BLOG: Quinn - Path of Zen

• QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Budiz pozdraven, cizince!

Jmenuji se Quinn a tohle je muj pribeh!

Uz pri vzkriseni meho fungovani na ps jsem koketoval s myslenkou zalozit si vlastni blog [pochop, byla mi vnuknuta zdejsimi bossy], ale az vyhra v Ucime se vyhravat a mirne postouchnuti od Hucase me donutilo pretvorit tu myslenku ve skutecnost.

Takze here we go.

Momentalne jsem na vazkach, co presne mam hrat. Po par desitkach hodin na NL4 jsem dostal pocit, ze me ta cg az tak nebavi, potrebuju pri hrani nejaky cil a motivaci. Ano, progres na cg je urcite dobry cil, nicmene me tato mikra opravdu nebavi a myslim, ze v ramci moznosti porazim. Proto pojedu sng, kde me bude hnat dopredu moje touha byt porad prvni :] S dostatecnym BR zase zkusim cg, ale rad bych minimalne nl25...

Doufam, ze se co nejdrive rozbehne FT, protoze rush turnaje jsou format, ktery mi vyhovoval absolutne nejvic. Uvidime.. :]

Co dal.. Presto, ze me celkem bavi psat ted nemam to spravne rozpolozeni a protoze chci hlavne zacit, asi postnu jen cile a threadsaver a slavnostne zahajim provoz tohoto "projektu" :]

Cile pro zari:

[ ] - dodrzovat BRM
      [ ] - prijmout varianci a vcas odejit od stolu
      [ ] - dodrzovat BRM!
      [ ] - 2x na kolo, alespon 4x na brusle
      [ ] - dodrzovat BRM!!!
      [ ] - najit si praci, ktera me bude bavit

No a pro vsechny nadrzene pany:

• 11 odpovědí
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      jsme na tom úplně opačně :D

mě moc nesedly SnG a začal jsem hrát CG NL4 SH a tam mě hra vážně baví...

budu ti držet palce v turnajích, ať se daří :)

PS: na ten threadsaver jsem se nechal nachytat :D
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      A aky typ sng ides hrat a na akej herni? Mozno sa uvidime niekde :D :)

Ten spoiler bol hnusny :( Si mi skazil kus nadeje v popise spoileru :( :D
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      @hawra dik :P

@shikamaru no, ted asi chvili party poker.. vim ze je tam na mikro sng strasny rake, tak holt asi budu muset makat na cg no, abych mohl aspon tech 20 bi na 11dolarovy sitka...

btw, cornie nebo kdokoli opravneny, co musim udelat, abych mohl prekladat clanky pro PS? :]
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Threadsaver = ta největší podlost :D
      Na FT se vykašli a depositni si stáry, party nebo cokoliv jinyho... taky jsem čekal a můžu říct, že je to zbytečnost.
      Co se překladů týče, tak nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že překladů je málo a překladatelů hodne... :(
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Mno, tak po dnesni session jsem opet ve stavu, kdy bych malym detem bral lizatka a hazel je do krovi... Nevim jestli hraju tak spatne, ale standartne se mi dnes stavalo, ze moje 3 bety [pri mem vpip kolem 18 a 3 betu kolem 7%] callovali 3 limperi s kartama jako A7o, a byli schopni callnout do all inu bottom pair na draw heavy boardu. A to nebylo jednou.

Bud mi dneska do tech karet koukali, nebo bych to uz fakt nemel hrat... to nema obdoby.

I podle pokerstove jsem byl ve chvilich kdy jsem posilal chipy do prostred stolu favorit a vim ze v longrunu ty rozhodnuti budou vynosny, ale pri tom jak dlouho uz hraju, ten longrun vypada vyhledove tak na 10-20 let...
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Mno, zatim co cekam na penize z PS, depositnul jsem si par drobnych na stary a trochu si pinkam tam... ;]

V jednom HU jsem si vzpomnel, jak Annettka Oberstadu pry vyhrala HU aniz by videla svoje karty, krom jednoho pripadu, kdy celila souperove allinu...

A protoze: "Kdyz to zvladne nejaka zenska, ja to zvladnu urcite taky!" sel jsem do toho... :]

Poker Stars $3.32+$0.18 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 2 players - View hand 1426018
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: t1515 50.50 BBs
      Hero (BTN/SB): t1485 49.50 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with X,X
      Hero calls t15, BB raises to t90, Hero calls t60

Flop: (t180) T :spade: 3 :club: 7 :club: (2 players)
      BB bets t150, Hero calls t150

Turn: (t480) 6 :heart: (2 players)
      BB bets t210, Hero raises to t570, BB calls t360

River: (t1620) 8 :club: (2 players)
      BB bets t705 all in, Hero calls t675 all in

Jak jsem u toho premyslel :]

Preflop jsem se do toho potu chtel podivat zalevno, nevyslo, ale protoze souper me za predesle [asi 2 nebo 3] limpy pokazde takhle trestal, rekl jsem si tak co uz, prehraju ho na flopu :]

Flop podle meho nazoru prisel pro muj ucel vyborny, zadne vetsi karty, ktere by nahravaly jeho preflop raisu. Jeho bet calluju s tim, ze pokud na turn prijde nejaka vhodna karta, leadnu to za ucelem ukonceni handy..

Turn prisel krasny, mym raisem jsem se snazil reprezentovat tu postupku [obviously], jeho call me trochu prekvapil, myslel jsem, ze mym nahozem akce konci...

River prisel jaky prisel, on posila bez rozmysleni all in a ja se tedy divam, co ze to drzim za kartu... a ono ejhle, urodilo se :]

Jinak pan mel 99.

Takze Annettko, holcino, neni to buhvi jakej accomplishment, mela bys se sebou neco zacit delat :P

EDIT: jsem si nevsiml, ze tam neni videt ta ma handa... ;]] mel jsem A :club: 9 :club: :]

Takze shodou nahod jsem tu handu sehral tak, jak bych ji hral i kdybych ty karty videl :] az na tu preflop akci mno :]
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Uff, dneska byl kvalitni den :]

Konecne jsem se vykopal jit ven na brusle [z prace kde na me prisla ta myslenka, ze bych vazne mel jit, jsem skoro utikal, abych si to mezitim nerozmyslel] a za slabych 40 minut jsem najezdil cca 11km. Dusevne se citim skvele, fyzicky.. ehm :]

Hned pote jsem se vrhnul na stary, ze si [dokud mam v sobe dostatek serotoninu] dam par HU a uvidim jak to pojede.

Nejelo :]

S jednim panem jsem 3x prohral stylem: prohrany flip, KTx vs ATx na T high boardu a jeho set vs moje nedojeta draw [jeden z tech dni, kdy je oesd+nut fd proste malo :] ]

Takze jsem postnul jednu handu, jdu se podivat na nejake video a pak jdu od valu :]

Aby se zvysila navstevnost:

edit: tak jsem zkusil jeste jeden 45man za 0.5 a tahle handa byla predzvesti meho vypadnuti [hned nasledujici handu me zarizl pan kdyz moje KK nestacilo na boardu 647K na jeho A3 :] ]

PokerStars No-Limit Hold'em, 0.5 Tournament, 100/200 Blinds 25 Ante (7 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop | saw showdown

BB (t4355)
      UTG (t3184)
      MP1 (t1980)
      MP2 (t3992)
      CO (t1890)
      Button (t4295)
      Hero (SB) (t2725)

Hero's M: 5.74

Preflop: Hero is SB with 9, K
      3 folds, CO bets t465, 1 fold, Hero raises to t2700 (All-In), 1 fold, CO calls t1400 (All-In)

Flop: (t4105) 3, 4, 10 (2 players, 2 all-in)

Turn: (t4105) 7 (2 players, 2 all-in)

River: (t4105) 8 (2 players, 2 all-in)

Total pot: t4105

Results:
      Hero had 9, K (high card, King).
      CO had A, 9 (high card, Ace).
      Outcome: CO won t4105

je to podle vas dobry 3bet? Ano, mensi stacky s monstr handou zkouseji v push fold fazi minbetovat s tim, ze se snad nekdo chyti, ale me to v tu chvili prislo jako dobry push, s tim tam je stale celkem dobra fold equity... Ale budu rad za vase nazory :]
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Takze, po delsi dobe mensi update.

Diky vyhranym penezum za ucime se vyhravat a nejake TaF money, ktere jsem mel nasbirane jsem se rozhodl koupit HEM. Zdalo se mi to jako idealni prilezitost pro tuhle investici a doufam, ze nebudu litovat a ze se moje hra o hodne zlepsi :]

Protoze tenhle blog necte moc lidi, necham si tohle rozhodnuti schvalit od elity federace :]

Dekuji panove, dekuji :]

Co se tyka moji hry, zkusil jsem s 5BI jen takovy pokus na cg, celkem se zadarilo, vyletel jsem na 11BI, zaplatil hem, 2BI prohral a zbytek cashoutnul [party se mi nelibi].

Stalo se toho hodne, bylo i celkem dost zajimavych hand, ale bohuzel jsem v posledni dobe v takovem casovem pressu, musim vzdy udelat tolik veci, ze bohuzel nemam cas se o vsem rozepisovat. Snad se mi zadari alespon o vikendu v noci napsat nejaky rozsahlejsi post.

Zatim ahoj a *at to chcije*.
    • geo75
      geo75
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 46
      mě partypoker taky štve, hlavně tím, že jede jen pod windows, ještě jsem si tam nezahrál ani handu.
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Tak, po delsi dobe mensi update.

Hned pote, co jsem koupil HEM, jsem zacal byt kvuli praci a ostatnim zalezitostem tak vytizeny, ze nebyl cas na nejake hrani. Sem tam jeden turnaj, procist nejaky clanek, proletnout forum a to bylo tak nejak vse. Cca 2 tydny jsem nehral a celkove ani nebyl prilisny moral na to, delat si na hrani cas.

Coz se ovsem zmenilo v tu slavnou noc, kdy Vojta trefil.

Nemohl jsem usnout, tak jsem vsal z postele a sel si pro piti, s tim ze jsem si automaticky zapnul komp a proletl par webu, mezi kterymi nechybelo poker strategy.
      Mrknul jsem do rail threadu a co nevidim, vsichni jak o zivot fandi Vojtovi. Pustil jsem stary a zacal fandit taky [kdo by si nechal ujit podobnou prilezitost...] to bylo nejak kolem 1 rano. Cim dele jsem sledoval Vojtovu hru, tim vetsi a vetsi motivaci k hrani jsem ziskaval. Pustil jsem si tedy par turnajku a k memu prekvapeni jsem hladce vyhral $2,5 180 mana. Pln pozitivnich pocitu jsem dokoukal Vojtovu cestu k 710k a sel spat kolem pul 6 rano, kdy se uz dohravalo kvuli $100k a naramku [precijen jsem v 8 mel vstavat do prace..].

Ted den odpoledne, po navratu z prace [kde jsem byl extremne vykony - v polospanku jsem si predstavoval, co bych delal na Vojtove miste s tolika $$ - dosel jsem k zaveru, ze bych urcite nesedel nevyspany v praci, co me prilis nebavi.. :) ] jsem zacal tak nejak zkoumat, co by me bavilo nejvic.

Nejradeji mam MTT, bohuzel ale nemam tolik casu na to, abych u nich mohl sedet uvazany x hodin.
      V tomto mi nejvice vyhovovaly rush turnaje [nejdriv sng a pak on demand] na FT. Bohuzel, do te doby nez se FT opet rozjede, podobny format zadna herna nenabizi, proto tak nejak tapu. Ale zpet k veci.

Proto jsem se rozhodl po vicestolova sitka a HU. Pinkal jsem co se dalo, obcas se darilo vic, obcas min, obcas vubec. Bylo i par tiltu, kdy jsem opet nezvladl svuj vztek a zkousel shoty na zbytecne vysoke limity [jestli se tohoto nekdy zbavim, zacnu si rikat Quinn chucking Norris]. Po par dnech jsem byl vicemene lehce nad stavem po vyhre ve zminovanem 180manu a protoze jsem mel opravdu rozhozeny mindset, vetsinu jsem radeji cashoutnul [jedine me znama obrana proti memu tiltu].

Misto hrani jsem tedy radeji dal sledoval forum a zameril se predevsim na HU - konkretne hyperturbo HU. Tenhle format jsem hraval uz na FT, par sranda shotu jsem zkusil i na 888 a docela se mi darilo.

Dal jsem si delsi dobu od hrani oraz a kdyz jsem si byl jisty, ze hned tak tiltit nebudu, rozhodl jsem se pro deposit na 888, kde bylo podle me pameti hodne soft pole a v herne bylo mozne hyperturbo HU hrat.

Od stredy si tedy pinkam na 888, hraju co mi cas a sily dovoli a zatim si nemuzu nijak stezovat.
      Variance mi sice v HU ukazuje povetsinou zada, ale nastesti mi sve bujne poprsi nastavuje ve zdejsich MTT, ktere neni az tak tezke uhrat. 888 ale asi nebude ma finalni herna a to z nekolika duvodu:

:heart: S Full Tiltem to zacina vypadat k svetu.
      :spade: Hyperturbo HU tu jsou opravdu hodne flipovite [10bb start stack], navic limity techto turnaju maji divnou strukturu [$1,6 -> $3,2 -> $12,5 WTF....]
      :diamond: Na tehle herne neni zrovna moc velky trafik a pro hrace neni prilis velke mnozstvi bonusu, nehlede o temer nulovem RB.

Nerikam ze na 888 jeste par tydnu nebo mesicu nebudu hrat, ale jakmile se rozbehne FT nebo az budu mit dostatecne velky roll pro PS hyperturba, jdu od valu.

Jeste graf z meho nekolikadenniho pusobeni na 888:

A to je prozatim vse.

Vlastne jeste ne, dnes se docela darilo, trefil jsem za par centu misto do satelitu do dnesniho vecerniho majoru tehle herny. Na ten satelit si docela verim, tak doufam, ze vecer budu mit dost stesti na to, abych se dostal alespon ITM. TO by ten graf mohl jeste hezky poskocit :s_cool:
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      No, tak zivotni trefa se nekona... Do majoru jsem se pres dva satelity dostal, to ano... Bohuzel jsem se hned na zacatku odsypal pri AKs > KK a pak jsem byl presazen ke sve nemesis.

Tou byl jakysi venezuelec, na nejz mi nestacil muj TP+OESD vs jeho FD poprve a o par orbitu ani podruhe....

Jeho flush draws pro nej byly v jeho ocich [a opravnene] nuts... Proc by pak potom necalloval 3bet s T6s ze...