Výměna bankrollu /Titan,770--Pokerstars/

• Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      Registrace: 28.05.2010 Příspěvky: 217
      Ahoj, zdravím,

chci se zeptat jestli by neměl někdo zájem o výměnu peněz na hernách. Vzhledem k situaci okolo FT mám pořád zmražený v podstatě celý bankroll ale rád bych si ho znovu vybudoval a to na Pokerstars ( hraju sng a Titan poker ani 770 poker mi k tomu prostě nesedí a navíc se mi na nich při multitable docela seká můj starší počítač :) ).

Vyměním:
      Titan Poker 110usd - za 95usd na Pokerstars
      770 Poker 70usd - za 60usd na Pokerstars

Výměnu můžu uskutečnit ale až 3. ŘIJNA ! protože peníze jinému hráči na iPoker jdou posílat až po 3 měsících od založení účtu. Ten mám založený od 3. července.

Je to hodně předem, ale protože sem na Titanu ani 770 ještě nedělal ani vklad ani výběr, vyšlo by mě - first deposit - výběr - deposit PS - časově dost možná nastejno :D

Pokud by měl někdo zájem tak sem napište.
  • 9 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Jitroceler původně napsal
      Je to hodně předem, ale protože sem na Titanu ani 770 ještě nedělal ani vklad ani výběr, vyšlo by mě - first deposit - výběr - deposit PS - časově dost možná nastejno :D
      Ak si pripravis scan pasu a karty s ktorou planuje surobit deposit, tak na Titan-e to cele prebehne za 3-5 dni (vlastna skusenost). Neverim, ze dlhsie ako tyzden... so 770 nemam najlepsie skusenosti, tak tam to odhadujem na o par dni viac, ale urcite ani 2 tyzdne. :)
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      opal99 původně napsal
      Ak si pripravis scan pasu a karty s ktorou planuje surobit deposit, tak na Titan-e to cele prebehne za 3-5 dni (vlastna skusenost). Neverim, ze dlhsie ako tyzden... so 770 nemam najlepsie skusenosti, tak tam to odhadujem na o par dni viac, ale urcite ani 2 tyzdne. :)
      Tak to doufám že jim bude stačit občanka, protože pas už asi dva roky nemám :D
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      Registrace: 26.10.2010 Příspěvky: 40
      jitroceler: mám účty na všech třech hernách... až budeš ready tak dej vědět a pokud do té doby nevymyslíš jiné řešení tak bych ti pomohl...
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      qxq3010 původně napsal
      jitroceler: mám účty na všech třech hernách... až budeš ready tak dej vědět a pokud do té doby nevymyslíš jiné řešení tak bych ti pomohl...
      To by bylo super. Jestli vydržíš teda do toho 3. řijna. Vymýšlet jiné řešení do té doby ani nebudu, protože je to pro mě nejpohodlnější cesta. Zkusim si tě nějak přidat do přátel ať tě můžu pozdějc kontaktovat.
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz

To by bylo super. Jestli vydržíš teda do toho 3. řijna. Vymýšlet jiné řešení do té doby ani nebudu, protože je to pro mě nejpohodlnější cesta. Zkusim si tě nějak přidat do přátel ať tě můžu pozdějc kontaktovat.
      Neboj klidně vydržím, resp. je mi to jedno protože mám prostředky na všech 3 hernách a tvá nabídka je jednoduše +EV :f_grin: .
      To přátelství jsem ti snad potvrdil, kdyby ne tak napiš sem. Dělal jsem to poprvé...
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      Taky poprvý, ale vypadá to že je to OK :f_cool:
    • qxq3010
      qxq3010
      Bronz
      .
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      Update:

Na Poker770 už by mi měli jít posílat peníze - roll sem zvětšíl na 209 usd takže upravená nabídka

209$ na Poker770 vyměnim za 194$ na PokerStars.
      Tzn. 15$ k dobru pro vás.

Samozřejmě můžu vyměnit i po menších částkách.
    • PytelCZ
      PytelCZ
      Bronz
      Registrace: 13.02.2007 Příspěvky: 279
      Update:

Na Poker770 už by mi měli jít posílat peníze - roll sem zvětšíl na 209 usd takže upravená nabídka

209$ na Poker770 vyměnim za 194$ na PokerStars.
      Tzn. 15$ k dobru pro vás.

Samozřejmě můžu vyměnit i po menších částkách.
      Nechapu proc si to necashoutnes treba na moneybookers a pak zase nedepozitnes na jinou hernu? Vzdyt to nic nestoji....