Finanční tíseň

• uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      Registrace: 16.03.2011 Příspěvky: 55
      Ahoj lidi, jmenuji se Marek. Před 3 dny jsem byl okraden v pražském Mhd o mobil a další cenné věci..... včetně peněženky. "Neobvykle" policie nic nevyřešila a nečekaně pachatele byli jedni z těch nepřizpůsobivých občanů naší republiky, ale bohužel s tím nic nenadělám. Už něco kolem roku hraji poker a snažím se přivydělat nějaké peníze navíc , jelikož jako student nemam moc času na brigády apod. Poker jako hra mě velmi zaujala a vize výhry ve velkém turnaji mě hodně fascinovala. Bohužel aktuálně mě tato vize opouští, protože finanční tíseň mě donutila vybrat veškeré prostředky na pokeru, ale vzhledem k tomu... že cz/sk komunita na PS je tak solidární rozhodl jsem s vámi mé trable sdílet a i Vás tímto požádat o menší výpomoc. Převážně hraji na 888.poker a na Pokerstars a ten kdo by mě chtěl podpořit, nebo mi poslat menší částku na můj účet již uvedených heren... byl bych moc šťastný a chtěl bych založil blog a informoval bych všechny o tom jak se mi daří apod. Samozřejmě lidi kteří by mi chtěli pomoci se mohou podílet na mém úspěchu a peníze které by jste mi poskytly vrátím i s úrokem , ale nejdříve budu muset vybudovat solidní bankroll.

Jestli má na mě někdo nějakou konkrétní otázku ... určitě se nebojte zeptat

V případě nezájmu pomoci sem raději nepiště.

888.poker nickname: nadirr666

Pokerstars nickname: fojtidlo
  • 44 odpovědí
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      srdceryvny pribeh... tak osklive te okradli, policie nic nevyresila, ale presto vis, kdo za to muze... na brigadu cas nemas, ale na poker jo :D

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      pokud si chces zazadat o stake je tu tusim na to specialni sekce... ale urcite tam nepochodis s timhle... postni nejaky vysledky... winning rate a stakes jaky hrajes bez toho te nikdo nestakne ...
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,853
      uchiharob původně napsal
      Ahoj lidi, jmenuji se Marek. Před 3 dny jsem byl okraden v pražském Mhd o mobil a další cenné věci..... včetně peněženky. "Neobvykle" policie nic nevyřešila a nečekaně pachatele byli jedni z těch nepřizpůsobivých občanů naší republiky, ale bohužel s tím nic nenadělám. Už něco kolem roku hraji poker a snažím se přivydělat nějaké peníze navíc , jelikož jako student nemam moc času na brigády apod. Poker jako hra mě velmi zaujala a vize výhry ve velkém turnaji mě hodně fascinovala. Bohužel aktuálně mě tato vize opouští, protože finanční tíseň mě donutila vybrat veškeré prostředky na pokeru, ale vzhledem k tomu... že cz/sk komunita na PS je tak solidární rozhodl jsem s vámi mé trable sdílet a i Vás tímto požádat o menší výpomoc. Převážně hraji na 888.poker a na Pokerstars a ten kdo by mě chtěl podpořit, nebo mi poslat menší částku na můj účet již uvedených heren... byl bych moc šťastný a chtěl bych založil blog a informoval bych všechny o tom jak se mi daří apod. Samozřejmě lidi kteří by mi chtěli pomoci se mohou podílet na mém úspěchu a peníze které by jste mi poskytly vrátím i s úrokem , ale nejdříve budu muset vybudovat solidní bankroll.

Jestli má na mě někdo nějakou konkrétní otázku ... určitě se nebojte zeptat

888.poker nickname: nadirr666

Pokerstars nickname: fojtidlo

Naskenuj oznámení na od policie, které bys měl mít, kde je vše napsané (aby se vidělo, že se nejedná o podvod) a uvidíme, co se s tím dá dělat.... Klidně bych ti poslal (sice ne moc) ale musíš dokázat, že se opravdu nejedná o podvod ;)
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      Ahoj zdravím tě.... jestli se ti něco nezdá nemusíš sem psát ... nikoho nenutím ...aby mi posílal peníze a jestli mi nevěříš.... tak tě nebudu přesvědčovat o tom jestli to je nebo není pravda....
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      uchiharob původně napsal
      Ahoj zdravím tě.... jestli se ti něco nezdá nemusíš sem psát ... nikoho nenutím ...aby mi posílal peníze a jestli mi nevěříš.... tak tě nebudu přesvědčovat o tom jestli to je nebo není pravda....
      No je to tvůj boj, já ti jen napsal, jak by to mělo vypadat při takovéhle žádosti ;) No nic, snad Tí tedy někdo pomůže (i když pochybuji) Jinak, jak už bylo napsáno výše. Je možnost stakingu. Postni graf a jiné a uvidíš...
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Skoro mi ukápla slza ....

NE
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      Ahoj co nejrychleji se budu snažit postnout důkazy o tom že nelžu
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      uchiharob původně napsal
      Ahoj co nejrychleji se budu snažit postnout důkazy o tom že nelžu
      vzhledem k tomu, ze jeden ze dvou nicku, ktery uvadis, vubec neexistuje, bojim se, ze budes mit dost tezkou praci... :D

co kdybys misto fabulaci sel pracovat a na ten deposit si vydelal?
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      protokol mam a předvolání na podpis formálních věcí by mi mel přijít každým dnem ... ale jsem trošku znepokojen tím že na protokolu jsou uveřejněny informace ... které nechci sdílet s veškerým okolím ... tak bych je přeškrtal co vy na to ? postnu to do dnešního večera ... je hodně hodin a musím jít spát
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      je skvělé že jsi takhle akční ... sice nevím o co ti jde ... ale prosím už sem nepiš děkuji :) jak už jsem psal před chvíli nikoho nenutím ... aby mi posílal peníze a jestli jsi tak skeptický ... tak s tím bohužel nic neudělám
    • KeitaroS
      KeitaroS
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 7
      Hele kámo ja ti věřím. Už sem se párkrát také dostal do křížku s těmito občany no a dopadl jsem stejně policie nic nevyřeší. I kdybys na ně ukázal prstem což u tebe jak sem se dočetl nejspíš nešlo jelikož utekli že? ... Nejaké peníze ti pošlu ale jen na pokerstars 888 je pěkně na .... :D . A pokus se z toho udělat hodně :) mi pokerstrategisti si musíme pomáhat. :D jednou mi to třeba vrátíš. A nic nepostuj myslím že tyhle informave jsou dost osobní. A myslím že nebudu jediný kdo ti pomůže ;) hodně štěstí při pokeru
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Tak fakt je ten, že ten nick na pokerstars neexistuje, takže nevím, proč ho tam dáváš :f_eek:

A co se týče údajů...S těmi si dělej co chceš, ale mělo by bejt vidět, že se opravdu jedná o tebe. A vzhledem k tomu, že se mi taky podobná věc stala V Sazka Areně (dnes O2 arena) a veškerou dokumentaci jsem dostal hned a nikdo mi nic neposílal.... Ale asi co policajt, to jiná :D
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      ahoj jsem rád že se konečně našel někdo kdo mi věří doopravdy se nesnažím někoho obrat o peníze .... prostě se to stalo a byl jsem okraden nenapadlo mě nic lepšího než to sdílet s lidma se kterýma společný zájem a věřil jsem že mi pomůžou ... ale asi to nepochopí jelikož si neprožili to co já ... ale ty mě chápeš !!! protože se ti stalo něco podobného ? ! ? a díky moc za příspěvek ... uvítám každý dolar :) budu tě dále informovat o mém postupu
    • uchiharob
      uchiharob
      Bronz
      můj nick na pokerstars existuje!!!!!! akorát jsem na něm ještě nehrál o reálné peníze takže nevím v čem je problém .... můžeš mi to vysvětlit ? :) aktuálně jsem na něm přihlášen
    • KeitaroS
      KeitaroS
      Bronz
      Registrace: 23.05.2011 Příspěvky: 7
      Hele :D ono to nejde hmm :D tak jen na 888 sice víš muj nazor ale uvidíme :) :D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      uchiharob původně napsal
      můj nick na pokerstars existuje!!!!!! akorát jsem na něm ještě nehrál o reálné peníze takže nevím v čem je problém .... můžeš mi to vysvětlit ? :) aktuálně jsem na něm přihlášen
      Nikdo tě z ničeho neobviňuje. Ale zkus se na to podívat z jiného hlediska... Docela se tu v poslední době pár týpků snažilo něco podobného dělat... Tak se nediv, že lidi chtěji vědět a vidět, zda se nejedná o podvod, nebo pododně...

Taky by ses zachoval stejně... A stala se mi téměř stejná věc. Byl jsem na hokeji v Praze na finále Energie - Slavia a taky mě okradli... Mobil, peněženka atd... Takže vím, jak to chodí a jaké to je..
    • allyxxx
      allyxxx
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 48
      uchiharob původně napsal
      Tak bez ohledu na to jestli ti někdo věří nebo nevěří, že tě okradli, jak můžeš slibovat, že vrátíš peníze i s úroky, když jsi ještě na pokerstars nehrál za reálné peníze :s_biggrin: :s_biggrin:

Ta "vize" na vítězství ve velkém turnaji jak říkáš v prvním příspěvku, to je fakt pěkná vize. Takovou má každý :s_biggrin:

Každopádně hodně štěstí.

BTW myslím že na pokerstars tě může někdo vyhledat jen pokud momentálně hraješ... takže nestačí být jen přihlášený.
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      1. Na Staking je tu speciální sekce
      2. Musíš splnit záklaní pomínky
      3. Podle tvých postů jsi hrál na Everestu , FT, atd. NL20, takže bys měl schopný dodat potřebnou historii
      4. Vydělat si peníze můžeš i jinými aktivitami - hraním freerollů, doporučením přítele, učíme se vyhrávat, atd.
    • Duncan737
      Duncan737
      Bronz
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,216
      uchiharob původně napsal
      ale asi to nepochopí jelikož si neprožili to co já ...
      Asi sis toho zažil opravdu hodně. :f_eek:

Nicméně od tohoto je tu speciální sekce (<=odkaz), kde si můžeš požádat a domluvit si nějaký fér deal. Nastavit ruku umí i ti tebou zmiňovaní nepřizpůsobiví občané. Aneb pečení holubi ti ho huby sami padat nebudou. ;)