problém s přesouváním oken v HUD

• petarda1
      petarda1
      Bronz
      Registrace: 07.08.2011 Příspěvky: 14
      Mám nainstalovanou trial verzi Holdem managera Na PS a tři dny běžela v pořádku. Nyní mám statistiky zobrazené chaoticky u jiných hráčů. Když mám otevřené tři stoly a posouvám si staty u jednoho stolu na správné místo, přesouvají se mi i ty u ostatních stolů na těchto místech. Nedá se to tedy nijak upravit a tuhle hádanku nemůžu vyluštit. Zkusil jsem Hud vypnout a znovu zapnout s žádným výsledkem. Je to v nastavení, nebo je problém v herně?
  • 5 odpovědí
    • martin1989p
      martin1989p
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 53
      Taky jsem se s tím zezačátku trápil, budeš si muset pohrát s HUD Options->seating preferences. Předpokládám že u každého stolu sedíš na stejném místě. Napiš na jaké herně hraješ, protože to je všude různé (např. na PS je dole uprostřed u 9 maxu seat 4, na PP seat 2)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Nastav si preffered seating v options v HM a rovnako to nastav aj v Poker Stars klientovi a malo by ti to ist :)
    • petarda1
      petarda1
      Bronz
      žádné preference místa nastavené zatím nemám. U každého stolu sedím různě, podle toho, kde je místo. Když tam ty preference nastavím a chci si sednout ke stolu poslední, co se stane - nepustí mě to pokud to nebude volné na preferovaném místě? Tomu nějak nerozumím. Až dorazím domů, pokusím se tím pohrát.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      petarda1 původně napsal
      žádné preference místa nastavené zatím nemám. U každého stolu sedím různě, podle toho, kde je místo. Když tam ty preference nastavím a chci si sednout ke stolu poslední, co se stane - nepustí mě to pokud to nebude volné na preferovaném místě? Tomu nějak nerozumím. Až dorazím domů, pokusím se tím pohrát.
      Tak si to nastav a pojde ti vsetko ako ma :)
      To preferovane miesto znamena, ze ked ta to usadi k stolu, tak sa ti proste stol otoci tak, aby si vzdy sedel v kazdom okne na rovnakom seate... je to lepsie aj pre teba, nemusis sa na kazdom stole hladat kde sedis, stale si natom istom mieste :)
    • petarda1
      petarda1
      Bronz
      Moc dík za odpověď, to už zvládnu. Ať se ti daří.