50$ -> to se uvidi :-)

• Hrk
      Hrk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2009 Příspěvky: 10
      Ahoj vsem, tak na popud Hucase sem se rozhodl zucastnit Corniho vyzvy Z 50$ na 10.000$.

Hernu pro vyzvu jsem si vybral Poker 770. Hlavne teda kvuli dnesnimu PS freerollu, ktery bych si rad zahral :-)

Neco malo o mne: Je mi 25, poker hraju cca 3-4roky. Zacinal jsem na fullring SnG az sem skoncil u 6max super turbo. Ty sem nejaky cas grindil cca 12-15stolu, ale zralo to priserne moc casu, protoze to bylo rakebackpro. Proto bych radsi presel na cashku kterou muzu kdykolv zapnout a vypnout. Delsi dobu jsem nehral nejak jsem ztratil motivaci a nebavilo me to.

Tohle vidim jako novou vyzvu, rad bych hral cashku jak sem vyse uvedl, kterou sem si obcas pinknul, ale moc mi to neslo. Sem moc rad ze Cornie neco takoveho usporadal, protoze videt cely vyvoj mysleni hrace od NL2 az dejme tomu po NL100 je super. Neco takohoveho mi chybelo abych se odhodlal tu cashku hrat :-)

Cile jsou nasledujici:
      - studium vs hra 2:1
      - tydne odehrat minimalne 2k-3k hand.
      - prispivat a analyzovat zajimave HH.
      - naucit se poradne pracovat s HM, hlavne si poradne nastavit HUD a zacit se v tom orientovat, a umet spravne pouzivat jednotlive statistiky.
      - prokousat se jednotlivymi limity s tim ze pokud budu mit 10BI na dalsi limit zkusit shot pokud prohraju na danem liminitu 2BI vratit se zpet na predchozi limit
      - postovat grafy do tohodle tematu
  • 2 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čauvec,

jak jsi dopadl ve freerollu? =) Hodně štěstí ve výzvě a cashovkářské kariéře!! ;)

Jinak dost agro BRM, takže hodně štěstí - budeš ho potřebovat!

čau
      Cornie
    • Hrk
      Hrk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2009 Příspěvky: 10
      No ve freerollu nakonec nijak slavne :f_cool: Dosel jsem z prace, ze se regnu a freeroll full. Sice je skoda ze misto slibovanych 5k mist bylo jen 4k, ale i tak myslim, ze uz by byli stejne obsazene. Tak sem si aspon misto pokru udelal s pritelkyni pekny vecer =) . Bez tak bych si to pinknul jen tak fun, takze nakonec zadna skoda. No uvidim mozna casem BMR trosku upravym, ale na techto malych limitech to chce co nejdriv zkouset shooty vys. Diky za privitani a utikam na grind abych stihl aspon tech 2k hand, snad se bude darit :s_biggrin: