§50 - §10.000 sabzero319

• sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      Registrace: 16.08.2011 Příspěvky: 14
      Dnešního dne 24. srpna 2011 se připojuji k výzvě §50 -§10.000. Hraji na Poker 770 a po obdržení startovního kapitálu dne 20.08.2011 od pokerstrategy ve výši §50 se mi podařilo umístit se ve freerolu na jednom z 4 místech a dostat se tak do bounty pro turnaje, kde jsem se umístil na 19. místě o získal dalších §8. Dnes se připojím k této výzvě a pokusím se zde zapisovat jak moje úspěchy, tak i neúspěchy.
  • 9 odpovědí
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj, vítám tě na fóru a držím palce! :s_cool:
    • sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      Jen nevím zda jsem udělal vše správně. Snad ano. Teď jdu ještě pracovat, poté studovat a pak hurá do hry.
    • paulslaby
      paulslaby
      Bronz
      Registrace: 09.07.2008 Příspěvky: 39
      Přeji za stoly hodně úspěchů. Hraju také na Poker770, tak se možná potkáme ;-)
      Ale víc než na paragrafy (§), které píšeš, bys měl myslet na dolary ($ - pravý alt + ů). ;-) Nejsme přece úředníci ;-)
    • sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      To víš to je síla zvyku § to je moje. Jsem totiž policajt. Ale od teď už jen $.
    • sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      Děkuji za podporu a přeji také hodně úspěchů (tedy pokud zrovna nehraju proti vám :tongue: ).
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau,

škoda že už nefunguje full tilt, tam sis mohl dát do avatara policajta :f_biggrin: jinak já paragrafy taky rád, 6 let danový a právní praxe.. Takže si budem rozumět ;)

Hodně štěstí, ať se daří!! :s_cool: Nezapomen v pondělí reportovat v Koloseu jak jsi postoupil ;)
    • sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      To si piš že můj avatar na Full Tilu byl Fízl. Jinak můj počáteční bankroll byl $50 pak se mi podařilo vyhrát v turnaji Bounty Pro Freeroll vstupenku na turnaj Bounty Pro770 kde jsem za 19. místo obdržel $6,03. Poté to se mnou začalo jít z kopce. Mám odehráno 587 hand a prohráno $3,04. Nicméně můj současný bankroll je $55,64 ačkoliv by měl být $52,99. Kde se vzalo $2,65 nevím a ani to zjišťovat nebudu, protože kdo se moc ptá moc se dozví.
    • sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      Dnešní session jsem ukončil první týden ve výzvě $50 - $10.000. První den se mi dařilo až abnormálně. Podařilo se mi umístit se v jednom freeroll turnaji na 19. místě což mi přineslo $ 6,03, a dalších $ 2,65 o kterých nevím kde se vzaly. Poté to se mnou šlo z kopce. Snažil jsem se dodržovat BSS a hrát jak nejlépe dovedu na NL2. Hrál jsem u dvou až tří stolů najednou. U dvou stolů jsem nějaké peníze vyhrál, ale u třetího pak prohrál celý stack. Tudíž jsem svůj původní náskok získaný v turnaji dost ztenčil. V pátek se mi podařilo se opět umísti v jednou freeroll turnaji, ale bohužel podstatně níž a obdržel jsem $ 0,12, ale pořád lepší než drátem do oka. Dnes jsem si pořádně prostudoval SSS a už ze studijních materiálů umístěných na tomto serveru(http://cs.pokerstrategy.com/strategy/sss/1373/1/) jsem zjistil, že opravdu bude lehčí se řídit touto strategií a zároveň mě zajímalo zda bude také výnosná. Zkusil jsem tedy hrát s malým stackem ($1) na NL4 a musím říct, že k mému úžasu jsem dnes skončil po odehrání 201 hands v kladných čílsech +$0,11. Já vím není to hodně, ale po téměř pěti dnech první úspěch v Cashgame. Navíc jsem během sassion zeslonil (zeslonit = zkonit, ale mnohem víc), nebo zda to byl bad beat (to nechám na posouzení každého) v podobě Hero BU A :spade: K :heart: raise $0,16, BB call, flop Q :club: , 2 :heart: , Q :heart: , Hero raise $0,20, BB call, thurn 4 :heart: , Hero all-in ($0,82), BB call, river T :spade: Win BB 9 :spade: T :heart: (dva páry QQ - TT).

Něco se mi tedy podařilo vyhrát, ale také dost prohrát. Nicméně jsem za ten týden studování a hraní zjistil dost zajímavých a užitečných informací snad je dokážu zužitkovat.

Už teď se těším na příští týden, snad bude ještě úspěšnější.

Přeju všem hodně štěstí u stolů a hlavě spousty zábavy u hraní pokru.
    • sabzero319
      sabzero319
      Bronz
      Po několika prohraných sacků jsem se opět vrátil k BBS a dokonce se mi podařilo i o něco málo navýšit svůj bankroll, který je po odehrání 1044 hand větší o $ 5,77. V současné době je celkový můj bankroll $ 60,40 po odehrání celkem 1910 hand, což mi na ten počet hand přijde docela slušný. Uvidíme snad se mi bude dařit i příští týden. Přeju všem hodně štěstí u stolů.