Komunitní Turnaj - PokerStars

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Guud dej lejdýs end dženztlmen :f_biggrin: :f_cool:

Takže už se nám opět blíží čtvrtek a je na čase se domluvit na formátu turnaje :] Minulý týden se hrál HU a FR NLHE. Monžná že, by se to mohlo nechat. Ale vzhledem k častým stížnostem se turnaj přesouvá na 20.00 (19.00 UK TIME :f_biggrin: ) BI bude opět nastaven na 3$. Ale napadla mě i myšlenka "HIGH ROLLERU" :f_biggrin: :f_cool: Třeba něco kolem 10$ :] A jelikož se zanedlouho blíží spuštění ligy, je třeba trénovat :P

Takže tady je ID turnaje : 435253410
      A heslo je název našeho webu bez domény ;)
      BI 3$ a start je v 20.00 SEČ

Pište, ať se domluvíme. Jsme přeci lidé :f_cool: :f_biggrin:

Obrázek dne : :f_biggrin:
  • 30 odpovědí
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      Jedna věc, rozhodně nezačínat 2 turnaje najednou !!

Stačí jeden turnaj, jednou za týden bohatě :)

Klidně jsem pro vyšší buy-in. Minulý HU jsem totálně odflákl. Ono je to těžký, když máte na jednom stole 3usd buy-in (s totálně blbým payoutem) a na vedlejším 15usd HU SnG, tak čemu se asi budu věnovat :D ?

Protentokrát bych dal 6-Max (nebo FR), ale 6-Max ještě nebyl. Buy-in klidně 3usd, ať může hrát co nejvíce lidí. Stejně je to spíš pro srandu. Bylo by super, kdyby se nás někdy sešlo stejně jako na tom 1. (to bylo asi 72 lidí tuším)
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Rad si dam :)

Mozna i ten highroller, snad do te doby sezenu kupce na byt, aby bylo na buyin :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      :D :D No tak GL s tím bytem. Rád bych tě potkal u stolu :f_biggrin: :f_biggrin:

Uvidíme, jak to bude s tím HU. Ta účast byla dost velká při prvním no. Ale asi to bylo tím, že tam hrál i Martin Hrubý. Nevím, čím si to mám vysvětlit. Bylo by to super, kdyby se nas sešlo více. Přijde mi trochu zarážející, že je jen 15 lidí schopno dát dohromady 3$ na BI... Ale tak to je každého věc. Jinak už teď nabízím longera :tongue: Kdo se hlásí =)
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Rád bych se zůčastnil ale nechce se mi plýtvat bonusem kvuli jednomu turnaji když hraju jinde a nejsou peníze na nějáký větší deposit :)

Snad příště :f_biggrin:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Diametroz původně napsal
      Rád bych se zůčastnil ale nechce se mi plýtvat bonusem kvuli jednomu turnaji když hraju jinde a nejsou peníze na nějáký větší deposit :)

Snad příště :f_biggrin:
      Co takhle si dobít přes mobil třeba jen 10$ ?? :) Necháš si tam i na další turnaje. A třeba i vyhraješ a roll dostane injekci :]
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Co takhle si dobít přes mobil třeba jen 10$ ?? smile Necháš si tam i na další turnaje. A třeba i vyhraješ a roll dostane injekci Freude

Popřemýšlím o tom a uvidíme :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Tak fajn :) Budu se těšit u stolu ;)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Lidičky dneska je středa a zítra se už hraje, takže by se hodilo něco jako : Ano zahraju si, líbilo by se mi tohle a tohle. :f_biggrin: :f_cool: Jo možná se zúčasní opět i Martin Hrubý, ale není to jisté, takže nebudu nic slibovat ;)
      Uvidíme. Bylo by super si opět zahrát v 70 lidech =)
    • Kvizak265
      Kvizak265
      Bronz
      Registrace: 02.03.2011 Příspěvky: 274
      a neda sa to prelozit na stredy? veľmi rád by som si zahral ale vo štvrtok nemozem
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Bombarek původně napsal
      Ale asi to bylo tím, že tam hrál i Martin Hrubý. Nevím, čím si to mám vysvětlit. Bylo by to super, kdyby se nas sešlo více.
      Já to tedy nehrál a asi hrát ani nebudu, ale podle mě to určitě bylo Martinem. A pokud ne přímo jim, tak tím, že to nasdílel na svoji FB zdi, včetně hesla a všeho. Takže i silně pochybuju, že tam byli jen pokerstategisté. Pokud se opět zúčastní a opět to nasdílí, tak vás zase určit bude více.

čtvrtky jsou totálně zabité dny.
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Ahoj, ja se zucastnim.

Libilo by se mi kdyby to bylo 5k gtd a kapacita by byla omezena pro me a 8 dalsich lidi.

Nebo kdyby se zucastnilo alespon par moderatoru, judges atd.. :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      QuinnCZE původně napsal
      Ahoj, ja se zucastnim.

Libilo by se mi kdyby to bylo 5k gtd a kapacita by byla omezena pro me a 8 dalsich lidi.

Nebo kdyby se zucastnilo alespon par moderatoru, judges atd.. :)
      Hele není problém udělat nějakej High Roller :D BI třeba 10$, nebo 20 ;) Ale to bych tam byl sám a možná tak další 3 lidi... 5 K GTD?? a kdo je bude garantovat?? Ty?? :] Fájn, jsem IN! :f_biggrin: :f_cool:
    • panhovnocuc
      panhovnocuc
      Bronz
      Registrace: 08.07.2011 Příspěvky: 127
      svou přítomností vás pravděpodobně poctí i Pan Hovnocuc.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      panhovnocuc původně napsal
      Jsem velice poctěn a potěšen tvou vzácnou návštěvou. Avšak mě mrzí, že u stolu neuvidím tvuj bloknutý dřívější nick :f_biggrin: :f_cool:
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Dal bych buy in 1$ a ten by někdo mohl rovnou poslat :D co vy na to :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Diametroz původně napsal
      Dal bych buy in 1$ a ten by někdo mohl rovnou poslat :D co vy na to :D
      A co ten mobil?? zkoušel jsi??

btw. turnaj s 1$ BI určitě nebudem dělat... Základ je na 3$...;)
    • panhovnocuc
      panhovnocuc
      Bronz
      Registrace: 08.07.2011 Příspěvky: 127
      Bombarek původně napsal
      Jsem velice poctěn a potěšen tvou vzácnou návštěvou. Avšak mě mrzí, že u stolu neuvidím tvuj bloknutý dřívější nick :f_biggrin: :f_cool:
      V případě nouze ho můžu alespoň v několika minutových intervalech psát do chatu.
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Bombarek původně napsal
      V případě nouze ho můžu alespoň v několika minutových intervalech psát do chatu.
      Není třeba. Tento nick je plně dostačující, ale i přesto Ti děkuji za ochotu :f_cool:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Takže tady je ID turnaje : 435253410
      A heslo je název našeho webu bez domény
      BI 3$ a start je v 20.00 SEČ

GL ALL ;)
    • 1
    • 2