Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] 5$ TURBO vs NIT, hodně kontroverzní triple barrel ode mě

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Villain je nit. Staty po 30 handách vpip sb/pfr sb/vbip bb/3bet 50/44/18/0.
      Moje image - ne úplně crazy, neotvíral jsem jakože každý button, trash jsem open foldoval, nehrál jsem tak agresivně (vzal jsem si k srdci rady z Bobova coachingu ve středu).

V podstatě můj plán byl dát shove na každém blank riveru (každý non-club, NEdesítka, možná ne eso, jelikož by mohl herocallnout T, pravděpodobně ne J a 9, jelikož mu může dát two pair.

Tady musím říct, že jsem se řídil timing tellem. Ne, že bych hrál nějaký timing tell poker, ale tady mi to prostě přišlo hrozně obvious na riveru že nemůže nic mít. Prostě snap checknul river, ale ne takovým tím agro způsobem, jakože teď tam půjdu check/jaaaaaaam, ale spíš takovým tím stylem, hm, tady nemůžu nic dělat, give upuju handu (lol tohle popisovat, prostě to bylo nějak cítit z toho gameflow - imo takhle lidi prostě necheckují flush na riveru, většinou vezmou 2-3 vteřiny než dají nějaký valuebet nebo checknou).

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $40(BB) Replayer
      ($1,115)
      Hero ($1,885)

Dealt to Hero 7:heart: 6:heart:

Hero raises to $80, calls $40

FLOP ($160) 3:club: T:club: A:club:

checks, Hero bets $100, calls $100

TURN ($360) 3:club: T:club: A:club: 8:diamond:

checks, Hero bets $225, calls $225

RIVER ($810) 3:club: T:club: A:club: 8:diamond: 8:club:

checks, Hero bets $1,480 (AI),
  • 2 odpovědí
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      mne sa to moc nelubi vzhladom na to, ze river hitol tu farbu ... ak uz chces blafovat imo rovnaky efect bude mat bet 1/2 jeho stacku (mozno 1/3). Ten all in nieje potrebny a mas este zadne vratka.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Prevádzal si longball bluff. Bez prítomnosti v tejto hre a poznania všetkých skutočností mi je ťažko takto blufovať. Ja by som to vzdal po flop calle. :)

Ty si bol v inej pozícii a možno tie dôvody na bluf boli dostatočné.