatná hra...

Vše začalo klasickým dnem, kdy jsem odpoledne studoval a večer hrál svoji co nejlepší session. Jednalo se o čtvrtý den mé kariéry tedy 30.8. Bohužel ten den jsem měl po předešlých hrách velkou smůlu a vůbec nic jsem nemohl trefit. A tak jsem nejspíš spadl do tiltu, k tomu samozřejmě trochu přispěl i alkohol. Za ten večer jsem nahrál něco přes 1600 hand a prodělal skoro 7 dolarů, což byl prakticky veškerý můj profit. Doplním, že EV bylo na -11 dolarech, takže se jednalo o opravdu špatnou hru.

Den pátý - 31.8.

Můj pátý herní den se odlišoval od všech ostatních. Jednalo se o poslední srpnový den a také konec prázdnin Avšak to nebylo všechno srpen byl měsícem snížených nároků na vyšší status na pokerstars.

- tento den jsem vynechal veškeré studium až na jedno video od twinna

- hlavním cílem dne bylo dosáhnout silverstar statusu

A to se taký podařilo! Takže se celé září můžu radovat z vyššícho statusu, který mě přináší spoustu radosti. (a pár FPP bodů na víc) :f_biggrin:

Na začátku jsem zmiňoval, že den byl odlišný a to taky v tom, že jsem tak trochu nahrál přes 5k hand. xD Nahrál jsem spoustu bodů a vydělal 2 dolary. Ale downswing už klepal na dveře...

:f_biggrin: Nově zařadím do mých příspěvků tzv. chybu dne: :f_biggrin:

30.8. - Tilt, tilt, tilt - jedna chyba vyvolala spoustu dalších a pak samozřejmě to pivo k pokeru prostě nepatří.

31.8. - vynechané studium a příliš hraní pro získání něčeho co je mi v této době v podstatě úplně na nic. Jsem si jist, že jsem nehrál svoji nejlepší hru a jen štěstí mě asi zachránilo od toho, abych i tento den neprodělal.

• kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Den šestý: 1.9. :f_cry:

Downswing ? Bad beat ? Špatná hra ? Hraní na tiltu ?

Prvního září bylo ještě hůř, avšak toto už nebyla jen špatná hra, ale celková smůla. Několikrát jsem během tohoto dne vytočil Esa,Kingy,menší set,menší postupku do něčeho lepšího a tak jsem se dostal opět na tilt. To je přesně ta věc kterou nejvíc nesnáším, člověk čeká na dobrou kombinaci a když už ten set dostane tak se trefí do vyššího. Když se něco takového stane jednou, tak je to v pohodě a nic to se mnou nedělá, ale když už je to podesáté, tak už mě to docela štve. Ještě víc nesnáším, když mě někdo callne s ničím na ruce a mu dojde například postupka, ale to tu bohužel vždycky bude a s tím nic nenadělám. :f_cry: Statistika za tento den je samozřejmě v mínusu. Něco kolem mínus pěti dolarů.

Den sedmý 2.9. :f_cry:

Z událostí tohoto herního dne si pamatuji snad jen zajímavé statistiky, kdy USD mám tři dolary v mínusu a EV naopak zhruba čtyři dolary v plusu.
      Celkově jsem tedy nehrál zase až tak špatně, ale chytal jeden bad beat za druhým viz. výše.

Pokerstars je hernou určitě zajímavou a chodí zde oproti jejich konkurentům na kterých jsem dříve hrával poměrně pěkné karty. Například mě neustále chodí pocket páry, které mě jsou v 95% případů úplně na nic. Protože ten set netrefím ani v 10% případů. Avšak stejně je to z dlouhodobějšího hlediska nejlepší herna na které jsem dosud hrál...viz. moje představení na fóru.

Den osmý 3.9. :f_cry:

Zatím můj poslední herní den, který dopadl snad nejhůř ze všech. Za pouhých 1K hand jsem nasekal ztrátu něco kolem sedmi dolarů opět na kartách, které v určité době byly super, avšak po přehrávaných setech, nízkých postupkách a nebo jen typických haluzích, kdy to prostě můj protivník jen zkusil.

Tak konečně jsem se vybrečel :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: a částečně mi to i pomohlo a ještě pomůže, až rozepíšu další věci, které bych zde rád rozebral.

Chybou ve všech třech dnech bylo opět malé množství studia a zbytečně moc hraní, když to prostě nešlo.

• kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      V průběhu hraní se mi stala ještě jedna negativní věc, která částečně ovlivňovala soustředěnost na hru a tou je HEM hud, který se nezobrazoval na fast stolech. Jedná se o stoly s kratší dobou při čekání na rozhodnutí hráče. Tento problém vyřešila aktualizace zde: HEM HUD nejede na fast stolech na PS

Takže jsem naštěstí mohl pokračovat dál nerušeně ve hře.

:f_biggrin: :f_biggrin:

Druhá tentokrát o něco šťastnější věc, která mě potkala je ta, že se mi uvolnilo prvních 10 dolarů z first deposit bonusu, které mi částečně zalepily mé chyby ve hře. Za dobu mého hraní se mi do dnešního dne podařilo nahrát 216VPP bodu, :s_biggrin: což je pro zatím ne moc úspěšného hráče, jako jsem já, celkem úspěch.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Celkové statistiky ke dni: 3.9.2011

Aktuální bankroll: 45,02 ( -4,98 , -14,98 )
      Celkem hand: 17 250
      Herní doba: 39 hodin

První hodnota v závorce zaznamenává kolik jsem momentálně v mínusu oproti počátečnímu vkladu. Druhý údaj je skutečná hodnota, kterou jsem prohrál (HEM udává jen -13,56..opravdu netuším proč) Celkově na tom nejsem tak špatně jen díky první části first deposit bonusu, který činí 10 dolarů.

:f_cry: A přidávám ještě graf, kde je jasně vidět jak to nejde: :f_cry: