Co Kdyz Vyhrajete Mtt

• syczak
      syczak
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 12
      co když náhodou vyhrajete mtt nevim třeba 2000 USD co stim teď ? :D dát do pokru z toho třebas litra je to moudre hned skakat na vyši limity atd... ?co byste stim dělali ? nebo popřípadě jak už jste stim naložili v minulosti
  • 17 odpovědí
    • Snnopel
      Snnopel
      Bronz
      Registrace: 11.06.2010 Příspěvky: 349
      čast vybrat a užit si :) druhou část nechat na herně a hrat ty limity dokud nebudu mít dostatečný vzorek na to že nejsem jenom lucky fish ale že to jsem schopný beatovat :)
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      My na pokerstrategy nevyhravame MTT nahodou. Vyhravame je, protoze jsme se rozhodli je vyhrat. Pripady, kdy vypadneme pred prvnim mistem jsou situace, kdy jen velkoryse davame sanci pocitit vitezstvi ostatnim hracum.
    • Homart
      Homart
      Bronz
      Registrace: 29.03.2009 Příspěvky: 82
      určitě velkou část vybrat!
      třeba mě by to hrozně kazilo mindset. jít na vyšší husng jen protože jsem vyhrál mtt? to bych se o ty peníze hodně bál a hrál bych špatně...
    • Sedr1ck
      Sedr1ck
      Bronz
      Registrace: 16.05.2011 Příspěvky: 270
      urcite nic nevybirat, ale take nejit na vyssi stakes, spise nechat safe broll, pouzit to na koupi software, placeni internetovych videi a podobne... cim vic safe roll, tim lepe jde take shotovat a tim improvnout na vyssi stakes rychleji :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Pokud nemáš prokázáno, že jsi winning hráč (např. na cash, sng, to, co hraješ normálně ...) tak to vyber a užij si to, nic jinýho nemá smysl.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Záleží od toho aká veľká je tá výhra, ale ak je to nejaká väčšia suma (pre mňa tak 5000 USD a viac) tak u mňa určite veľkú väčšinu vybrať a zainvestovať, nech sa to množí samo.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Všechno vybrat, jít do kasina hrát ruletu a dát všechno na červenou
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Alficor1 původně napsal
      červená vytočená, už nemám 2k USD ale 4k USD, co teď s tím? ?(
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Ahareen původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      Joke?? :D
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      Ahareen původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      Ne proč? Cornie mi říkal, že když něco nevím, tak Alfi je jeden z těch co mi poradí. že pro hráče SnG je dobrej rádce. Tak se jeho radama řídím... :)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Ahareen původně napsal
      Bombarek původně napsal
      Ahareen původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      Ne proč? Cornie mi říkal, že když něco nevím, tak Alfi je jeden z těch co mi poradí. že pro hráče SnG je dobrej rádce. Tak se jeho radama řídím... :)
      I když když si vzpomenu na Duncanovo video a hru malých rozdílů, tak dát vše na červenou možná nebylo úplně uvážené. Ale vyšlo to ;)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahareen původně napsal
      I když když si vzpomenu na Duncanovo video a hru malých rozdílů, tak dát vše na červenou možná nebylo úplně uvážené. Ale vyšlo to ;)
      :s_thumbsup:

Nejlepší odpověď imo Sedrick. ;)
    • Tirys1703
      Tirys1703
      Bronz
      Registrace: 15.05.2009 Příspěvky: 247
      100% investice do nemovitostí. Nejlépe pěkný bytový dům postavený nějakou dobu po revoluci a dobrém místě(velkém městě) a byty dále pronajímat. Samozřejmě pokud se jedná o opravdu velkou částku. :) :f_grin:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Tirys1703 původně napsal
      100% investice do nemovitostí. Nejlépe pěkný bytový dům postavený nějakou dobu po revoluci a dobrém místě(velkém městě) a byty dále pronajímat. Samozřejmě pokud se jedná o opravdu velkou částku. :) :f_grin:
      Prenajímať byt? Neviem či mi tie administratívne-právne opletačky, nájomné vzťahy a povinnosti etc. stoja za nejakých 6-9% ročne čistého ;)
    • syczak
      syczak
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 12
      To už vidim jako lepší investici než byty vložit to do akciových fondu třeba ČSOB. :) A nebo postavit a rozprodat nebo opravit a rozprodat byty why not alep ronajem je fakt na prd... :) nastěhuje se ti tam par neplatičů a už se vezeš a návratnost ? :D
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Až vyhrajete velký prachy kupte PokerStrategy, to je investice nejjistější :D

Byty opravdu nekupovat, až jich bude víc jak lidí, tak ceny půjdou dolů. V roce 2050 má být v čr jen 8,5 milionů lidí.

Akcie kupovat jen v době krize pěkně podhodnocené a portfolio 5-10 investičních fondů může být dobrý nápad.

Jinak na účtu měj tolik peněz na kolik se cítíš, ostatní vyber a menší částky investuj do webů.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      • <$20,000 => BR
      • $20-50,000 => 20k BR + 25k investovanie + 5k "spending money"
      • $50,000+ => nema zmysel uvazovat :D