Cashoutování Profitů

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ahoj všichni,

zajímalo by mne jaké procento a jak často/ při jaké příležitosti cashoutujete (Vánoce/když zrovna potřebuju apod prosím vynechat :D )?

Zejména by mne zajímalo kolik asi % se dá za určité období ukrajovat z BRM abyste si ho nepoškodili a zároveň se nezasekávali na jednom místě.

:f_cool:

Díky moc :spade:
  • 4 odpovědí
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      to by aj mňa zaujimalo :P
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      to zalezi na tom, jestli chces, aby BR rostl (pripadne jak rychle) nebo se udrzoval na stejne vysi.
      V prvnim pripade bych skutecne nevybiral, pokud to neni nutny. Napriklad je mnohem lepsi (mene bolestive) vybrat 5% z 2000$ nez 50% ze 200$. Presnou castku/procento ti ale nikdo neporadi.
      Jak na to v druhym pripade je zalezitost pocetne pomerne jednoducha ;)

Osobne cashoutuju mesicne, a to jen tolik, kolik potrebuju na zaplaceni uctu a zbytek nechavam na moneybookers. Mam tam sestimesicni buffer, takze kdybych mel horsi mesic, tak to cashout neohrozi. Jinak pred vypadkem FT to delalo zhruba 2%, ted pres 10%. Holt se musim vic snazit.

btw: vybiram i dalsi penize, ale "Vánoce/když zrovna potřebuju" jsi chtel vynechat :P
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      spíš by mě zajímalo, kolik na hernách nechávat po událostech s FTP. Snad je na Pokerstars bezpečno ...

Vybíraní je individuální věc a nedá se na to udělat nějaká směrnice
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      vo faze tvorby BR by si nemal cashoutovat vobec. bud si najdi robotu, zarabaj, hraj popri tom poker, zvysuj roll. alebo idealny cas na tvorbu BR je student - nizke naklady na zivot(za predpokladu ze nemusi minat BR na zivot).
      ja osobne som necashoutoval vobec dokym som nemal cez 30k(a dovtedy som aj robil v normal zamestnani). odvtedy podla potreby.
      penazi je dobre drzat na herni vzdy minimum, nikdy nemam viac ako 30 BI(cash game). zvysne peniaze radsej poslat na moneybookers, v pripade potreby sa lahko daju poslat spat do herne.