Lokální novinky - co byste rádi četli?

• Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      V tomto tématu můžete libovolně navrhovat, jaké novinky byste rádi četli na PokerStrategy.com v hlavních článcích dne a zároveň můžete psát libovolný feedback k jakékoliv novince.

Novinky budeme vydávat každý den minimálně jednu, takže se nebojte ozvat. Nezapoeňte, že každý z vás je členem naší komunity a má tak možnost přečíst si to, co ho zajímá.

Za mě třeba není špatný nápad přinášet rozhovory se zajímavými CZ/SK hráči, ať už live, nebo online a to nezávisle na tom, jestli jsou tak nezodpovědní a neudělali si na PokerStrategy.com účet :f_biggrin:
  • 41 odpovědí
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Me by zajimaly zazitky hracu co hrajou turnaje s velkymi buyiny, Treba takovy sunday milion. Ze by proste rezebrali par zajimavych hand, strategicka rozhodnuti
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      zizelevak původně napsal
      Me by zajimaly zazitky hracu co hrajou turnaje s velkymi buyiny, Treba takovy sunday milion. Ze by proste rezebrali par zajimavych hand, strategicka rozhodnuti
      To by bylo lepší jako video - pokusím se uhnat někoho, kdo tam měl deep run.

Do článku by pak šlo udělat rozhovor s někým, kdo je pravidelně hraje.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ahoj, super!

Mě by zajímalo:
      :club: jak žijí různí pokeroví semi-pros. Takoví ti co "jsou mezi námi" :f_biggrin:
      :club: imho super by i byla rubrika o tom kdo z naší komunity co trefil během týdne za MTT winnings. Sám to sleduju pravidelně ale mám otagovaných jen pár lidí jako Voja_r, Vinkyy, atd ..a myslím že s přístupem k naším nickům by to mohlo být zajímavé..pro mě je to strašně motivující když někdo "blízký" nebo alespoň známý něco trefí :s_grin:

Jinak díky za už doteď dobrý čtení, jsi fakt posila do týmu! :s_biggrin:
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Me by zajimaly nejake zpravy z nosebleed sceny, nejake zajimave zahrane handy napr. kdyz posledne hral Isildur proti Galfondovi. Jasne, ze si nejake handy muzu projit na PTR, ale nejaka rekapitulace pripadne povrchni analyza by byla strasne cool. Mozna je to trochu utopie, protoze by to bylo fakt hodne prace, ale jednou za cas by to bylo fakt nice. Doufam, ze teda nejsem jediny ktereho by to neco takoveho zajimalo, to by nemelo smysl delat samozrejme :)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      Mě hrozně baví číst rozbory mtt hands z live turnajů jako třeba ept a hlavně dobře popsaný myšlenkový proces hráče nad danou handou. (tip: bude EPT Barcelona a pár cze hráčů tam je).
      Dále bych třeba uvítal přehled live turnajů na čtvrt roku v Evropě s nízkým bi s možností kvalifikovat se online a třeba hodnocení destinací.

určitě ještě něco napíšu :)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Tak je to zhruba měsíc, co jste začali psát, co byste rádi četli v hlavních článcích, tak si to pojďme trochu shrnout:

@zizelevak
      Strategické diskuze a rozbory hand vychází každý pátek - v předminulém týdnu jsme viděli handu Sedr1ck vs Moorman, v minulém týdnu rozebíral VojtaR handu z final table ČPT a dnes Sedr1ck i VojtaR rozebírají late fázi $320 turnaje.

@Johniiicek:
      Zatím jsme začli vydávat čvtrteční představení PokerStrategy.com týmu, na které bychom mohli navázat medailónky diamantových členů a některých live i online heroes, kteří z nějakého nepochopitelného důvodu nejsou v našem týmu :tongue:

Co se týče online MTT tref, je na to speciální diskuzní fórum, které jsem trochu povzbudil newskou o fóru minulou sobotu.

@Matusko
      Nosebleeds novinky jsme vydali tuto neděli už podruhé a jak se zdá, svoje diváky určitě má, takže v něm budeme pokračovat, i když zatím nemůžu slíbit pravidelnost ;)

@Nowys
      Rozbory vydáváme každý pátek a přehled evropských turnajů vždycky na konci měsíce včetně heren, kde jedou kvalifikace.

@ll
      Pokud máte jakýkoliv další nápad, co byste rádi četli, nebojte se napsat. kreativitě se u nás meze nekladou ;) ;)

Teď na to koukám, že je to jako "Volejte řediteli": "Devadesátiletá divačka se ptá, jesti budeme opakovat 1267. díl Šeherezády, že zaspala. Ano, máme pro vás dobrou zprávu, všech 1798 dílů budeme opakovat stále dokola :f_biggrin:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Myslím že si zasloužíš: viz název písničky :D

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Jinak nejvíc nuts by podle mě bylo - kdyby si někdo dal "taky" tu práci a při prolejzání fóra prostě sepisoval zajímavé poznatky, poznámky atd..je to asi unreal a hrozně moc práce ale hodně užitečný imho... :evil: něco jako se dělá s těma hand judgingama což je asi nejvíc zatím protože to fakt dokope se tam podívat :)
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Johniiicek původně napsal
      Jinak nejvíc nuts by podle mě bylo - kdyby si někdo dal "taky" tu práci a při prolejzání fóra prostě sepisoval zajímavé poznatky, poznámky atd..je to asi unreal a hrozně moc práce ale hodně užitečný imho... :evil: něco jako se dělá s těma hand judgingama což je asi nejvíc zatím protože to fakt dokope se tam podívat :)
      Souhlasim s timhle návrhem a klidně bych se toho i ujal :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Darthrider23 původně napsal
      @Johniiicek:
      Zatím jsme začli vydávat čvtrteční představení PokerStrategy.com týmu, na které bychom mohli navázat medailónky diamantových členů a některých live i online heroes, kteří z nějakého nepochopitelného důvodu nejsou v našem týmu :tongue:
      +1.

Přidávám se, jsem pro víc rozhovorů s hráči :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Diametroz původně napsal
      i takhle je super upozornit na něčí blog , natož ty handy...ikdyž už to tak trochu je ohledně toho téma měsíce atd..ale ty zajímavý příspěvky se často nachází někde v sekci "otázky pro nováčky" "partypoker/..." apod...jen pro ujasnění...

btw- a třeba to vlákno turnajové trefy je mi fakt ale divný že nejede :D
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Diametroz původně napsal
      i takhle je super upozornit na něčí blog , natož ty handy...ikdyž už to tak trochu je ohledně toho téma měsíce atd..ale ty zajímavý příspěvky se často nachází někde v sekci "otázky pro nováčky" "partypoker/..." apod...jen pro ujasnění...

btw- a třeba to vlákno turnajové trefy je mi fakt ale divný že nejede :D
      Hlavně by se neotvíralo tolik nových vláken na ty samé otázky :) a plno lidí by jen mrklo do toho a bylo by :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      což je přesně důvod proč jsme začali lobovat i za okénko s užitečnými newskami abychom je nehledali v "bordelu" půl roku zpět :D
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Každý víkend vychází newska "co se děje na fóru", kde trochu odlehčenou formou hledám věci, co by bylo dobré připomenout, nebo kde to "jede". Samozřejmě že se ale může stát, že něco přehlédnu. Pokud by byl tedy někdo ochotný (třeba právě Diametroz) poslat mi v pátek večer shrnutí poznatků na fóru za daný týden, můžeme společně vydat supernuts luxusní newsku ;)

což je přesně důvod proč jsme začali lobovat i za okénko s užitečnými newskami abychom je nehledali v "bordelu" půl roku zpět :D
      S tímhle počítám na konci každého měsíce, kdy vyjde newska se shrnutím top newsek za celý měsíc.

+ díky za pochvaly, i když z mojeho pohledu je to spíš takhle: :f_biggrin:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Hlavně by se neotvíralo tolik nových vláken na ty samé otázky a plno lidí by jen mrklo do toho a bylo by

Ver mi, že aj keby to bolo tučným písmom na hlavnej stránke webu, nové vlákna so starými dotazmi sa budú otvárať stále :) Proste 99% nováčikov miesto aby 10 minút hľadala v neznámom fóre napíše nové vlákno. Nejaký FAQ skôr uľahčí odpovedanie, kedy mod na triviálne otázky miesto repetatívnej odpovede môže potnúť link na FAQ a nech si to človiečik prečíta tam ;)

Keby si všade nespamoval, je tu toho bordelu o tretinu menej :f_p:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Hlavně by se neotvíralo tolik nových vláken na ty samé otázky a plno lidí by jen mrklo do toho a bylo by

Ver mi, že aj keby to bolo tučným písmom na hlavnej stránke webu, nové vlákna so starými dotazmi sa budú otvárať stále :) Proste 99% nováčikov miesto aby 10 minút hľadala v neznámom fóre napíše nové vlákno. Nejaký FAQ skôr uľahčí odpovedanie, kedy mod na triviálne otázky miesto repetatívnej odpovede môže potnúť link na FAQ a nech si to človiečik prečíta tam ;)

Keby si všade nespamoval, je tu toho bordelu o tretinu menej :f_p:
      Je potřeba podněcovat diskuze :D a vracet užitečná témata na hlavní stránku PST :D S nováčky asi neudělá nikdo nic :D
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Ahoj, napadlo mě že by mohlo být zajímavé informovat naše členy o tom co se děje v zahraničních komunitách. Například nějaké ty "blízké" Poláci, Němci, ....sem tam mají zajímavý event (německý blckmemebers) , nové video v (NJ,..), nápad (NL Beginners course), atd...
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Zdravíčko,

tak jsme se rozhodli to tu trochu oživit, jelikož chceme psát hlavně o věcech co vás zajímají tak by jsme byli rádi kdyby jste v tomhle topicu psali témata o kterých by jste chtěli číst newsky, může se jednat prakticky o cokoliv co má alespoň nějakou spojitost s pokerem, klidně nějaké rozhovory, překlady, rozbory prakticky cokoliv co budete mít na srdci, takže se určitě nebojte ozvat a já udělám vše pro to abych vašemu přání vyhověl.
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Já bych byl pro nadabovat nějaká videa z jiného jazyku tady na PS.com, přeci jen X% lidí se v cizích jazycích neorientuje a nerozumí tomu = při dabingu= více studijního materiálu. Tak jak se překládají články, tak i videa by byli fajn, nebo tam mrsknout titulky místo dabingu.