Multi - Tabling

• Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Ahoj všichni :f_cool:

mám tu téma na prodiskutování - základní info je tady - jak to hrajete vy? :D

:diamond: kolik hrajete stolů na jaké herně?
      :diamond: na kolika monitorech?
      :diamond: jak máte stoly seřazené? - kaskádovitě, vedle sebe
      :diamond: jak dlouho to vydržíte / 1session + celkem / délka pauzy?
      :diamond: jaké staty na hráče používáte? / přehlednost
      :diamond: další pomůcky? table ninja, klávesové zkratky...

a proč + jakékoliv doporučení, poznatky atd? :s_thumbsup:

• 26 odpovědí
    • QuinnCZE
      QuinnCZE
      Bronz
      Registrace: 29.03.2010 Příspěvky: 280
      No, ja jsem na tom s multitablingem na stiru, na screen se mi vejdou tak 4 stoly a to ve velikosti, pri ktere nemuzu zvazovat pouzivani hudu..
      Proto ted s koupi hemu budu hrat asi jen na 2 stolech a pockam si, nez nahraju dOst korun na nejake radne lcd, abych na ty 4 stoly s hudem videl.. :)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      tak já hraju na 6-8 stolech, mám dva LCD monitory, hlavní 23 a vedlejší 20 palců.....dřív jsem hrával 4 stoly rushe :evil: , stoly mám dané vedle sebe.....

na FTP jsem používal Table ninju i HUD staty, teď na klasické cash game na party používám jen HUD...

a většinou si dávám hodinovou session, když mám čas a daří se tak třeba i dvě za sebou, s krátkou pauzou...

a momentálně mám ještě u hraní na ploše otevřenou tabulku startovních kombinací.... :P
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Hraju 4 stoly na Stárech, někdy k tomu pustim 2 stoly CG na poker770
      Jeden 15,4" monitor u notasu (je to sakra male, ale da se to prezit)
      Dělám si hodinové session(ale teď co sem na intru, tak furt někam chodim, tak hraji podle toho jak je čas)
      Používám HEM, staty: VPIP, AF, Seal,Hands
      Table ninja momentálně zkouším, ale nevidím to jako moc důležitou součást, možná až budu mít přebytečné peníze tak o tom začnu uvažovat
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      QuinnCZE: Stím HUDem jsem měl taky velký problém. Vyřešil jsem to tak že jsem zmenšil počet statistik na minimum (vymazal jsem i jména hráčů např.) stím druhým monitorem - taky potřebuju, naříkám si kvůli tomu dost často :rolleyes:

06Mike06
      : tyjo super podmínky :) u rushe mi taky stačily 4 stoly - vyjde to v přepočtu hand/hod stejně jak 16 stolů jinde :f_p: proč už nepoužíváš table ninju? Já o něm přemýšlím a jako druhou možnost vidím klávesové zkratky. :s_cool:

Paulis1992: pochlubíš se o zkušnosti po pár session? díky! :f_p:

Já osobně zkoušel hrát "cascade styl" - hraju 16 stolů - ale už používám rozložení vedle sebe na jednom monitoru 22'' - 4x4 rozložení...ten druhý monitor mi fakt chybí, protože ze statů mám jen VPIP a PFR (to stačí na tý NL2) - ale vyčerpává sledovat ty pidičísílka :f_biggrin:

Zkoušel jsem mít více statů a měl ztoho pak strašnej bordel a stejně je nestíhal ani pak číst ....a nakonec už je nestíhal ani počítač zobrazovat. :(

Tabulku tu mám samozřejmě taky :f_thumbsup:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ani nevím jestli je nějaký ninja na PartyPoker.....jako u rushe mě ninja hodně vyhovoval, klávesové zkratky a automatická výše sázek, prostě nuts :P .....no ale trochu to svádělo ke strojovému hraní, občas jsem prostě jen mačkal pár kláves a jezdil myší dokola.....

no a u klasické cashky mám prostě 8 stolů vedle sebe na dvou monitorech, nějak mě tam ten nija už nepřijde tak výhodný jako u 4 stolů rushe, nevím, neumím to přesně popsat, prostě pocit, vyzkoušel jsem si to už na stárech, navíc prostě tam nemáš nonstop akci jako na rushi.....

jinak v HUDu taky nemám jméno hráče, jen to zabírá místo, ale jinak tam mám asi 12 statů....
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Právě ninja na partypoker je nově, ale vzhledem ktomu že tam jdou klávesové zkratky nebo ta stacing console tak mi to přijde zbytečné.

A já už přemýšlím vyhodit i počet odehráných hand protože to vidět nepotřebuju a když dotyčnýho nick mi nic neříká tak si ho stejně "rozkliknu" :)

btw- dneska postnu svůj printscreen jak grindím :f_p:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Mám 13 palcový notebook, frčím na 6 stoloch a používam staty: VPIP, PFR, 3bet average, AF, počet hands. Meno mám zobrazené, pretože niektorých hráčov si tak pamätám a mám na nich špecifické ready.
    • Sedr1ck
      Sedr1ck
      Bronz
      Registrace: 16.05.2011 Příspěvky: 270
      kolik hrajete stolů na jaké herně? - > PS, od 6 do 14
      na kolika monitorech? - > mám 27´ a k tomu ještě monitor vedle a ntb, ale hraju vždy jen na jednom, je to jednodušší na držení pozornosti a zároveň sledování akce, navíc tě nebolí krk z neustálého kroucení...
      jak máte stoly seřazené? - > vedle sebe a překrývají se (defaultní velikost)
      jak dlouho to vydržíte / 1session + celkem / délka pauzy? -> 12 hodin session asi max, když se zadaří, tak i delší (MTT runy)
      jaké staty na hráče používáte? / přehlednost -> všechno, kde má vzorek 150 hand vypovídající hodnotu
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      :diamond: kolik hrajete stolů na jaké herně?
      bud 4-6 alebo 10-16 podla naladay na Poker770

:diamond: na kolika monitorech?
      27"+22" (kedysi som hraval na 22 + 22 + 20, ale neosvedcilo sa)

:diamond: jak máte stoly seřazené? - kaskádovitě, vedle sebe
      vedla seba.. ziaden overlapping

:diamond: jak dlouho to vydržíte / 1session + celkem / délka pauzy?
      Kazda session je ina.. niekedy hodinu, inokedy 3.5.. asi nikdy 4+. Poslednu dobu hravam 1-1:15 hry -> 5-10 min pauza -> 1:15 hry -> 5 min pauza -> 0:30-1:30 hry

:diamond: jaké staty na hráče používáte? / přehlednost
      Asi vsetkym, ktorym rozumiem, takze nema zmysel ich vsetky vypisovat vzhladom na mnozstvo.^^

:diamond: další pomůcky? table ninja, klávesové zkratky...
      Kedze Ninja na ipokri nefunguje, tak nic.. akurat mam v ruke kalkulacku a par krat za session sa hodi.

a proč + jakékoliv doporučení, poznatky atd? :s_thumbsup:
      Jednoznacna rada: ak normalne hravate 8 a viac stolov, zaradte min. obden 4 tabling session, nech trochu potrapite mozog a neprechadzate do ABC grindu..
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Ad opalova rada - má zmysel zapájať mozog i na NL2 (to sa nepýtam len opala, veď on NL2 nikdy nehral :D )
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Fiskantes původně napsal
      Ad opalova rada - má zmysel zapájať mozog i na NL2 (to sa nepýtam len opala, veď on NL2 nikdy nehral :D )
      Jasne ze ma :) Nejde o limit.. Ak by si bol NL1k reg tak zapajat mozog na NL2 mat zmysel nebude (dynamika hry je niekde inde), ale pokial je to tvoj hlavny limit, tak samozrejme ze treba rozmyslat...^^

@ja a NL2: jeden den som ho hral v ramci challenge... takze mam odohratych asi 22000 hands :f_cool:
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Mám v plánu kupovat si monitor a chci se zeptat, jak velký monitor je na hru ideální (do 12-16 stolů). Bude stačit 22 palců? Případně jestli by jste mi nějaký konkrétní nedoporučili. Poměr cena/výkon.

Díky moc!
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Silkwhi původně napsal
      Mám v plánu kupovat si monitor a chci se zeptat, jak velký monitor je na hru ideální (do 12-16 stolů). Bude stačit 22 palců? Případně jestli by jste mi nějaký konkrétní nedoporučili. Poměr cena/výkon.

Díky moc!
      23palců mi na 12 stačil na FTP, ale jentaktak. U ostatních heren je pro tenhle počet stolů vhodnější dvojice monitorů...
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Ic3g3org3 původně napsal
      Silkwhi původně napsal

Díky moc!
      23palců mi na 12 stačil na FTP, ale jentaktak. U ostatních heren je pro tenhle počet stolů vhodnější dvojice monitorů...
      Suhlasim :)

Osobne preferujem cim viac stats na stole, takze pouzivam 2 monitory uz pre 8+ stolov. Ak chces hrat len na jednom a stoly mas tiled, urcite by si mal zvazit 27". Ceny zacinaju na 6500Kc.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      @ja a NL2: jeden den som ho hral v ramci challenge... takze mam odohratych asi 22000 hands

Si 30 tabloval alebo hral 24hodín vkuse? :f_eek:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      16 hodin/day bolo maximum... :f_mad: Uz neviem kolko to bolo stolov, ale maximum co mi software (24h poker^^) dovolil, resp. maximum co bolo k dispozicii.
    • DafliCZ
      DafliCZ
      Basic
      Registrace: 26.09.2009 Příspěvky: 65
      tak ja jedu takhle

http://imageshack.us/f/196/grindek.jpg/

mam 32 palcovej monitor coz je idealni ale potreboval bych nakou pohodlou zidli na to :f_confused: jinak soft pouzivam jen table ninju moc se mi nechce ucit staty z HUDU apod :s_confused: vetsinou hraju pres noc sngcka a k tomu mtt az udelam nakej lepsi roll tak zacnu hrat jen mtt ty sngcka sou dost vopruz :s_mad:
    • Zajic
      Zajic
      Bronz
      Registrace: 30.12.2009 Příspěvky: 346
      :diamond: Monitor mám taky malej, ale mám max deset stolů, z toho vedle sebe 4 a ostatní na nich, není to zrovna značka ideál, ale dá se na to zvyknout.

:diamond: Hraju na PS s PT3.

:diamond: Bohužel jsem dost línej, takže sežn má tak 1,5 hod.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ked som hraval na PS tak som hraval 15 stolov, kedze mam notebook tak som pouzival cascadovy styl, stoly sa mi hrozne prekrivali... :D Ono dalo by sa hrat aj keby boli pri sebe, ale to su potom prilis male a mam slaby zrak na take veci :D Navyse pri cascadovom style vam okno s akciou vyskoci dopredu, takze sa jednoduchsie zorientujem :)

A pouzival som Poker Tracker, teraz pouzivam HM2 a som spokojny :)
    • 1
    • 2