jak hrat proti idiotum??

• enzzo69
      enzzo69
      Bronz
      Registrace: 06.04.2010 Příspěvky: 75
      zdravím,
      dneska si hraju tak na pohodu na 9 stolech a jeden stul jsem jen spis sledoval.nejakej superb1A tam mel stats 100na 100 nebo tak nejak /(vpip pfr). proste idiot.spis me zaujalo to jaky ten idiot mel stesti.vetsinou vsichni foldovali a kdyz mel nekdo dobrou kartu tak sel do all in, problem byl, ze ten hnup porad vyhraval nebo se nejak udrzel. ma vubec cenu hrat proti takovejm ''superhracum"?? to je tak asi dobry na tilt nic vic
  • 11 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Proti těm nehraj, najdi si stůl, kde je plno nitů a kompetentních hráčů, co to umí hrát, to je rozhodně víc +EV. Další možností je raisovat jeho all-iny, to se mi hodně osvědčilo, často zahazují.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj.

Idiot alebo superfish pri stole je snom každého rega na vyšších limitoch. Mal by si sa proti nemu snažiť často izolovať (hlavne z pozície), čakať si na dobré spoty a potom ho vymačkať ako citrón.

Ak máš však pri hre proti takémuto (alebo hocijakému inému) typu hráča problém s tiltom, nie je nič ľahšie než si nájsť iný stôl. Síce prichádzaš o value z tejto superfish, ale tú by si i tak stratil svojou C game. Najlepšie ale asi je naučiť sa tiltu odolať a vyťažiť z takýchto situácii maximum. ;) To že mu to sem tam príde je dané tým, že hrá každú ruku, ale v long term perspektíve je to sponzor disciplinovaných hráčov.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      takovyhle hrace chces vyhledavat.... muzes je callovat hozne light... cekat na nejakou nuts kombinaci se strachem ze kdyz ji nebudes mit tak te to pobije je naprosto nesmysl proti nim... pokud potkas nejakej az takovejhle extrem muzes ho callovat i s middle parem na hodne nebezpecnejch boardech a bude to +EV... takovyhle hraci jsou proste chodici bankomaty staci jenom se nebat a prekousnout suckouty, ktery te u takovejhle lidi obcas cekaj....
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      acceleration123 původně napsal
      Další možností je raisovat jeho all-iny, to se mi hodně osvědčilo, často zahazují.
      To si nějak nedovedu představit abych pravdu řek :D Asi si ale myslel do ALL INu ne? :f_cool:

Pokud s náma tenhle maniak je ochotný jít do ALL Inu, tak bych s ním chtěl mít, alespoň 70% na výhru. To znamená, že když si to hodíme do equilátoru, tak nám to proti jeho random range vychází něco jako AJ+ a 66+ cca. Je dobrý si s tím equilátorem pohrát a zjistit proti čemu můžeme jít třeba do ALL IN, když soupeř hraje třeba 80% svojí range atd.

Samozřejmě je dobrý brát v potaz ostatní hráče, abysme si nenaběhli do lepší handy rega za náma. Pamatuju si, když jsem hrál na mikrech a byl tam tenhle maniak co chodil každou handu ALL IN, tak jsem čekal jenom na KK+ a ostatní handy jsem nehrál. To je dost velký leak, když s ním můžeme jít do profitabilní situace s naší 10% rangí.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Hucas původně napsal
      Další možností je raisovat jeho all-iny, to se mi hodně osvědčilo, často zahazují.
      To si nějak nedovedu představit abych pravdu řek :D Asi si ale myslel do ALL INu ne? :f_cool:

Pokud s náma tenhle maniak je ochotný jít do ALL Inu, tak bych s ním chtěl mít, alespoň 70% na výhru. To znamená, že když si to hodíme do equilátoru, tak nám to proti jeho random range vychází něco jako AJ+ a 66+ cca. Je dobrý si s tím equilátorem pohrát a zjistit proti čemu můžeme jít třeba do ALL IN, když soupeř hraje třeba 80% svojí range atd.

Samozřejmě je dobrý brát v potaz ostatní hráče, abysme si nenaběhli do lepší handy rega za náma. Pamatuju si, když jsem hrál na mikrech a byl tam tenhle maniak co chodil každou handu ALL IN, tak jsem čekal jenom na KK+ a ostatní handy jsem nehrál. To je dost velký leak, když s ním můžeme jít do profitabilní situace s naší 10% rangí.
      Přesně tak, když je u stolu maniak, je třeba ho vybrat dřív, než to udělá někdo jiný...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Hucas původně napsal

Ne, myslel jsem to tak jak jsem napsal.

• KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Tak jsi to myslel tak, že se má takový maniak raisovat all inem ? Nebo jak se dá raisnout hráč když je v all inu ? :s_o: :f_o:
    • RabisWu
      RabisWu
      Bronz
      Registrace: 03.09.2009 Příspěvky: 190
      Proti těm nehraj, najdi si stůl, kde je plno nitů a kompetentních hráčů, co to umí hrát, to je rozhodně víc +EV. Další možností je raisovat jeho all-iny, to se mi hodně osvědčilo, často zahazují.
      tohle umí jen chuck norris raise allin :D DD
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Radši nic :D
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      Radši nic :D