LIVE turnaj ticket

• revo933
      revo933
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,113
      Mam taku mensiu dilemu. Vyhral som na jednom turnaji ticket 50€ do turnaja Kosice Weekend 6000€ GTD. Lenze neviem sa rozhodnut, ci mam ist skusit stastie a nieco hitnut na tom turnaji alebo mam radsej predat ten ticket. Ucast na tychto turnajoch je cca 60 ludi a 10 ludi je ITM. Co by ste robili vy? Berte to tak, ze som v podstate zacinajuci hrac a moj BR nie je nic extra. Vdaka za rady a navrhy :)
  • 8 odpovědí
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      tak predne musis zapocitat i naklady na cestu a pocitat je vpodstate jako fee. Pokud do Kosic projedes dalsich treba €50 a za devate misto je €100, musis byt nejlepe osmy, aby se ti to vyplatilo.

Jesli to mas ale kousek, tak bych nevahal a sel si zahrat.
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      bol som na ten turnaj v košisiac 2x .. tiez som vyhral 2x vstup.. je to super turnaj chod a vyskusaj si atmosferu a tak

a taktiez zalezy ci to nemas daleko lebo v kvalifikacny den sa hraje 10-12 levelov, a to trva do jednej v noci priblizne takze budes musiet niekde prespat..
      je to uz taky lepsi turnaj na vyssej urovni si myslim ,skoda ze raz som skoncil zo 100 ludi 17-sty po neštastnom runner runner.. :(
    • revo933
      revo933
      Bronz
      Tak som z Presova a do Kosic to mam nejakych 30km, chodievam tam na LIVE turnaje hlavne v pondelky na 12€+2€. Cize mi nerobi problem ani tak vzdialenost, ale skor som sa bal kvality hracov. V pondelky to je dost soft, lenze na tych turnajoch hraju vecsinou rekreacny hraci. No pri BI 50€ ta kvalita moze byt uz o dost vyzsia. Zrejme to pojdem skusit, aspon si vyskusam aj nejaky turnaj s vyzsim BI, ked uz mam ten ticket. Pripadne ak by som v buducnosti vyhral dalsi ticket, tak uz budem mat jasno co s nim. Este raz dik za rady :)
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      revo chodis do jomy?

edit: tiež som z PO
    • revo933
      revo933
      Bronz
      No v Monte carle v Presove som bol iba 1x na freerolle este pred par mesiacmi a od vtedy som mal par krat zaujem tam ist na turnaj, ale ten sa nakoniec nehral koli malemu poctu prihlasenych hracov. Preto chodim prevazne do KE, pretoze tam mi vyhovuju tie freezeout turnaje. V Presove isli hlavne re-buye a tie ja moc nemusim :(
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      jj mne tiež viac vyhovuju freeze-out turnaje lenze do kosic nemozem chodit tak casto lebo este nemam auto.. odvoz by bol obcas ale tak kto by prisiel neskor v noci ak by som vyhral po mna.. :D ..
    • revo933
      revo933
      Bronz
      Tak ja chodim s kamaratom skoro kazdy pondelok na turnaj, teraz sa ma pridat dalsi kamarat. Ak by si niekedy mal zaujem pridat sa, tak sa mozme dohodnut cez spravy tuna na pokerstrategy, pripadne mi mozes dat nejaky kontakt na seba. Chodime tam na mojom aute, je to len felicia, ale aspon daco na odvoz :D Co sa tyka cakania, tak to mi neprekaza, vecsinou sa mi podari vydrzat na final table a ak nahodou nie, mam so sebou notebook na zabijanie casu, keby kamarat vydrzal v turnaji dlhsie ako ja.
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      :D heh no diki, škoda že chodite iba pondelky, to mam tréning ale ak by som nahodou nemal tak sa určite rad pridam :f_cool:

pridam si ťa do buddy listu :tongue: