[PLO] Zářijová Omaha - pokec pro hráče PLO

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Zářijová Omaha - pokec pro hráče PLO

Zářijová Omaha je vlákno pro všechny hráče PLO, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči Omahy. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o Omaze v září :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Hodně štěstí v září! ;)
  • 6 odpovědí
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      zdravím :) tak abych s něčím začal.. chtěl bych se zeptat na názor ostatních grinders co si myslí o hráčích microlimitů typu fold fold fold fold dokud nenajdou AAxx nebo KKxx, v tu chvíli se betpotem snaží dostat do banku celej stack a ve většině případu co sem zatím viděl ho projedou.. vždyt AAxx má imho nějákých 52%preflop? může být tohle vůbec profitabilní? imho ikdyby takhle hrál nějákej 24tejbl massgrinder co se snaží bejt Be a trhnout na rakebaku,tak na takhle nízkejch limitech na tom nemůže nic vydělat ne?
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      ja jsem PLO hral ciste jen freeroly (ale na full tilt jsem z jednoho mel skoro 20 usd za prvni misto), tak doufam ze moje zkusensot je trosku relelvantni.

Proti temhle hracum se podivam na flop a pokud mam set, stright, tak je reraisuju abych jim pomohl cely stack nasypat do potu rychle. Kdyz mam tripple, dva pary, silne draw tak jim dorovnavam, u flush jsem opatrny, protoze muzou mit lepsi. Osobne me tenhle typ hracu vzdycky vyhovoval, protoze se lehce dali obrat
    • Fehir
      Fehir
      Bronz
      Registrace: 21.06.2011 Příspěvky: 470
      Nazdar o/

Keď už sa tu rozbehla tato debata , tak som sa sem rozhodol hodiť jeden link . Je to seminár s Philom Galfondom (MrSweets28 , OMGClayAiken) , jedným z najlepších on-line hráčov PLO :)

http://blip.tv/bad-beat-on-cancer-poker-seminar-series/phil-galfond-5321191

Hovorí tam napr. aj o hráčoch , čo preceňujú AAxx . Dúfam , že video sa bude páčiť :) :s_love:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      na micrech je tohle myšlení asi nepoužitelný.. viděl sem to už zrána na jiným serveru. pouštěl sem si to dvakrát :) Je vidět že mrsweet otom dokáže přemejšlet.. navíc to podal tak, že mě to přišlo naprosto logický :) a jak říkáš, jak popisoval ty slabý esa, nebo vůbec některý ty startovní handy, dost mi to dalo :)
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Pokud se podívate na moje videa o PLO, respektive mojí serii, tak hned v prvním řeším právě problematiku hodnoty hand pre-flop.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      I když to tu v září moc nejelo, tak se stoupajícím počtem hráčů Omahy to tu snad bude živější.

Říjnová Omaha - pokec pro hráče PLO

tohle téma zavírám :)