hodnocení pokerových heren

• uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      Registrace: 16.03.2011 Příspěvky: 55
      Ahoj všichni, protože zatím nejsem moc zkušený hráč pokeru a stále se učím a učím, tak mě napadlo založit toto téma. Jedná se zcela o jednoduchou věc. Každý napíše svůj názor na jakoukoliv hernu kde hrajete nejčastěji, kde jste to zkoušeli poprvé, kde jste vyhráli nejvíce peněz, kde vám nejvíce vyhovoval software atd. Toto téma jsem založil i z důvodu pozastavení licence FTP kde jsem hrával nejvíce a od této doby hledám stále hernu kde bych se dobře zadaptoval, ale zatím se mi to moc nedaří. Pevně doufám..... :) že toto téma bude přínosné jak pro mě, tak i pro ostatní.
  • 10 odpovědí
    • dreamerCZ77
      dreamerCZ77
      Bronz
      Registrace: 09.12.2009 Příspěvky: 33
      Taky se přidávám k tomuto dotazu. Já z důvodu, že bych tady na PS rád sbíral body, abych měl přístup ke studijním materiálů, ale bohužel jsem si už dřív regnul několik heren bez návaznosti na PS. Tak teď vybírám mezi těmy co zbyly. Jako např.: William Hill, 888, bet365, atd. Nemůžu na PokerStars, PartyPoker, Titan, Poker770, FullTilt a bWin :(
      Tak nějakou doporučte prosím.
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      no pokud se nic dramaticky enzmenilo, tak WH ma rozhodne mezi ipokerovyma hernama nejsnadneji vybratelny first deposit bonus...
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      super díky za info :) ipoker software a herny jsou docela dobré, ale MTT tam jsou málo frekventované a počet je žalostný a cash games tam jsou klasické .... např na titanu jsem hrál převážně nl20 a ze začátku profit okolo 100 dolaru ale pak přišel docela velký downswing a nějak jsem opustil tuhle hernu
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      Ahoj tvůj problém chápu a doporučil bych ti everestpoker :) minulý měsíc jsem tam hrál cash game nl10 a nasbíral jsem nějakých 500 SP a skvěle se tam dá vycleanovat bonus, který je pří jakémkoliv vkladu od 5 dolaru výše 1000 dolarů což je fajn... a máš možnost hrát týdenní deposit turnaj o 1k větsinou ho hraje pár stovek lidí a hodně jich je sit out .... bohužel na této herně jsem dostal permanentní ban .... takže mam smůlu
    • dreamerCZ77
      dreamerCZ77
      Bronz
      Registrace: 09.12.2009 Příspěvky: 33
      Kdybyste volili mezi Everest, 888 a PokerHeaven, kterou byste doporučili?
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Co vím, tak na Everestu se neuvěřitelně snadno sbírají body. Jak jejich, tak i SP.

Jinak z heren, které znám a na kterých jsem hrál.

+ PokerStars PartyPoker 24hPoker
      - Everest (software), bwin, Jetbull, PKR
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Za mě je to takto, hodnotím soft a přehlednost při hraní, výběry atd. nehodnotím, protože jsem ještě nikdy nevybral :D ani nedepositnul)
      1. Unibet (spusta Freerollu, nejlepší soft)
      2. WilliamH (Svižný I-poker Soft na mé plečce)
      3. 770 (Né moc svižný I-poker soft na mé plečce)

Ale nejčastěji hraji paradoxně na 770 :D .
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 391
      Na Everestu hraji asi měsíc a půl a shrnul bych to takhle -

Software naprosto žalostný. Grafika se dá přežít když si nastavím černé pozadí a skryji avatary hráčů. Bohužel jakmile zapnu stůl nebo se mi načte turnaj na pár sekund software zamrzne. Znám i případy, kdy lidem po zapnutí everestu nefungují vůbec ikonky na ploše.

Co se týče hraní tak, zde narazíte na plno fishek, :f_love: Bohužel, jak to s fishkama bývá rozdají pěkných pár bad beatů, hlavně na micro limitech dokážou udělat nevídané cally :f_o:
      Garantovaných turnajů je několik denně, navíc nabízí pro začátečníky i turnaje kde se neplatí fee. Naopak na SnG traffic naprosto žalostný, spíš tam jedou 6 Max turbo DoNy.

No a k bonusům jak tady někdo psal, od 5 dolarů vklad bonus až 1000 USD, s tím že za každý SP je 0,06 USD a SP se sbírají opravdu rychle.
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Zhodnotenie niekolkich hernien podla mna:

Pokerstars - uplne najlepšia čo sa tyka GTD v MTT , software mi vyhovuje
      -miliony fishiek na vsetkych limitoch ale zase tazko hrat mtt ked tam
      da kazdy druhy hrac hned allin na hocijake handy..

Partypoker - tato herna mi nevyhovuje, nepaci sa mi vzhlad ,proste moj nazor na tuto hernu je ze ma velmi nezaujala,najviac som tam bustol :D :/

Everest poker- slabota tiez, malo turnajov , malo hracov na SnG, cash game profit na small stakes ale vyssie uz sa moc neda, 2 stoly max na mojom laptope neviem ako nastavit viac..

William Hill- tato herna je celkom dobra, nic mi na nej nevadi pretoze som tam toho vela nenahral ale lobby celkom v poriadku
    • Zdenyol
      Zdenyol
      Bronz
      Registrace: 15.08.2011 Příspěvky: 90
      hrál jsem dřív na PartyPokeru...až na to že jsem tam bustnul 1.ní BR tak se mi herna líbila, micro cash games, SnGs valí v jednom kuse a je tam dost na výběr...

Pak jsem přešel na EverestPoker a nemůžu se dočkat až odsud vypadnu...grafika vážně žalostná, málo stolů, zasekávání při načítání...
      sice je tu hodně fishek a body valí opravdu hodně rychle..., ale až narakeuju bonus tak mizím pryč...;-)