Zářijový fix limit - pokec pro hráče FL

• Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Zářijový fix limit - pokec pro hráče FL

Zářijový fix limt je vlákno pro všechny hráče FL, kteří si chtějí bez limitů pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči FL. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o fix limitu v září :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).

Hodně štěstí v září! ;)
  • 94 odpovědí
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

jsem rád, že máme konečně vlastní pokec. Doufám že se limiťáci nebudou bát a budou sem postovat :s_cool: Za sebe můžu říct, že jsem teď dlouho nehrál kvůli mimopokerovým problémům, ale teď se do toho opřu o to intenzivněji...teda zítra, dneska ještě voraz :f_biggrin:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Poker Stars $10/$20 Limit Hold'em - 6 players - View hand 1428096
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Pre Flop: (1.5 SB)
      2 folds, CO raises, 2 folds, BB calls

Flop: (4.5 SB) K :heart: 9 :diamond: Q :club: (2 players)
      BB checks, CO bets, BB raises, CO calls

Turn: (4.25 BB) A :spade: (2 players)
      BB bets, CO raises, BB 3-bets, CO caps!, BB calls

River: (12.25 BB) 5 :spade: (2 players)
      BB checks, CO bets, BB calls

Final Pot: 14.25 BB
      CO shows A :heart: 5 :club: (two pair, Aces and Fives)
      BB shows A :club: K :club: (two pair, Aces and Kings)
      BB wins 14.1 BB
      (Rake: $3.00)

Na pokerstars jsem se byl podivat na stole $10/$20, coz je momentalne nejvyssi aktivni stul. A zjistil jsem ze nekteri hraci jsou tam silene ryby. Jinak v druhe hande tenhle hrac vyhral vsechno zpatky, kdyz vsechny street zurivel sel cap a na riveru chytil gunshot

Vylozene to tam vypada jako popravci ceta. prijde ryba a zuriv prehrava cokoliv, vcetne blufu. Za jeden orbit je obrana
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      Ahoj všichni přátelé Fixed limitu =) ,
      tento blog určitě sleduju.

Mějte se!!! :s_cool:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      No koukam, ze jsme hodne mala skupinka...pravda jeste jsem nekoukal treba na PLO coz bude asi dost podobny o))

ja to dneska taky vidim na relax pac zacinam zase od zakladu, no doufam ze mi tu bude mezi vama skvele a treba se jednou stanu profikem na PL :D :D

no nic valim se zas odreagovat sberem modreho zlata..btw. kdyby mel nekdo zajem o tekute svesticky ci povidla neni problem, letos se urodilo :D (Hucasi neber to pls jako spam, ja uz to nikdy neudelam, ale proste mi to nedalo :D )
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      s tou Omahou mas pravdu, to je taky mala skupinka. Pritom treba ja mam omahu radsi nez holden, jen se spatne hledaj na ni stoly. Uplne nejradeji mam FL Omahu H/L.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      No musím pánové říct, že i když jste malá skupinka, tak se tu zatím chat rozjíždí skoro nejvíc (když pominu klasickou cashovku, kde to bude asi největší). takže jen tak dál a ať se daří na FL ;)

irik83 původně napsal
      no nic valim se zas odreagovat sberem modreho zlata..btw. kdyby mel nekdo zajem o tekute svesticky ci povidla neni problem, letos se urodilo :D (Hucasi neber to pls jako spam, ja uz to nikdy neudelam, ale proste mi to nedalo :D )
      :D :D no teda nevím nevím :D :D

• irik83
      irik83
      Bronz
      Hucas: chapu to tak, ze si mam dovolit jen pro tebe, tak teda oukej :D :D a btw. z cesrtvych me akorat boli vnitrnosti, ty kapalny jsou mnohem mnohem lepsi... akorat poker se po nich krapet zle hraje... takovou agresi pak clovek v sobe malokdy objevi :s_cool: a nebo opacnej extrem, uz sem pri jednom MTT aj v polovine usnul a vzbudil se s hlavou na klavesnici druhej den rano :D :D

jinak teda zjistuju, ze mym nejvetsim ukolem do budoucna bude se poprat s nacvicenim ovladani diskuze..ted jsem chvilku maturoval jak citovat a stejne to este nevim, vcera jsem pridaval svy prvni dve handy na posouzeni a az ta druha byla pridana tak jak sem chtel :D no clovek se furt uci :f_biggrin:
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Easy - když klikneš na citovat, tak ti to na začátek a na konec celýho texty přidá tag, který ti uzavře citaci. Cokoliv napíšeš kolem, tak je normální text.

irik83 původně napsal
      akorat poker se po nich krapet zle hraje... takovou agresi pak clovek v sobe malokdy objevi :s_cool: a nebo opacnej extrem, uz sem pri jednom MTT aj v polovine usnul a vzbudil se s hlavou na klavesnici druhej den rano :D :D
      vidíš :) nebo už nevidíš, protože seš s hlavou na klávesnici? :D
    • irik83
      irik83
      Bronz
      ftipalku... :D vim, ze se pouziej citovat, ale uz tak nejak a to podotykam aj za strizliva to tlacitko nevidim :/ :D ta slepota uz pada aj na nas nevinny mlady lidi chjo

btw dalsi tema do nasi minidiskuze, co delate proti unave oci? celkem v posledni dobe pozoruju, ze me bolivaji oci z koukani do monitoru, jednak sedim v praci celej den u kompu a pak este hrani pokeru..no nekdy mam chut s tim seknout :/
    • irik83
      irik83
      Bronz
      irik83 původně napsal
      ftipalku... :D vim, ze se pouziej citovat, ale uz tak nejak a to podotykam aj za strizliva to tlacitko nevidim :/ :D
      uz sem ho nasel, fakt trubka lol
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Tak poté, co se tady poslední dobou začíná rozmáhat po zveřejňění strixsrova renesančního videa FL Holdem, tak jsem si řekl, že si to ze srandy taky vyzkouším. A řeknu vám: Jestli by to takhle mělo vypadat vždycky, tak už nic jiného nehraju.

Př.1:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 Fixed-Limit Hold'em (6 handed)

Preflop: Hero is BB with 3, 9.
      MP2 folds, MP3 calls, CO calls, BU calls, SB calls, Hero checks.

Flop: (5 SB) 2, 3, 9 (5 players)
      SB bets, Hero raises, MP3 folds, CO folds, BU 3-Bets, SB calls, Hero caps, BU calls, SB calls.

Turn: (8.5 BB) 3 (3 players)
      SB bets, Hero raises, BU 3-Bets, SB calls(All-In), Hero caps, BU calls.

River: (18.5 BB) 8 (2 players)
      Hero bets, BU raises, Hero 3-Bets, BU caps, Hero calls.

Final Pot: 26.5 BB.
      Results follow:

Hero shows a full-house, threes full of nines(3 9).
      BU shows a full-house, twos full of threes(2 2).
      SB shows three of a kind, threes(6 3).

Hero wins with a full-house, threes full of nines(3 9).

A hlavně Př 2: (moje první Royal Flush v "kariéře". A to to hraju už rok a půl :s_cool: )

• CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      Čau Cimprcampre,
      krásný Royal!!! :D

Jsou session kdy ve FL choděj úžasný karty...
      Pak je to ale zase třeba chvíli trochu horší :D

Napiš jestli se ti ve FLH bude dařit dál :s_cool:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Já ještě nevím, jestli to budu hrát, nebo ne. Zaujalo mě právě to renesanční video, a celkově to, jak se zaujetím strixsr o FL píše. Hrával jsem NL SH, ale poslední dobou mě to moc neuspokojovalo, tak jsem zkoušel ledacos až teď naposled jsem zkusil FL.

Nahrál jsem zatím 5 krátkých session, celkem asi 1700 hand a zatím mě to docela baví, držím si VPIP kolem 20 a stejně mám pocit, že jsem pořád v nějaké akci, což je přesně to, co jsem hledal. Uvidím, jestli mě to zase neomrzí. Zkoušel jsem to zatím jen na 5/10 (ať mě ta zkouška moc nestojí) a je tam šíleně přerybováno. Není výjimkou, když 4 z 5 soupeřů mají staty jako 50/0. Na NL se toto stát nemůže.

Zatím jde graf krásně linárně nahoru, takže uvidíme jak to bude dál, Pokud bych se tomu věnoval i nadále, tak klidně nějaké info ještě v budoucnu hodím.

V každém případě, jsem to zkusil jen na základě mých zkušeností z NL, o FL nevím vůbec nic. Hádám, že pokud to budu zkoušet nadále, tak bych si asi o tom měl i něco přečíst, ten hot run asi nebude trvat věčně.

P.S. Jen mě právě trochu mrzí, že ten Royal musel přijít zrovna na FL. Na NL bych ho krásně stacknul s tím, že měl taky postupku.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      gratuluju k royal flush :) )

Na mem blogu mam handu kde jsem mel ctverici a klidne jsem mohl prohrat proti straight flush, na boardu do ni chybela jen jedna karta.

Dival jsem se na sve staty, kolik hraju hand

z BB 49 %
      z SB 20 %
      a ostatni pozice 8 %

tesim se na nazory, pripominky :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      FL teď právě hraje Dag Palovič limity 10/20 centů. Všichni jeho kolegové hraju WCOOP a on tohle :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      zizelevak původně napsal
      gratuluju k royal flush :) )

Na mem blogu mam handu kde jsem mel ctverici a klidne jsem mohl prohrat proti straight flush, na boardu do ni chybela jen jedna karta.

Dival jsem se na sve staty, kolik hraju hand

z BB 49 %
      z SB 20 %
      a ostatni pozice 8 %

tesim se na nazory, pripominky :)
      Já tedy nevím, zatím jsem nečetl ani jeden strategický FL článek, ale 50 procent z BB mi přijde sakra moc. To je podle mě moc i kdyby to bylo z buttonu.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      tak v tech 50 % jsou i handy ktere vidim uplne zadarmo, poker stars statistiky to nijak nerozlisujou. Takze tenhle udaj je jediny asi nic nerikajici
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Tak to tedy možná OK. Ale i SB mi přijde vysoký, já mám tak 12 procent si myslím, teď se nemůžu kouknout jsem v práci.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Tak po začátečním hotrunu, který jsem popisoval výše mě to dneska posekalo. Prohrál jsem během hodiny 3 dolary a šel raději od toho. Na vlastní kůži jsem poznal, že fixed limit může být zrádnější než NL a než budu pokračovat dále, tak si tedy něco přečtu :f_p:

Jedno pozitivum tahle session měla. Mám označených spouty nových fishek :P