Změna herny

• 5betMe
      5betMe
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 57
      Ahoj všem,

potřebuju radu od zkušenějších a heren znalých hráčů.
      Chci změnit hernu, hraju ted na PokerStars, ale nemám tam žádný bonusový program a rád bych využíval něco přes pokerstrategy.com.
      Proto se ptám, jaká herna je pro mě nejvhodnější.

Jde mi o větší traffic, easy hráči na low limitech, a dost garantovaných MTT podobně jako na Pokerstars.

Ideál by byl něco jako Pokerstars. Je škoda toho Fulltiltu :/ tam se mi líbilo. :)

A ještě jedna otázka co mě ted napadla : Co Pokerstars.fr ? Jaký tam je traffic ? Slyšel jsem, že tam jsou dost špatní hráči. Co SNG a MTT ? stejné jako na .com?
      A dají se využívat bonusové programy na .fr nezávisle na tom, že už mám registraci na .com?

Díky za trpělivost s nováčkem na tomto foru :)
  • 6 odpovědí
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Možno PartyPoker aj ked mne sa tam nepači traffic ale su tam vela mtt, ak nie partypoker tak určite William Hill a ak aj to sa ti nebude zdat tak PokerHeaven
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

nejvíc doporučuju PartyPoker - link na stažení včetně bonusu. PartyPoker má navíc obrovskou spoustu dobrých bonus turnajů - např. ted se blíží tento 10,000$ depositor freerolll

Varianta je i PokerStars.fr registrace přes PokerStrategy.com Bonus code: strategy-fr .Ale upozorňuju, že tam je velmi vysoký rake, takže low stakes SnG a MTT nevím nevím.. osobně tam nikdy hrát nebudu

Jinak na SnG a MTT jsou dobré

iPoker
      - Poker770 má aktuálně nejvýhodnější nabídky pro PokerStrategisty - taky tam je každou chvíli velký bonus freeroll
      - William Hill, také ozkoušená dobrá herna
      - bwin - tam hraje většina MTT hráčů

Případně 24h poker, má navíc pravidelný rakeback 30% + dobrý VIP systém.

Tak dej vědět co sis vybral ;)
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      ked som este mal cas na MTT tak som kombinoval presne tuto kombinaciu.. a stoly z PP som doplnal nejakymi z PS.fr

na PP sa mi MTTcka hrali naozaj skvele, urcite sa tam planujem vratit...
      na Frantikoch som mal ale dost malu vzorku a to co tam ti hraci predvadzaju je "uzasne" , bohuzial som nemal tak dlhy long term aby som tie suckouty nejak vykril :s_biggrin: co sa ale tyka rybiciek, tak je v nasej ponuke urcite viac idelanych herni, a s nizsim rakom tam je i menej formalit, a jedna dalsia vyhoda, ze s peniazmi sa da lepsie manipulovat ako na Ps.fr, kde je vyber mozny iba na ucet.. a vadilo mi to pri prevodoch medzi hernami...

coskoro opat zacina skola a ja sa vraciam k MTT SitGo.. a tie mam najprofitabilnejsie na OnGame ( ak neratam FTP).

s Bwinom som sa ale rozlucim kedze ich vernostny program mi vobec nevyhovoval ... preratal som to na 11% RB.. to uz ale zmenili.. a momentalne neviem ako to vyzera...

preto sa chystam vyuzit prave nasu ponuku a depositujem koli bonusu na EuroPoker,ktory taktiez fici na OnGame softe...

dobra moznost co sa tyka OnGame je aj BetFair, ale aj tam uz bohuzial ucet mam :f_biggrin:

inak by to bola u mna jasna volba...
    • 5betMe
      5betMe
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 57
      Díky za komenty a příspěvky.
      Ještě jedna otázka ohledně HEMu? Běží na všech hernách co tu byly zmíněny ?
    • ondrej911
      ondrej911
      Bronz
      Registrace: 29.07.2011 Příspěvky: 44
      chtěl bych se zeptat, jak to budeš řešit s přesunutím BR? Přesouváš vše, nebo jen nějakou část..? Já přemejšlim o přesunu na PS z Party s tim, že bych asi vybral celej BR a poslal ho tam s tím, že bych rovnou využil nějakej depozit bonus přes pokerstrategy.. otázka je, jak to udělat nejlevnějš..? Napadá mě jen moneybookers, nebo klasicky na kreditku..?

díky :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ondrej911 původně napsal
      chtěl bych se zeptat, jak to budeš řešit s přesunutím BR? Přesouváš vše, nebo jen nějakou část..? Já přemejšlim o přesunu na PS z Party s tim, že bych asi vybral celej BR a poslal ho tam s tím, že bych rovnou využil nějakej depozit bonus přes pokerstrategy.. otázka je, jak to udělat nejlevnějš..? Napadá mě jen moneybookers, nebo klasicky na kreditku..?

díky :)

záleží jaký způsob výběrů/vkladů používáš.. na té jedné transakci ale asi tolik neušetříš. spíš jde imo o to, aby všechno proběhlo hladce a rychle.. já pořád jedu všechno přes kartu u český spořitelny a funguje ok

jinak přehled bonusů tady, je potřeba odtud i stahovat software, abys měl učet traacknutý na pokerstrategy a mohl čerpat naše výhody..

GL :s_cool: