[HU] Q8 z coachingu

• 4 odpovědí
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Máme nějaké ready? Jako já bych to asi vzdal už na flopu, callnul bych to jen snad proti soupeři, u kterého vím, že bude betovat flop a vzdávat turn. Ale možná jsem jenom nitka. Turn bych taky vzdal, myslím, že bude tuhle lajnu hrát s desítkou, s kingem a s nějakou draw, nemyslím, že bude 2nd barelovat 4.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Myslím, že ti hráči obvykle když donkují nějakou draw, popř. slabý pár, tak dají sizing něco jako půl potu, často i méně, protože "chtějí vědět na čem jsou" (odhaduju, nevím jak přemýšlí).

Ale když fish donkne overbet pot, tak to imo značí silnou handu.

Ty jsi v coachingu říkal, že to abs nedává smysl tu toho Kinga donkovat, jasně že ne, ale já si myslím, že ta fish prostě vidí tu svojí handu a je nadšená, má radost že něco chytla a chce to tam nasypat jak rychle to jde.

Můj názor je tedy fold flop.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Taktiez si myslim ze fold flop, uz pri coachingu sa o tom diskutovalo :)
      Overbet na flope este silu nemusi znamenat, ale nasledny barrel na turne je uz podla mna jasny fold, takmer nikdy ti tam uz na turne nezlozi ak ho raisnes... (ako ty :D )

Nevidim dovod callovat na flope a nasledne na turne, pretoze tam nikdy nebudeme lepsi a super uz kartu neprinutime zlozit :tongue:
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Overbet na flope mi pripadá ako vyháňací. Bet pol potu na turne už asi znamená, že má pár. Takže by som zložil. :)