Vymena prostredku :]

• QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      Potreboval bych poslat 80 dolaru na muj ucet na moneybookers, ja muzu prevest tutez castku na Vas ucet na Party Pokeru.. ;]

Pokud by nekdo mel zajem, piste sem... :] Pokud to bude nekdo komu budu verit, neni pro me problem posilat penize prvni.

Snad jen bych se optal, jestli jsou nejake poplatky pri prevodu penez mezi ucty u moneybookers a pripadne jak dlouho trva prepsani - jestli je okamzite...

Dik,

Q.
  • 5 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

presuvam tento thread do Salonku kam patri. :)

btw: preco si tie peniaze z PP nevyberies na MB sam? (ak nemozes robit vyber, tak ti nedovoli ani prevod IMO)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,853
      QuinnCZE původně napsal
      Potreboval bych poslat 80 dolaru na muj ucet na moneybookers, ja muzu prevest tutez castku na Vas ucet na Party Pokeru.. ;]

Pokud by nekdo mel zajem, piste sem... :] Pokud to bude nekdo komu budu verit, neni pro me problem posilat penize prvni.

Snad jen bych se optal, jestli jsou nejake poplatky pri prevodu penez mezi ucty u moneybookers a pripadne jak dlouho trva prepsani - jestli je okamzite...

Dik,

Q.
      Rad bych ti pomohl, ale nepoužívám účet na Party....
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      za prevod mezi ucty na MB je poplatek 1% (max 0.72 usd) a za konverzi men, pokud bys mel ucet v necem jinym, nez dolaru, je dalsich 1,99%. prevod je okamzity

http://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees&fee_currency=USD

jestli chces, tak ti muzu pomoc, kdyztak pm
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      opal99 původně napsal
      Cau;

presuvam tento thread do Salonku kam patri. :)

btw: preco si tie peniaze z PP nevyberies na MB sam? (ak nemozes robit vyber, tak ti nedovoli ani prevod IMO)
      Z party nemuzu cashoutovat na moneybookers, kdyz jsem predtim z moneybookers nedepositoval, tak proto.. :[

qkj: jestli to bude jeste aktualni az vecer dorazim, tak se ti urcite ozvu, mozna ten HEM zaplatim kartou a bude to nejjednodussi ;]
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      QuinnCZE původně napsal
      Z party nemuzu cashoutovat na moneybookers, kdyz jsem predtim z moneybookers nedepositoval, tak proto.. :[

qkj: jestli to bude jeste aktualni az vecer dorazim, tak se ti urcite ozvu, mozna ten HEM zaplatim kartou a bude to nejjednodussi ;]
      mel jsem uplne stejnej problem, ja ovsem nemam ani tu kratu, takze jsem tam ty prachy nemel jak dostat ;)

kdyz bude chtit, tak se ozvi