mBank

• 9 odpovědí
    • UnkleBob
      UnkleBob
      Bronz
      Registrace: 02.12.2010 Příspěvky: 38
      peca77 původně napsal
      mBank

Zdravím,
      rád bych věděl jaké máte zkušenosti s mKONTEM, jestli mi ho a kreditku od nich můžete doporučit, a jestli to je lepší než třeba MB :)

Díky
      U české mBank pozor na to, že nejsou možné zahraniční platby převodem z účtu na účet. Kreditka funguje bez problémů. Jinak osobně jsem spokojen. U slovenské se dají posílat do zahraničí v rámci SEPA v EU (Jednotná oblast pro platby v eurech).
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Taky ji mám a celkem spokojenost používám ji na trvalé příkazy a internetové platby kartou.
      Ale nedávno jsem založil FIO a taky to není špatné.
    • Frajerlada
      Frajerlada
      Bronz
      Registrace: 29.12.2010 Příspěvky: 350
      Fio má špatnou kartu pouze Maestro. Ale mám tam podnikatelský účet, tam kartu nepotřebuji a jinak velká spokojenost.

mBank má dobrou embosovanou Visu a tu používám právě na internetové platby jako je vklad na poker.

Stejnou kartu má i nová Zuno banka, kterou mohu taktéž doporučit.
    • UnkleBob
      UnkleBob
      Bronz
      Jestli chceš měnit banku, možná bych zkusil ZUNO - myslím, že je tam účet ve čtyřech měnách a zahraniční platby bez problémů. Já beru prachy v EUR, utrácím v CZK a poker a trading jedu v USD - ty převody peněz mě dost okrádají, takže do toho asi půjdu.
    • rostiro
      rostiro
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 563
      Frajerlada
      To je možné já tam kartu vůbec nemám tu mám jak píšeš od mBank. U Fia mam obchodní a spořící účet tam kartu nepotřebuji.
      Jinak ještě mám KB G2, ale ten asi budu co nevidět rušit.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      UnkleBob původně napsal
      Jestli chceš měnit banku, možná bych zkusil ZUNO - myslím, že je tam účet ve čtyřech měnách a zahraniční platby bez problémů. Já beru prachy v EUR, utrácím v CZK a poker a trading jedu v USD - ty převody peněz mě dost okrádají, takže do toho asi půjdu.
      So ZUNO skusenosti nemam, ale pokial je to ako hovoris, tak sa jedna o idealnu volbu pre pokrovych hracov... :f_cool:

@mBank: mam SK aj CZ ucet uz par rokov a som nadmieru spokojny, no strasne mi vadi nemoznost zahranicnych prevodov v CR...^^
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Ok díky všem, asi vyhrálo Zuno :f_cool:
    • DafliCZ
      DafliCZ
      Basic
      Registrace: 26.09.2009 Příspěvky: 65
      zahraniční platby u mBank možné jsou :s_cool:
    • UnkleBob
      UnkleBob
      Bronz
      DafliCZ původně napsal
      zahraniční platby u mBank možné jsou :s_cool:
      A jo čéče, teď jsem si to ověřoval. Museli to tam přidat poměrně nedávno - na webu to mají jako novinku z 10.8. Tak to docela trvalo - někdy před třemi lety jsem se ptal kdy to spustí a říkali do konce roku :D

Na slovenské mBank je pořád jen SEPA.