Elephant

• 6 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Problém jsem předal kolegovi s Elephantem, ale nejspíš bude třeba nastavit jen seating jak v softwaru herny, tak v Elephantu (už si ale nepamatuji jak a jestli vůbec to v Eleph. jde)
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Mě to taky pořád blbne X( Pokaždé když si otevřu novej stůl musím dát select position a kliknout na sebe :O Docela otravný :f_mad:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      martinpalic původně napsal
      Zdravím, mám problém s programem Elephant..

Při hraní se mi statistiky hráčů zobrazují posunuté o 2 místa vlevo.. Nevíte kde je problém ? Musím si nastavit Seating u stolu na tu pozici kde se mi zobrazují statistiky ?
      Ahoj, asi viem čo myslíš, tiež som sa s tým stretol. Neviem na akej herni hráš, ja som to riešil na Partypoker a problém bol v tom že som mal nastavený preferred seating (preferované miesto pri stole) a musel som to zrušiť. Niesom moc softwarovo zdatný, ak niekto prišiel s lepším riešením (okrem kúpenia HEM/PT na ktoré si musím najprv nagrindiť) sem s ním :f_cool:

Edit: prebehol som Elephant settings a žiadne iné riešenie neobjavil :(
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Jj je to tím preferovaným místem ale nechám si to zaplí ;) Bohužel budu muset pokaždě vybrat select position jestli se to nějak neopraví :D
    • martinpalic
      martinpalic
      Bronz
      Registrace: 24.08.2011 Příspěvky: 86
      Jasny, vypl jsem preferovane misto a uz je to vporadku ...

Jen nechapu, pisete tady, ze pokud mate vybrane preferovane misto, tak ono to pak jde v prubehu hry prehodit ? Hraju na Party Poker
    • peca77
      peca77
      Bronz
      martinpalic původně napsal
      Jasny, vypl jsem preferovane misto a uz je to vporadku ...

Jen nechapu, pisete tady, ze pokud mate vybrane preferovane misto, tak ono to pak jde v prubehu hry prehodit ? Hraju na Party Poker
      Nee to v průběhu přehodit nejde, jen když otevřes novej stůl. Ale když otevřeš nahoře to Elephant menu a dáš si Select Position a klikneš u sebe na ty dvě šipky tak už se staty budou zobrazovat správně. Jen to musíš dělat u každýho stolu zvlášť :f_cry: