BLOG: z 13,86$ na 10000$

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 270
      Nedá mi to a chci se přidat, Cornieho výzva má něco do sebe, sleduji jeho postup od začátku a po včerejším založení učtu přes PS v herně poker770 a následném absolování propagovaného freerollu o 7700$ kde jsem se umístil na placené pozici a připsal si tak na účet svých prvních 13,86$, sem se rozhodl pokračovat v jejich rozmnožování cestou pro mě ne vlastní a sice CG v NLHM.

Mám ještě přes PS založen účet na William Hill Poker herně, kde jsem začal s 50$ od PS, ale hraji tam pro změnu jen SNG, momentálně mám odehráno 55 turnajů(od června, není to moc protože má hlavní hra se pohybuje na PokerStars) a stav účtu 60,23$. U této herny bych chtěl 10000$ dosáhnout také, ale pro změnu zase jen hraním SNG.

Také jsem si zakládal účet na 888Poker kvůli jednomu freerollu, ale ten už byl plný a nemohl jsem se tak zůčastnit, takže na této herně jsem zatím bez prostředků.

Ani na jedné herně nechci vkládat vlastní prostředky dokud si nevypěstuji pěkný BR a současně než příjde období kdy budu mít dostatek volných hodin na hru. Pokud bych ze základního kapitálu dostal více $, tak bych je pak postupně v hernách nabyl jako vlastní depozit a využil tak maximum z nabýzených bonusů k prvním vkladům. Čím větší zkušenosti do té doby získám a čím vyšší limity budu moct pak hrát, tím rychleji pak snad budu moct daný bonus vyčerpat a přilepšit tak snad i navíc k ziskové hře.

Snad budu tedy do soutěže přijat a uvidím kde to půjde líp.

Teď jsem v práci a momentální volno využiji ke studiu článku v sekci bronzové pro CG hru. Večer přidám ještě screenshoty uvodního BR na daných hernách.

Určitě budu tento blog alespoň 1xtýdně aktualizovat a hlásit své zdary, případně nezdary

Všem přeji dobré handy a pevnou vůli ;)
  • 16 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

vítej ve výzvě ;) Koukám, že to máš rozjeté rovnou na 20k, well done :f_cool: :]

Tak hodně štěstí a nezapomeň nám vždy do pondělí dát vědět jak jsi na tom - reporty v koloseu tady jak už jistě víš.

Hodně štěstí v CG i sitkách!

čau
      Cornie
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Tak přikládám počáteční soutěžní stavy BR na jednotlivých hernách.

Při vkládání obrázku jsem se dověděl, že mi na Poker770 připsali startovní bonus 7,7$ + 10$(ale ty tam nejsou, takže asi dostanu za dodatečné hraní). Ale screenshot už jsem neupravoval. Jinak četl jsem že někteří měli s připsáním bonusu trable u této herny. Tak ať jen nehaníme. U mě probíhala situace následovně:

Hned při prvním přihlášení do herny, mě vyskočilo okno s on-line suportu, kde mě pozdravil dotyčný, který měl zrovna službu a ihned mě informoval o možnosti prvního bonusového depozitu až do 2000$. Poděkoval jsem mu za informaci a přivítání a obratem jsem se zeptal zda stále platí akce 7,7$ do startu. To mi hned potvrdil a dal mi přesný návod jak o něj zažádat. Což seshodovalo s postupem uvedeným na PS. Tedy poslat mail s předmětem BONPOK a uvést v něm svůj username... Vlastní připsání pak proběhlo do 24 hodin.

Jelikož mám na Poker770 jen těch nyní už 21$ začnu se stylem MSS.

Můj cíl pro tento týden a hernu Poker770:
      :diamond: projít všechny basic a bronz články v sekci No-Limit Short & Mid Stack Strategie
      :diamond: odehrát a osahat si tak tuto variantu (aspoň 3000 hand)

Můj cíl pro tento týden a hernu William Hill:
      :club: projít všechny basic a bronz články v sekci SNG: Sit and Go turnaje
      :club: odehrát 25 turnajů

Cíle pro obě herny:
      :spade: zpětně rozebrat hru v těžších spotech a případně se o ni podělit na příslušném fóru
      :spade: najít optimální způsob relaxace ;)

Berry
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Takže vyhodnocení cílů z prvního týdne:

Můj cíl pro tento týden a hernu Poker770:
      :diamond: projít všechny basic a bronz články v sekci No-Limit Short & Mid Stack Strategie - splněno :s_thumbsup:
      :diamond: odehrát a osahat si tak tuto variantu (aspoň 3000 hand) - nesplněno (odehráno 809) :f_cry:

Můj cíl pro tento týden a hernu William Hill:
      :club: projít všechny basic a bronz články v sekci SNG: Sit and Go turnaje - splněno :s_thumbsup:
      :club: odehrát 25 turnajů - nesplněno (odehráno 13) :f_cry:

Cíle pro obě herny:
      :spade: zpětně rozebrat hru v těžších spotech a případně se o ni podělit na příslušném fóru - splněno, nebylo zatím co rozebírat veřejně, jinak osobní zpětná kontrola proběhla :s_thumbsup:
      :spade: najít optimální způsob relaxace - nesplněno, nebyl čas :f_cry:

Důvod nesplněných úkolů je jednoduchý = z důvodu nečekané navštěvy rodiny na pár dní, musel poker stranou a bylo třeba provádět různé večerní konzultace za účasti chlazeného piva... :D

Tady ještě grafy prvního týdne:

William Hill

Poker770

No a teď už úkoly pro tento týden

Poker770:
      :diamond: nastudovanou teorii dostat více pod kůži = odehrat alespoň 5000 hand

William Hill:
      :club: opět prodat teorii ve hře = odehrát alespoň 40 turnajů

Cíle pro obě herny:
      :spade: dostat se zpět na střibrný status
      :spade: zpětně rozebrat hru v těžších spotech a případně se o ni podělit na příslušném fóru
      :spade: najít optimální způsob relaxace

Berry
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Nedaří se a nedaří :s_biggrin: To bude pro mě ale možná určitě lepší takto na začátek, než kdybych chytnul hned nějaký hot run a nabyl dojmu že jsem super hráč. Takto jsem při hře sice zklamanej, ale využívám to k tomu abych vypozoroval zda dokáži být opravdu kliďas i za takových situací, hlavně se nedostat do tiltu. Snad to zvládnu...

Po prvním dnu tohoto týdne výzvy, jsem přišel o 9$ a říkal jsem si, jakou jsem měl smůlu, ale když jsem si včera večer před další session probral znovu ty případy kde jsem před tím měl tu údajnou smůlu, zjistil jsem, že v polovině případů jsem udělal spíše chybu já. Tady je malej seznam nejvíce ztrátových hand, zbytek ztrát byl < 0,12$ při dorovnávání s páry a následně fold na flopu po netrefení setu...

V této vytoužené handě jsem to schytal od jedné šťastné ryby, ale i já jsem možná mohl volit větší sizing... I když ta ryba by to asi stejně nevzdala a poslala to tam...

Known players:
      Position:
      Stack
      UTG:
      $2,32
      UTG1:
      $1,47
      MP3:
      $1,28
      Hero:
      $2,11
      BU:
      $6,22

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:heart: , A:club:
      UTG calls $0,02, UTG1 calls $0,02, 3 folds, MP3 calls $0,02, Hero raises to $0,12, BU calls $0,12, 2 folds, UTG calls $0,10, UTG1 folds, MP3 calls $0,10.

Flop: ($0,53) A:diamond: , K:club: , Q:diamond: (4 players)
      UTG checks, MP3 checks, Hero bets $0,26, BU folds, UTG raises to $2,20 (All-In), MP3 folds, Hero raises to $1,99 (All-In).

Turn: ($4,72) T:diamond:
      River: ($4,72) 5:heart: (2 players)

Final Pot: $4,72

Results follow (highlight to see):
      UTG shows a flush, ace high (6d 2d)
      Hero shows (Ah Ac)

UTG wins with a flush, ace high (6d 2d)

U tohoto stolu seděl hráč s kterým jsem se přál dostat do boje o pot, předváděl dobré šílenosti, když před ním raisoval 1 hráč, tak mu dal vždy 3 bet o 3xnasobku a vždy když mu to původní agresor složil(stalo se tak 3x) tak pak naschvál otočil karty(kde ukázal následující kombinace, 74o, QTo a K3o). Dostal jsem AK a předemnou nikdo nevsadil, tak jsem vsadil a právě tento hráč opět navýšil na 3nasobek. Šel jsem do toho s tím že mi bude stačit aspoň trochu trefit flop a v tom případě to poženu do All-in...

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $1,77
      Hero:
      $2,88

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:spade: , K:diamond:
      2 folds, Hero raises to $0,08, 3 folds, SB raises to $0,26, BB folds, Hero calls $0,18.

Flop: ($0,54) A:diamond: , 9:diamond: , 7:club: (2 players)
      SB bets $0,56, Hero raises to $2,62 (All-In), SB raises to $1,51 (All-In).

Turn: ($4,67) J:spade:
      River: ($4,67) T:club: (2 players)

Final Pot: $4,67

Hero shows a pair of aces (As Kd)
      SB shows two-pair, jacks and tens (Jc Td)

SB wins with two-pair, jacks and tens (Jc Td)

Po předchozím neúspěchu s vesele navyšující rybou? jsem se těšil až mi dojde opět karta a půjde do toho se mnou opět ten samý(viz předchozí SPOILER) hráč, který ukazoval ty šílenosti preflop... Tak moc jsem se mu věnoval, že jsem vůbec nerespektoval call reraisu od rocka :f_frown:

Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $2,77
      Hero:
      $1,59
      BU:
      $3,99

Preflop: Hero is MP1 with J:spade: , J:diamond:
      UTG2 folds, Hero raises to $0,08, 3 folds, BU calls $0,08, SB folds, BB calls $0,06.

Flop: ($0,25) 8:spade: , 5:spade: , 3:club: (3 players)
      BB checks, Hero bets $0,16, BU raises to $0,73, BB calls $0,73, Hero raises to $1,51 (All-In), BU raises to $2,29, BB raises to $2,69 (All-In), BU calls $0,40.

Turn: ($7,14) 9:spade:
      River: ($7,14) 9:club: (3 players)

Final Pot: $7,14

Hero shows (Js Jd)
      BU shows (Kd 8d)
      BB shows a full-house, threes full of nines (3h 3d)

BB wins with a full-house, threes full of nines (3h 3d)

A tak jen během těchto 3 her jsem ztratil cca 5,5$...
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Poučen z večerního rozboru předešlé hry usedám znovu za stůl a jdu se snažit hrát svoji nejlepší hru.

Tady sem si to pokazil špatným sázením a následně jsem neodolal na rivru a musel jsem mu zaplatit, abych se ujistil, že na začátku v podstatě nic neměl, prostě jsem to podělal

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $1,85
      MP3:
      $1,24
      CO:
      $0,67

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is MP2 with K:heart: , K:spade:
      3 folds, Hero raises to $0,08, MP3 calls $0,08, CO calls $0,08, 3 folds.

Flop: ($0,27) A:diamond: , T:heart: , 8:spade: (3 players)
      Hero bets $0,16, MP3 calls $0,16, CO folds.

Turn: ($0,59) A:heart: (2 players)
      Hero bets $0,2, MP3 calls $0,20.

River: ($0,99) J:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0,74, Hero calls $0,74.

Final Pot: $2,47

Hero shows (Kh Ks)
      MP3 shows a flush, ace high (9h 6h)

MP3 wins with a flush, ace high (9h 6h)

Soupeře jsem si před flopem tipnul na střední pár nebo střední konektory. Kdy často s takovími kombinacemi volil jen limp. Na flopu jsem znejistil, obvzvlášť, po jeho reraisu, jsem byl nalomen, že má už možná hotovou postupku nebo set a proto jsem na turnu checknul s tím, že na jeho sázku foldnu, ale zarazilo mě, že on cheknul též. Čímž mě přesvědčil, že postupku nemá a že to bude spíš ten pár nebo OESD. Po té, co přišel v podstatě nic neřešící river vsadil jsem, ale nedokázal jsem složit na jeho rerais...

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $3,19
      MP3:
      $3,09

Preflop: Hero is SB with K:spade: , K:club:
      3 folds, MP3 calls $0,02, 2 folds, Hero raises to $0,10, BB folds, MP3 calls $0,08.

Flop: ($0,22) 5:heart: , 4:club: , 3:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,14, MP3 raises to $0,28, Hero calls $0,14.

Turn: ($0,78) T:spade: (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($0,78) 9:spade: (2 players)
      Hero bets $0,2, MP3 raises to $0,40, Hero calls $0,20.

Final Pot: $1,58

MP3 shows three-of-a-kind, nines (9d 9c)
      Hero shows (Ks Kc)

MP3 wins with three-of-a-kind, nines (9d 9c)

Druhý den jsem po absolvování více hand než první den skončil v mínusu jen 1,65$ a troufám se tvrdit že hlavně díky poučení z chyb předešlého dne. No a snad už se začne i trochu dařit a aspoň ty pravděpodobné situace začnou vycházet...

Přikládám ještě náhled všech her s AA a KK za tento měsíc, abych si uvědomil, že jen tyto handy by mi to asi nikdy nevyhrali a bude třeba rozšířit mnohem víc svou range a soustředit se pekelně na hru po flopu...

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Tak po týdení pauze opět report a shrnutí dosavadního působení ve velkých vodách....

Poker770:
      :diamond: nastudovanou teorii dostat více pod kůži = odehrat alespoň 5000 hand (nesplněno ne jen že za týden, ale ještě ani dnes od začátku výzvy nemám odehráno takové množství hand, ale za to jsem prošel už všechny články až do stříbrného statusu několikrát a věřím, že jim i rozumím)

William Hill:
      :club: opět prodat teorii ve hře = odehrát alespoň 40 turnajů (nesplněno, teda opět ta část s počtem turnajů. Teorie MTT a SNG mám opravdu projítou důkladně, ale této činosti jsem se tento měsíc věnoval a věnuji když je čas spíše na PokerStars a proto mi nezbyl čas na Williem Hill)

Cíle pro obě herny:
      :spade: dostat se zpět na střibrný status (splněno aspoň něco... ;) )
      :spade: zpětně rozebrat hru v těžších spotech a případně se o ni podělit na příslušném fóru (hodně hand jsem si prošel jako vždy zajímavé hned po session a některé pro vyvarování další den před session, takže splněno)
      :spade: najít optimální způsob relaxace (asi to mám, posledních 14 dní u mě funguje Left4Dead, není nad to, když se něco nepovede, vzít bouchajdu a oddělat pár zombíků :-) )

Cíl pro následující období je jen jeden pro obě herny:

:diamond: hrát, hrát, hrát - musím hrát, protože za poslední období mám poměr 90:10 studium:hra (v práci je klid a tak pořád něco studuji a už to prostě musím jít zkoušet, snad bude příští měsíc čas a tento využiji každý kousek času pro hru)

Ještě přikládám graf z poker770 pro doplnění informací od posledního stavu

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Říjen je tu a mělo by být více času na hru. Budu stručný mám hlavní cíl a to je projít videa od Hasenbraten, odehrát 10k hand a jakmile budu mít odehráno 10k hand, znovu projít silver články k BSS a znovu projit videa a porovnat je s moji hrou. :f_cool:

Co se týče sng hry na William Hill herně, tak zatím do do ústraní, protože SNG a MTT SNG se věnuji na PokerStars, kterou ale bohužel nemám prolinkovanou s PokerStrategy, což mě teď zpětně hodně mrzí, ale nic s tím už nenadělám... :f_frown:

Teď ještě připojuji CG graf od začátku výzvy do minulého týdne

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Tak jdu sepsat své postřehy.
      Ukončil jsem svou soutěžní část na herně William Hill a přesunul prostředky na Poker770, abych se opravdu soutěžně soustředil maximálně na jednu variantu.Tímto už budu dále zmiňovat jen Poker770.

Po odehrání prvních 5000 hand, jsem si sednul a pečlivě rozebíral svoji hru a došel jsem k následujícím závěrům:
      :spade: nedokáži v mnoha případech složit QQ- preflop i když je evidentní, že jsem horší
      :spade: nevěřím statum u soupeřů, říkají mi on má KK+ a nic jiného, nemohu jit all-in s QQ za 150BB(pak ďáblík řekne, co když přeci jen blafuje, jdu do toho, neblafoval, sakra!!!)
      :spade: příliš často skládám v postflop hře. Red line jde víc dolů než by se mi líbilo.

Takže jsem si dal cíle do dalších 5000 hand:
      :heart: projít všechny videa od hasenbratena
      :heart: zaměřit se znovu na články v postflop hře
      :heart: být trpělivý a nepodléhat únavě, která mě činní netrpělivějším, čímž víc otvírám range.
      :heart: otočit poměr hraní zpět na 3 : 1 v poměru studium : hra

Cíle jsem opravdu dodržel a za minulý týden jsem studoval neuvěřitelných 40 hodin a odehrál celkem 13 hodin. Naučil jsem se věřit statům a mnohonásobně jsem zlepšil svůj read, což mě naučilo zahazovat pocket pary, když bylo nadmíru jasné že jsem s QQ- poražen. Jednou jsem si byl dokonce jistý že má soupeř AA a nic jiného podle jeho statu na vzorku cca300hand zrovna v okamžiku, kdy jsem měl KK... Nechal jsem jet timebank nadoraz a jen jsem dorovnal jeho 3bet, na dry flopu(bez K a A) jsem mu uz rovnou do chatu napsal že musím své KK proti jeho AA All-inu(120BB) zahodit a foldnul jsem KK na flopu a udělal mi neskutečnou radost když mi ty AA po mém foldu skutečně ukázal(asi mi to dal za odměnu, nevím...)
      Nic méně určitě v té hře bylo ještě dost chyb asi taky hlavně protože to byla spousta teorie a musí si to pomalu sednout.

Přikládám tedy graf, kde je vidět že v následujícím období se určitě zmírnil pokles červené lajny, což jsem si hodně přál, abych v této části zbytečně neztrácel:

Přikládám taky jen pro zajímavost jak mi během prvních 5000 hand chodily pocket páry, žádná slava tedy, další 5000 hand se to trochu statisticky srovnalo :) Ale, doufám, že to bude do 15000 hand ještě lepší...

No a máme tu další týden a já mám jasný cíl:
      :diamond: proletět si znovu teorii, tentokrát podstatné body jen připomenout a promítnout je do hry

Hurá do toho :f_cool:
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Kde začít, prostě jednoduše nemám teď dobré období, posledních 7200 hand ne a ne uhrát slušný blok... :f_frown:

Takže celkový graf nyní

Když si procházím zpětně handy v kterých jsem přišel o velký stack, tak by se možná daly zahodit preflop, ale prostě KK před flopem zahodím jen když mě postaví do AI total nitka, jinak zatim ne... :(

Dnes si prostě sednu a projdu si každou handu zpětně a uvidím co a jak. Když si nebudu vědět rady dám jí sem a připadně na posouzení do fora hand...
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Uff, dlouho jsem neaktualizoval svůj blog, tak to jen velmi stručně shrnu... ;) Nejsem hold spisovatel ;) Nemohu se v CG NL2 dostat do nějaké herní pohody, nemyslím že bych dělal moc chyb. Spíš to bude tím, že jsem hold zvyklý hrát vyšší limity a prostě asi zkouším něco co prostě na tento limit nepatří :) Takže tímto okamžikem dávám NL2 při současném bankrollu 130$ prozatím zbohem a hurá aspoň na NL4(né že by to byl extra rozdíl, ale aspoň nějaká změna :) ) Uvidíme jak to půjde.

Výsledky CG NL2 do teď

Kvůli akci 4gold jsem si přidával každý den SNG za 2,4$, abych dosáhl denně na rake minimálně 2$
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      No tento týden výzvy byl asi můj nejhorší, NL4 celkem šla, tak jsem si řekl že pujdu zkusit NL10(proč ne když jí jinde normálně hraji a jde v pohodě). No na poker770 s tím asi nesouhlasili a nadělili mi slušnej bad run, abych si moc nevyskakoval... rovnou -4BI NL10, tak jsem se vrátil poslušně pokračovat v bad runu na NL4 a protože mi to bylo málo, otevřel jsem si i NL2 SH a tam jsem si asi myslel, že jsem mistr světa a tak jsem tam dokázal během krátké doby odehrát -10BI... :f_mad: Pak už to bylo vážně moc i na mě a přinutil jsem svůj mozek přestat vymýšlet kraviny a ono to najednou šlo. Sice jsem se mockrát musel kousnout do ruky, abych opravdu udělal to co je správné a né to co chce moje ego, ale funguje to a čím víc nocí uplynulo od toho pekla, tím víc si uvědomuji, že dál se opravdu dostanu jen velmi soustředěnou hrou...

Takže celkový graf z CG na poker770:

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Dlouho, hodně dlouho jsem neaktualizoval svůj blog, ale já prostě nejsem hold prezentační tip... ;) Tak to jen tak v rychlosti shrnu.

:diamond: Uvolnil jsem trochu uzdu svému bankrollu a do NL100 budu postupovat vždy na další uroveň jakmile dosáhnu 20BI nové úrovně(první shooty kolem 16-18BI). Na NL100 bude požadavek zpřísněn na 25BI a od NL400 si představuji tak 35BI(ale to je ještě hodně daleko)...

:diamond: Současně s tím jsem přešel na SH variantu a momentálně se držím na NL10. Musím přiznat že NL10 SH a SH varianta obecně je mi mnohem bližší a paradoxně se v této variantě cítím jistější... Sice je to se mnou teď jak na houpačce, jeden den +2BI, druhý -2BI, ale pomaličku to leze nahoru a těch pár 100 mušek se časem vychytá

:diamond: Takže takto jsem shrnul to co se za poslední měsíce událo. Ale věřte, že to že neaktualizuji svůj blog pravidelně neznamená, že se pokeru nevěnuji, naopak věnuji a hodně pylně studuji a procházím si videa(některé i několikrát dokola, navštěvuji forum hodnocení hand, čtu literaturu a vše si zkouším v praxi... jen škoda že není víc času. Současná práce mi bere 210-220 hod/měsíc, poker 90-110 hod/měsíc, spánek 150-170 hod/měsíc a cca 220 hod/měsíc připadá na zbývající činosti v první řadě rodina(16 měsíční dcerka, manželka), víkendové činosti v rámci rodiny a sport(fitko, fotbálek...)

:diamond: Do toho času věnovanému pokeru patří i turnaje kterým se věnuji na PokerStars(velká škoda, že není možné zpětně provázat hernu s PokerStrategy... a utíkají mi tak SP ;( )

:diamond: Opravdu bych chtěl v lednu 2013 dát výpověď a začít se živit pokerem

No a na závěr celkový aktuální stav($212,33 na účtě kde $70 je z bonusů, $50 za akci doporučte přátele, $70 SNG, $20 freerolly a cca $60 je prevedeno z WH kde jsem obdržel $50 od PokerStrategy a trošičku je rozmnožil) a graf zde...

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Po nějakém čase zase stručné shrnutí, uplynul už nějaký ten týden, vlastně už víc jak dva měsíce :f_biggrin:

To že neaktualizuji blog každý týden neznamená že se pokeru už nevěnuji, je to právě naopak, stale se mu věnuji po večerech víc jak 100 hodin mesíčně již v upraveném poměru více pro hru. Tedy cca 30% studium a 70% hra. Jak při každé aktualizaci blogu říkám, na psaní jsem nikdy nebyl a tak jen vyjímečně najdu čas na aktualizaci tohoto blogu. Ale aspoň něco si pro sebe do budoucna zachovat chci.

:diamond: Takže momentalně si začínám být hodně jistý svojí hrou na NL10 SH(stále hraji na Poker770)

:diamond: Hraji 4 stoly, z toho vždy 2 zakladám a na další 2 si přisedám bez jakekoliv selekce stolů(chci hrat proti všem možným soupeřům, nejlíp tak procvičuji adaptaci na jednotlivé soupeře)

:diamond: z toho důvodu se mé staty pohybuji v sessions mezi 19/15 až 28/24, 3bet 7 až 12 a AGG 2 až 5. Vše záleží na tom, jaké soupeře mám zrovna u stolu. Takže průměr za posledních 20k hand na NL10 SH je 24/20, 3bet 9, Agg 3.1, WTSD 28, W$SD 51 a bb/100 10.12

:diamond: Teď v dubnu jsem se rozhodl odehrát i 20 dní(NL10 SH) na herně WH abych mohl získat bonus 20usd v rámci akce go4status, kde jsem zatím odehrál 5k hand a jejich vysledek je už zohledněn ve zmíněné statistice

:diamond: pro tento rok mám jako hlavní cíl(přání) dostat se a usadit se na NL100 SH, tak snad se povede

:diamond: poker mě pořád neskutečně baví a snažím se pořád zjišťovat kde a co bych mohl zkusit hrát jinak. Současně se zaměřuji na turnaje kde se momentalně držím ještě na limitu 3.5$, ale už pomalu roste BRM a budu se moct přesunout na 7$ turnaje(držím se BRM na 200BI). Jde hlavně o 45-ky a 180-ky na PokerStars(ale o tom více na mém blogu SNG, který ale dnes již aktualizovat nestihnu a ani nevím kdy naposled jsem ho aktualizoval, ale věřím, že se k tomu tento měsíc dostanu :) )

Zavěrem přikládám grafy z CG, poker770 od začátku a WH tento měsíc v rámci akce go4status:

Poker770

WH
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Graf květen, 22.5.2012 mě chybělo do NL20 už jen 3 BI... Vic připíšu během tohoto tydne jakmile bude víc prostoru...

• BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Tak jsem si řekl, že si dám chvilku pauzu od NL10 a zkusím navýšit BRM jiným způsobem. Přihlásil jsem se tedy do akce CashPoint(WH CashPoint - akce pro celou síť ipoker) a začal sbírat body. První týden jsem zvolil strategii, kdy jsem usedl k nejniššímu povolenému limitu(NL4) s fullstackem u FR stolů a vyčkaval na okamžiky, kdy byla šance že nás půjde(limpne) na flop alespoň 5 hráčů(moje karty nerozhodovaly), když sem se na takový flop dostal, šel sem automaticky allin bez ohledu na karty... Dost často soupeři zahodili, protože nechtěli riskovat 5$ a někdy sem vyhrál se štěstím.... Takže prostě bingo, ale když se objevil někdo kdo narušil řetězec limperů a vsadil a vyhnal tak potenciální body ze hry a já měl aspoň trochu dobrou kombinaci, dorovnal jsem nebo raisnul(podle karet na ruce) a rozdal si to s dotyčným pokerovou cestou po flopu, kde sem velmi často získával zpět to co sem prohraval v allin situacich kde jsem šel vyloženě na body. Takže první týden pro mě skončil cca herně -40usd (tedy -10BI), ale umístil jsem se na 16.místě = 180$

Když se mi tak zadařilo první týden rozhodl jsem se pokračovat i druhý týden. A jelikož se jedná o akci sítě ipoker, zapojil jsem do toho i svůj další účet na této síti a sice Poker770 jako SavageLamb. Oproti prvnímu týdnu jsem usedal ke stolům jen s 2$(50BB). Jinak byla strategie naprosto stejná. Herně jsem skončil -22$ na obou hernáh dohromady.

Na WH jsem se umístil dle tabulky sice na 70 místě(70$), ale to jen proto, že mi herna nezapočítala ani jednu handu ze soboty, kdy jsem odehral maximum kvalifikačních hand(tedy 40), ale bylo to kolem pulnoci a evidentně měli nějaký výpadek, zkrátka mi chýbí 100 bodu z tohoto dne, což by mě posunulo na cca 16 místo a bylo by z toho opět 180$. Každopádně to s hernou řeším, ale zatím neúspěšně....

Na Poker770 mi naštěstí započítali všechny handy a tak jsem nasbíral 732 bodu = 14.místo = 220$

Tento týden, kdy běží akce naposled tento měsíc se účastnit nebudu, protože v pátek odjíždím na dovolenou a tudíž bych jí nemohl úspěšně dokončit. Ale v září se do akce pustím určitě znovu...
    • BerrySnake
      BerrySnake
      Bronz
      Koukám že jsem už opravdu hodně dlouho neaktualizoval blog. Asi hlavní problém je ten, že prostě nejsem moc výřečnej typ ;) Prostě co jsem přešel na PartyPoker (listopad 2012), tak už od te doby hraji hlavně na starech, které nemám bohužel provázané s pokerstrategy.com... :( ale i tak se snažím v chalange pokračovat a věřím že ji i jednou dokončím. :f_biggrin:

Takže momentální stav je:

Odehraných dní: 630
      Herna: PartyPoker
      Současný Bankroll: 909,01$
      Bankroll na začátku výzvy: 81,79$
      Profit celkem: 827,22$
      Profit za poslední týden: 18,14$
      Typ hry: NL25 SH
      Hand celkem: 131250
      Hand minulý týden: 1053

a tady ještě přikládám graf za poslední půlrok(od začátku co jsem přešel na PartyPoker)