BLOG PrutovAK - z 35 na 10.000

• Prutov000
      Prutov000
      Bronz
      Registrace: 01.04.2011 Příspěvky: 25
      Ahoj,

je mi 29 let a poker hraju online asi 3 roky. Zatím se mi nepovedlo zajistit si tímto koníčkem stálý příjem, spíše naopak, neustále dotuju. :) ) Nicméně to chci změnit a proto jsem se rozhodl svoje hraní zveřejnit.

Jak v životě, tak i v pokeru mám problém s dodržováním pravidel, a to se mi samozřejmě vymstilo již několikrát. :)

Můj největší úspěch je výhra 163 dolarů v rebuy turnaji chzech and slovak, kdy vstup byl 3dolary. Dotáhl jsem to do úplného finále a vyhrál.

V současné době hraju na partypokeru a snažím se dodržovat základní strategie. Samozřejmě mi to moc nejde, ale vždycky, když bustnu, tak si přečtu nějaký článek, nebo shlédnu nějaké video, sám sebe přesvědčím, že už to teď půjde, jako správná fishka a jdu do toho po hlavě znovu a znovu. Někdy se někam posunu, ale vždycky jdu nakonec dolů, a celé kolečko se opakuje.

Jinak mimo poker taky chodím samozřejmě do práce, která mi zabírá hodně času, předělávám od základu byt, občas rybařím.

Momentálně mám 35 dolarů a jdu se přihlásit do Arnieho výzvy, abych se více hecnul, a nedělal zbytečný unáhlený rozhodnutí.

Pokeru zdar

PrutovAK
  • 2 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čauvec,

vítej ve výzvě! =) Ať se daří! Založení blogu je dobrá věc, jak se stát vyhrávajícím hráčem :f_cool: Pomůže to v motivaci, dodržování pravidel a hlavně se člověk dozví nějaké věci od ostatních a má neustálou zpětnou vazbu a čerstvé informace od komunity.

Je ozkoušené, že hráči kteří mají blog jsou v průměru úspěšnější než ostatní :s_cool: Už to vědomí že o mých uspěších / neuspěšíš budou všichni vědět, mě nutí hrát dobře :]

čau
      Cornie
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Arnieho výzva!

:f_ugly: Made my day!

Pekný štart blogu, len tak ďalej! Držím palce a budem sledovať Tvoj progress :D