Poker Tracker 3

• Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      Zdravím všechny pokerstrategisty :-)

Mám nově Poker tracker 3 a nějak se v něm nevyznám... :-( Hraju na partypokeru a nevim jak nastavit import do Poker trackeru. Píše to. že nemůže automaticky importovat handy, protože žádnej profil z party pokeru není nastavenej na ukládání historie hand do PC, ale to nevim kde se nastavuje. Mimo to PS Elephant mi normálně šel...

předem díky, za všechny rady
  • 4 odpovědí
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      Čau, skús to takto:
      Choď do Import->Auto import a potom klikni na 1., potom na 2. a ptm na 3. ;)
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Když jsem viděl ten obrázek, vážně jsem se začal bát, že jsem takovej idiot. Pak jsem to ale zkusil a došlo mi, že to samý už jsem dělal. No a když to tak udělám vyskočí na mě okno - unable to locate Party directories.

Navíc nad tim oknem, kde se ukazuje cesta do adresáře s handama mi to červeně píše - No PartyGaming skin is configured to save hand histories to disk
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      tak skus v lobby Party v Preferences - General - HH ci Ti to uklada..

ak ano.. najdi na disku kam :) a potom manualne vloz cestu do PT3
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Díky moc, už to funguje. Sice to mělo fungovat od začátku, protože v PP bylo nastaveno, aby se to ukládalo, ale až když jsem to změnil na ne, uložil, a pak znova změnil na ano, tak to teprve začlo s PT3 komunikovat. Dík moc :-)