BLOG: Do nekonečna a ještě dál + threadsavers

• schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      rozhodl jsem se připojit ke Cornieho výzvě.
      Hraju na PartyPokeru NL2, současný stav bankrollu je 54,64 po 7.824 handách (downswing included).
      Hraji CG FR BSS, limit dle bankroll management 25 BI, což znamená momentálně NL2.

Poker hraju po večerech, když syn spí a žena kouká na TV :-)

Rozhodl jsem se, že do hraní pokeru zařadím více studia. Basic články mám přečtený všechny, z bronzu pot odds, imp. odds, na flopu: iniciativa na naší straně, typy hráčů a jak získat jejich peníze (ten mi už několikrát vyhrál stack soupeře, když jsem věděl jak z něj dostat peníze).

Bronzové články si chci pročíst znovu + ty další, které jsem nečetl a pak začít číst stříbro.

Co se týče hry, rád bych se naučil zahazovat více PF, nejsem tak disciplinovaný abych dodržoval tabulku. Dále se chci zaměřit na práci se statistikami, momentálně používám SLONA.

Všem přeji GL a doufám, že u stolu se potkám s co nejméně Pokerstrategisty, protože se články odsud se hraje jinak, než bez nich.

Jirka
  • 264 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Jirko,

vítej ve výzvě :] :f_cool: Když je člověk mírně v plusu downswing included a studuje po několikáté články tak už je to na dobré cestě :f_cool: :s_cool: Na Party NL2 se budeme potkávat, já většinou sedím u hodně stolů a taky často po večerech.

No, moc to s tím ponocováním nepřehánějme ;)

čau a GL,

Pavel
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak jsem se po několika dnech zvláštního down-up swingu rozhodl napsat několik čerstvých dojmů.

Hrál jsem špatně a proto jsem prohrál 10$ :-(

Hlavní příčinou byla loose hra, která byla způsobena frustrací z absolutního nedostatku dobrých karet. Kdybych celou dobu foldoval, blindy by mi užraly max 2 koláče ... éé totiž doláče, takhle jsem jich rozházel deset. Drahý krmení ryb (20% BR).

To bylo do včera.
      Dnes se totiž dostavily karty, já hrál zodpovědně a během jednoho večera na 4 stolech udělal 5$ profit. Tahle věta je dost result oriented, a tak si dovolím ještě poznámku, že jsem se svojí hrou opravdu spokojenej.

Co mi pomohlo dnešní profit vybudovat a čeho se tudíž budu držet i nadále:

1/ TAG hra dle tabulky

2/ Měl jsem na paměti Cornieho větu "Winning by folding!" Několikrát jsem preflop složil velice dobrou handu. 2x jsem složil JJ, abych viděl, jak to soupeři někdo dal a ten ukázal KK :-) ... vtipný je, že jednou bych trefil set, ale to je jednou z osmi, tohle mě naštěstí už netiltuje. Baví mě, když na live CG vidím flop A94 a někdo řekne "Ty vole a já to chtěl hrát, jsem složil 94. A ještě v barvě!" :-D

3/ Opakuji si ... FOLDUJ pokud akce říká, že flipuješ nebo jsi na míle horší :-) Dnes jsem tak dost ušetřil.

4/ Vyskytlo se několik situací, kdy jsem hrál o celý stack s hodně dobrou handou:

Dva páry na flopu z BB:
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed) Known players:
      BU:
      $2.04
      SB:
      $0.96
      BB (Hero):
      $2.12
      UTG1:
      $3.08
      UTG2:
      $1.95
      MP1:
      $1.93
      MP2:
      $1.93
      MP3:
      $2.00
      CO:
      $0.63
      Preflop: Hero is BB with 9, J. UTG1 folds, UTG2 calls $0.02, MP1 calls $0.02, 3 folds, BU calls $0.02, SB calls $0.01, Hero checks. Flop: ($0.1) 6, J, 9 (5 players) SB bets $0.02, Hero raises to $0.16, UTG2 folds, MP1 folds, BU raises to $0.48, SB folds, Hero raises to $2.10, BU calls $1.54(All-In). Turn: ($4.24) 5 (2 players) River: ($4.24) J (2 players) Final Pot: $4.24. Results follow: BU shows three of a kind, jacks(T J). Hero shows a full-house, jacks full of nines(9 J). Hero wins with a full-house, jacks full of nines(9 J).

Set versus dva páry:
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed) Known players:
      MP2:
      $2.23
      MP3:
      $1.23
      CO (Hero):
      $2.43
      BU:
      $0.57
      SB:
      $2.00
      BB:
      $2.26
      UTG2:
      $1.44
      MP1:
      $2.16
      Preflop: Hero is CO with 4, 4. 4 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, BB calls $0.06. Flop: ($0.17) 4, T, K (2 players) BB checks, Hero bets $0.12, BB calls $0.12. Turn: ($0.41) Q (2 players) BB bets $0.19, Hero calls $0.19. River: ($0.79) 3 (1 players) BB bets $0.57, BB gets uncalled bet back. Final Pot: $0.79. Ukázal KQ

Quads :-) versus overpair
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed) Known players:
      BU (Hero):
      $2.21
      SB:
      $1.82
      BB:
      $0.73
      UTG2:
      $2.48
      MP1:
      $2.11
      MP2:
      $2.61
      MP3:
      $2.02
      CO:
      $0.82
      Preflop: Hero is BU with 6, 6. UTG2 folds, MP1 raises to $0.08, 3 folds, Hero calls $0.08, SB calls $0.07, BB calls $0.06. Flop: ($0.32) 6, Q, 2 (4 players) SB checks, BB checks, MP1 bets $0.31, Hero raises to $0.62, SB folds, BB folds, MP1 calls $0.31. Turn: ($1.56) 7 (2 players) MP1 checks, Hero checks. River: ($1.56) 6 (2 players) MP1 bets $0.74, Hero raises to $1.48, MP1 calls $0.67. Final Pot: $4.45. Results follow: Hero shows four of a kind, sixes(6 6). MP1 shows two pairs, kings and sixes(K K). Hero wins with four of a kind, sixes(6 6).

Bylo i pár situací, kdy jsem raisnul či 3betnul preflop AA, KK, AK, abych viděl samé foldy. Kupodivu mě to nenaštvalo. Je to jak Cornie psal, většinou to lidi složí. Nedá se nic dělat :-)

5/ Učím se používat Pokerstrategy.com SLONa. Snažím se rozumět statistikám a odhadovat range. Jednou jsem přečetl hru zcela přesně, věděl jsem, co kdo má (2 hráči), i když jsem zrovna nebyl ve hře.

Krátkodobé cíle:

1/ Více studovat
      2/ Zlepšit mindset - zatím je to tak, že zapnu komp a sednu na to.
      3/ Zlepšit odhadování range
      4/ Udržet si TAG hru
      5/ Naučit se více využívat sílu pozice (ani nespočítám, kolikrát se mi potvrdila síla pozice, hlavně když jsem hrál OOP spekulativní handy AJo, KQs apod., zjistil jsem, že po netrefeném flopu není moc jak zahrát, pokud nechci pořád jen blafovat)

Souhrn - dnes jsem hrál dobře a párkrát se mi to kurňa dobře otočilo a naplnil se tak scénář profitabilních spotů, jak o něm psal Cornie.

Tímto Ti, Cornie, díky za tuhle akci! Mimochodem, to ponocování bych měl omezit :-P

Mějte se fajn, dík, že jste si tu početli a pokud budete chtít nějakou handu zkomentovat, budu jen rád.

Jirka

PS - jedna otázka - považujete na NL2 krádeže blindů za důležitou část hry?
    • hustlik
      hustlik
      Bronz
      Registrace: 08.08.2009 Příspěvky: 30
      nejde ani tak o limit, ale o to jaký hráč sedí na SB/BB. obv se řídím tím že čím víc tight blindy, tím víc wide moje open range a naopak. Na NL2 ale nejspíš moc zaregováno nebude no :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      supr update =) :f_biggrin: jinak hlášky na live pokeru jsou supr vtipný, to máš pravdu.. je to jako s fotbalem - když se prohraje zápas tak každá země má několik milionů trenérů národního družstva :s_mad: :D

krádež blindů je důležitá součást hry.. podobně jako continuation bet na flopu a vědět kdy ho dělat a kdy ne.. krádež blindů je dobrá věc proti tight hráčům.. pěkně o tom mluví hasenbraten ve videu Crushing NL50
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Ještě jsem si přidal bod 5/ do krátkodobých cílů.

5/ Naučit se více využívat sílu pozice (ani nespočítám, kolikrát se mi potvrdila síla pozice, hlavně když jsem hrál OOP spekulativní handy AJo, KQs apod., zjistil jsem, že po netrefeném flopu není moc jak zahrát, pokud nechci pořád jen blafovat)

Až postupem času poznávám skutečný význam slov "button je zlatý důl" apod.
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Čau Jirko,

pěkný blog a pěkné handy.

Přeju hodně štěstí do budoucna při hře i mimo hru. :)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Dnes jsem dotiltoval po včerejším suckout live CG večeru a těším se na večerní online session.

Jen zmíním dvě supervtipný hlášky :-)

1/ KK na UTG si raisnu, dostanu 4x call, po flopu zcela blank J36 rain. posílám z UTG plnou (cca 3/4 potu), abych dostal 1 call. Ten caller na mě asi minutu zíral. Poté co jsem otočil Kingy, řekl "já tě špatně přečet' " a otočil ... 93s a o stack mě připravila 3 na riveru točená. F*ck it!

2/ Po šíleným raisu a callu přede mnou posílám Allin s QQ aby všichni zahodili až na jednoho, co si tak nahlas přemýšlel a říká "hele ty máš pár, vím že vyšší než já ... já mám pár, uvidíme komu to přijde", docalloval, otočil 77. Přišlo mu to hned na flop, HAHA, teď už je mi to k smíchu, ale ten včerejší stav mysli bych nikomu nepřál.

Takže hlášky "já tě špatně přečet' " a "ty máš pár, já mám pár, uvidíme komu to přijde" mě připravily o 1.500,- na CG 1/2 :-D

Jak jsem psal už výše - tohle je drahý krmení ryb.

To tady nepíšu, abych si pobrečel ... a vlastně jo, taky ... ale tak nějak aby bylo veselo i těm, kdo si tohle taky prožili. To se prostě děje a všichni víme, že kdyby jim to občas takhle nepřišlo, tak si nevyděláme. Jenom je mi líto, že to takhle přišlo dvakrát za sebou :-)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      no, live poker - každej je chytrej, známe to moc dobře :f_biggrin: :D ale zase když to člověk vidí tak může bejt klidnej. fishky byly, jsou a budou :s_cool:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak jsem se rozhodnul taky postnout graf.

Několik poznámek k němu.
      1/Před výzvou jsem hrál "jentak" bez cíle a ladu a skladu
      2/ Po výzvě jsem se začal soustředit, přemýšlet o tom co a proč dělám a celkově hrát dobře
      3/ Bohužel čas od času si únava a chuť na pivčo vyberou svoji daň

Resumé: disciplína, disciplína, disciplína - její nedostatek mě brzdí ... takže nejdůležitější cíl do dalších dní, týdnů ... je hrát disciplinovaně :-)

A jako návdavek další vtipná hláška z live pokeru. Poté, co v turnaji s posledními 7 BB pushuji s 88, dorovnává mě (zcela správně) týpek s TT. Potud vše OK. Kdyby ovšem neprohlásil, zcela vážně: "No, to je padesát na padesát" :D

No a graf:

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Méně piva , více A-Game ;-)) zkus se zaměřit na chvíle před startem session ..řeším to ve svém blogu...a nebo mindset a nálada před session...ikdyž možná ubrat piv bude stačit :) ať se daří! brzy naviděnou u stolů :)
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak jsem si splnil co jsem si předsevzal, neměl jsem smůlu, a přestože dnes jsem viděl snad nejrychlejší foldy na Partypokeru po mém openraisu s KK na ruce, tak pár hezkých her tam bylo, včetně hry proti Johniiickovi, který mi bohužel odevzdal vše co měl ?( :rolleyes:

Dnešní session vypadala asi takto:

Opět se mi potvrdilo:
      1/ Texas Foldem RULEZZZZ
      2/ Silné made handy bet bet bet

jsem si zahrál jedinou tricky hru, kdy jsem si raisnul AJo, borec mi dal call s A3o a přišel flop J3?cc, já měl to eso do backdoor flushe, borec měl ve stacku zhruba pot, tak jsem si to checknul, on si vsadí půl pot, já ho přetáčím a mám ho tam :]

No nic ... takhle budu hrát dál, odpustím si hru, když jsem unavenej, nebudu si dávat k session pivko a ono to co ... ono to půjde.

Dobrou noc.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Jednou se mi to pěkně sešlo :-)

Blbý je, že všechno složili a proti JJ přišla na river postupka :s_evil:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak a končí poslední session tohoto týdne.

Poznatky:

1/ Na PartyPokeru se to začíná hemžit členy komunity. Cornie, Johniiicek, Fiskantes a další ... Snažím se hledat stoly bez nich.

2/ Našel jsem dobrou taktiku na "regy" NL2 - takový ty týpky, co mají staty okolo 6/9 - no prostě klasický ROCKy ... setminning :-) Možná se mi ještě nestalo, že bych nedostal zaplaceno ... mňamy mňamy ... a pak samozřejmě krádež blindů.

Zde je taky ukázka, jak třeba na to:
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter: Přehrát handu $0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed) Known players:
      MP2:
      $2.00
      MP3:
      $1.98
      CO:
      $1.94
      BU:
      $2.35
      SB:
      $2.00
      BB (Hero):
      $3.37
      UTG1:
      $1.97
      UTG2:
      $0.91
      MP1:
      $4.41
      Preflop: Hero is BB with 5, J. UTG1 calls $0.02, 4 folds, CO calls $0.02, BU folds, SB calls $0.01, Hero checks. Flop: ($0.08) T, 5, J (4 players) SB checks, Hero bets $0.10, UTG1 raises to $0.28, CO folds, SB folds, Hero calls $0.18. Turn: ($0.64) J (2 players) Hero checks, UTG1 checks. River: ($0.64) 3 (2 players) Hero bets $0.30, UTG1 raises to $0.75, Hero calls $0.45. Final Pot: $2.14. Results follow: UTG1 shows a full-house, tens full of jacks(T T). Hero shows a full-house, jacks full of fives(5 J). Hero wins with a full-house, jacks full of fives(5 J).

Jasně, tady jsem měl štěstí na turnu, ale po tom callu na flopu jsem se rozhodl hrát co nejopatrněji (soupeř byl rock, jestli jsem to ještě nenapsal) a trefil jsem svůj out. Na druhou stranu, upřímně - kdybych trefil 5 a tedy horší fullhouse, handa by proběhla stejně, jen s opačným výsledkem :-)

3/ Jsem na sebe nasrr..... kvůli jednomu nedodržení disciplíny a tím prohře 5$ za večer.

4/ Začínám hrát poker. Dřív jsem hrál trefovanou, teď hraju poker. Umím se zamyslet nad tím co se děje, a dělá mi to radost.

5/ Umím složit pěknou handu, když vidím, že jsem v háječku ... JJ preflop např.

viz toto:
      UTG2:
      $2.10
      MP1:
      $0.52
      MP2:
      $2.10
      MP3:
      $0.86
      CO (Hero):
      $3.53
      BU:
      $2.14
      SB:
      $0.72
      BB:
      $2.00
      Preflop: Hero is CO with J, J. UTG2 folds, MP1 raises to $0.06, 2 folds, Hero raises to $0.16, BU calls $0.16, SB folds, BB raises to $0.66, MP1 calls $0.46(All-In), Hero folds, BU calls $0.50. Flop: ($2.01) 6, T, 9 (2 players) BB raises to $1.34, BU calls $1.34. Turn: ($4.69) 8 (3 players) River: ($4.69) 3 (3 players) Final Pot: $4.69. Results follow: MP1 shows high card ace(K A). BU shows high card ace(K A). BB shows a pair of kings(K K). BB wins with a pair of kings(K K).

Handa krásná, preflop akce humus ... skládám. Původní raiser a button měli kolem VPIP 30, těm bych dal i plnou, chtěl jsem je tam. 4bettor z blindu byl zcela neznámý a protože se takhle pustil do 4betu proti 3 hráčům, usoudil jsem, že moje jacky si udělají výlet do zahazova.

Jo - udělal jsem si výlet na NL4, abych dostal v jedné z prvních hand krásnej suckout za 4$ a odchod zpátky k bankroll managementu.

Ten výlet bych si neudělal, kdybych do konce měsíce nemusel udělat 100 partypoints (mám jich 46). Takže ke konci měsíce uvidím, když se to nepovede, vyberu si kam depositnout (jestli zůstat na partypokeru, nebo přejít na Pokerstars, kde je mi milejší soft).

Jinak tenhle týden úspěšný, mám dostudovanou bronzovou sekci, těším se na stříbrnou a doufám, že začnu robit lepší profit, víc partypoints a že si udržím dobrou hru.

Zdraví zdravý Jirka.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Zdarec,

super update,zejména když vím že tam někde jsi taky..a že se penízky i ode mě rozmnožují :)

Co se týká stolů je nás tam fakt spousta a je to fajn podle mě. Ikdyž jak říkáš, začíná být plno :D

Každopádně díky za hru a ať se daří i příší týden :s_thumbsup:

btw-na tý NL4 to je PEKLO..já tam odehrál pár set/možná tisíc hand a road to perdition jak se tady hezky jmenuju jeden blog :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      schiyza původně napsal
      Poznatky:

1/ Na PartyPokeru se to začíná hemžit členy komunity. Cornie, Johniiicek, Fiskantes a další ... Snažím se hledat stoly bez nich.

2/ Našel jsem dobrou taktiku na "regy" NL2 - takový ty týpky, co mají staty okolo 6/9 - no prostě klasický ROCKy ... setminning :-) Možná se mi ještě nestalo, že bych nedostal zaplaceno ... mňamy mňamy ... a pak samozřejmě krádež blindů.
      +1.. obírat rocky je snad nejsnadnější ze všeho :f_biggrin: sbíráme jim malé poty, vyhýbáme se jim pokud nemáme nuts a pokud máme nuts tak je oberem o všecko :]

jinak mně nevadí hrát u stolů s ostatníma lidma z komunity, hraju prostě ABC, neblafuju je a nevymejšlím, když to mám tak raisuju, jinak hraju rozumně.. radši oberu jiný lidi =) každopádně já už jsem na 88,63, tak doufám, že se brzo přesunu na NL4 =)

jinak bych ti doporučil depozit na party.. důvody už jsem říkal, navíc tedka je tady tenhle turnaj $10,000 Depositors Freeroll na PartyPokeru + €5,500 WPT Malta balíček a na PartyPokeru máme daleko víc bonus akcí než na pokerstars. na party je nejnižší rake na microstakes vůbec a když si upgradneš učet tak máš hnedka rakeback.. a myslím, že můžeš s depozitem zkusit shot na NL4, imo už to zvládneš, co jsem tě měl možnost vidět.

like this:

schiyza původně napsal
      4/ Začínám hrát poker. Dřív jsem hrál trefovanou, teď hraju poker. Umím se zamyslet nad tím co se děje, a dělá mi to radost.

5/ Umím složit pěknou handu, když vidím, že jsem v háječku ...
      :s_thumbsup:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Ahoj, odehrál jsem jednu hodně zajímavou obranu blindu.

Soupeř měl staty 17/18, ze zadní pozice mi kradl už podruhé, odehráli jsme i jednu postflop 3bet-fold hru (já foldoval).

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      BU:
      $2.00
      SB:
      $0.50
      BB (Hero):
      $2.59
      UTG2:
      $0.69
      MP1:
      $1.04
      MP2:
      $0.84
      MP3:
      $2.60
      CO:
      $2.16

Preflop: Hero is BB with T, T.
      4 folds, CO raises to $0.08, 2 folds, Hero raises to $0.26, CO raises to $0.88, Hero raises to $2.61, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.87.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Musím se pochlubit. Dneska jsem si pinknul freeroll na Unibetu a trefil jsem 4. místo za hezkých 8.8 éček :D

• Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      Gratz, to su zarobene peniazee s nulovym riskom.
      Perfect!
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak jsem po úspěšný session. Krátce ji popíšu, ale předtím si nemůžu neulevit:

DNEŠNÍ DEN BYL PĚKNĚ NA <l> ... bez dalších komentářů.

K session:

1/ Získávám herní jistotu jak preflop tak postflop, což mi dovoluje hrát trošku více loose range.
      2/ Nezapomínám na důležitost pozice a správného čtení hry postflop díky statům a readům. To je předpoklad toho, abych mohl svoji range trochu uvolnit.
      3/ Protože na NL2 (a i NL4) se to hemží rocky a nity, je dobré z pozice často krást. dneska jsem ukradl blindy + jeden blind (postnutý pro zapojení se do hry) s kombinací Q8o :s_evil:
      4/ Velice účinná je agrese! Naučil jsem se preflop 3betovat light krádeže blindů, protože - rock složí okamžitě, pokud to opravdu nemá a loose fishku většinou přehraju po flopu.
      5/ Velice účinná je agrese! Funguje donkbet, funguje 3bet, funguje raise. Funguje jakákoliv agrese.
      6/ To, že jsem začal hrát malinko více loose a zařadil do hry více agresivity, je důsledek toho, že poměrně často dokážu soupeře přečíst.

A třeba je to jen pozitivní část variance :s_confused: ... ale po dnešní session se cítím vážně dobře. I když na jejím začátku jsem myslel, že bude lepší jít spát, začalo to coolerem KK do AA :f_o: ... netřeba postovat -1 buyin.

Tady je hra proti NITovi (8/10 po 450 handách) mimo pozici s KK:
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $4,94
      CO:
      $2,48
      0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed) Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com. Preflop: Hero is MP2 with K:heart: , K:diamond: 2 folds, Hero raises to $0,08, MP3 folds, CO calls $0,08, 3 folds. Flop: ($0,19) 8:heart: , 6:heart: , 5:spade: (2 players) Hero bets $0,14, CO calls $0,14. Turn: ($0,47) J:club: (2 players) Hero bets $0,34, CO raises to $0,70, Hero calls $0,36. River: ($1,87) 2:spade: (2 players) Hero checks, CO bets $0,9, Hero calls $0,90. Final Pot: $3,67 Results follow (highlight to see): Hero shows (Kh Kd) CO shows three-of-a-kind, fives (5d 5c) CO wins with three-of-a-kind, fives (5d 5c)
      Poté co dorovnal na flopu jsem si říkal, že jsem pozadu.
      Poté co jsem já dorovnal na turnu jeho raise, jsem si říkal, že jsem hloupej (a zvědavej ... upřímně - handu jsem dohrál proto, že jsem chtěl vědět, že jsem ho přečetl dobře)
      No a check-call na riveru byl kvůli získání informace.

Hraju 2 stoly NL2 a 2 stoly NL4 - potřebuju do konce měsíce narakovat 50 PartyPoints, aby mi nepropadl bonus. Zatím to jde. Dneska 8$ do plusu :]

Jo - dneska jsem zkouknul před session twinnovo video, kde rozebírá hru SH NL10 na 4 stolech. Je to jiná hra než FR, ale několik principů jsem si vzal k srdci (krádeže, 3 bety, dále jeho ready mi pomohly usměrnit myšlenky při hře). A myslím, že to že jsem to video zkouknul před session, mi pomohlo zlepšit dnešní mindset.

Jo - a 3betnul jsem si light Johniiicka :-) To má za ty zahozený kingy :baby:

Dobrou noc a zítra snad bude líp ...