Druhý startovní kapitál (50$)

• HoD23
      HoD23
      Bronz
      Registrace: 27.04.2009 Příspěvky: 43
      chci se zeptat, proč jsem nedostal nabídku na druhý starting kapital.
      snad všichni co z ps znám už dostali a někteří dokonce třetí :-D

//MaloHp: Dovolil jsem si poupravit název ze dvou důvodů; 1. vypadalo to jako 2.50$ - 2. A díky tomu nadpis nijak nevypovídal o obsahu topiku
  • 24 odpovědí
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      lol, asi proto, že máš 17 příspěvků
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Ono něco takového existuje?? :D Nějáke info ? :] :f_cool:
    • HoD23
      HoD23
      Bronz
      nowys: chápu že jako PRO post hunter si zakládáš na svých 303 postech!!! , ale lidi co znam nemaji ani post, takže tvůj příspěvek nemá žádný smysl.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      nowys původně napsal
      To vobec nezalezi od toho :) Ja som nemal asi ani jeden a dostal som :D

Vraj je to random generovane, dostanes email s ponukou, bohuzial 3x som schytal Party Poker kde uz mam konto...
    • HoD23
      HoD23
      Bronz
      Shikamaru917 původně napsal
      nowys původně napsal
      To vobec nezalezi od toho :) Ja som nemal asi ani jeden a dostal som :D

Vraj je to random generovane, dostanes email s ponukou, bohuzial 3x som schytal Party Poker kde uz mam konto...
      pro mě je party taky passe ale nedotal jsem ani nabídku...
      strategy pointu jsem nahrál dost tak nevim....
    • martin1989p
      martin1989p
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 53
      Taky jsem dneska dostal mail, bohužel na PP už účet mám, už jsem tam zadával i bonus code z jiného webu, takže asi no chance aby mi to šlo :(
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ano, při tom když se dočasně uzavřely brány FTP, tak byla možnost obdržet startovní kapitál 50$ na PP nebo Everest. Byla to však nabídka zprostředkovaná samotnými hernami a né PokerStrategy.com

Co se sytému vyběru atd. týče... o tom nic nevím ale typoval bych jednoduchej random.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      bombarek: řešil jsem to tady ;)

je pouze pro vyvolené... :f_p:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Johniiicek původně napsal
      bombarek: řešil jsem to tady ;)

je pouze pro vyvolené... :f_p:
      Presne tak.

Moja priatelka dostala tychto ponuk asi 7 a ja 2 (ona ma lifetime asi 1200 bodov, ja 280k^^). Neda sa povedat, ze by sa jednalo o uplne random zalezitost, ale nikto z nas presne nevie ake su kriteria. Povedal by som to takto: nikto sa na druhy bonus radsej nespoliehajte. ;) Ak pride, tak sa mozete potesit, ale pokojne sa moze stat, ze tu ponuku nedostanete nikdy. Kazdy ma pravo len na jeden kapital, takze nie je dovod citit sa o nieco ukrateny. ;)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      HoD23 původně napsal
      nowys: chápu že jako PRO post hunter si zakládáš na svých 303 postech!!! , ale lidi co znam nemaji ani post, takže tvůj příspěvek nemá žádný smysl.
      já jenom nemůžu z toho, ž si říkáš o další peníze. :O
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Jak tady psal Opal. Nabídka druhého startovního kapitálu se může vyskytnout, ale nikomu tento kapitál neslibujeme. Může se to však stát a pokud k vám dorazí, tak to berte, jako příjemný bonus, ale nečekejte na něj ;)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Tak dneska mi taky dorazil. A to na Titan Poker. Tak jsem už reglej a čekám na převod ;) Docela super, že na hernu, kde nejsem reglej :) Tak jsem zvědavej. Díky PS :f_cool: :f_love:
    • matokiko
      matokiko
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 873
      Dostal som na Titan poker druhy kapital, ale to super obmedzene, turnaje za dolar, CG 0.02-0.04, takze nic moc.
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz
      Registrace: 05.09.2011 Příspěvky: 109

Hucas původně napsal
      Jak tady psal Opal. Nabídka druhého startovního kapitálu se může vyskytnout, ale nikomu tento kapitál neslibujeme. Může se to však stát a pokud k vám dorazí, tak to berte, jako příjemný bonus, ale nečekejte na něj ;)
      ...Nabídka druhého startovního kapitálu se může vyskytnout...

1a, Znamená to, že oslovujete hráče a nabízíte jim druhou šanci?

1b, Pokud ano na jakých kritériích si zakládáte (losovačka vs podmínky/výsledky/aktivita Wep Page)?

2a, Před lety jsem se ve svých začátcích na party pokeru zaregistroval přes stránky pokerstrategy a získal bonus 50$.
      Později jsem bustnul. Mám šanci uspět na základě osobní žádosti o druhý free startovní kapitál?
      ...
      2b, Pokud by byla šance získat 2. startovní kapitál muselo by to být na jiné herně s novou registrací?

Tj. Vyhodnocuje někdo žádosti o 2.(-x.) bonus nebo jsou automaticky skartovány.

• Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Já jsem nikoho nežádal a ani nic jiného.. Přišlo mi to poprvé... A postů mám cca 600, ale tím to určitě nebude.. Podle mě je to prostě náhodné ;)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      nickProrok původně napsal
      1a, Znamená to, že oslovujete hráče a nabízíte jim druhou šanci?
      Ano, my oslovujeme hráče, kteří mají nárok získat druhý startovní kapitál.

1b, Pokud ano na jakých kritériích si zakládáte (losovačka vs podmínky/výsledky/aktivita Wep Page)?
      Bohužel kritéria neuvádíme a nemůžeme uvádět. Prozradím ti, že aktivní hráč a člen komunity má větší šanci získat kapitál, než neaktivní hráč. Neznamená to ale že všichni aktivní hráči dostanou druhý kapitál.

2a, Před lety jsem se ve svých začátcích na party pokeru zaregistroval přes stránky pokerstrategy a získal bonus 50$.
      Později jsem bustnul. Mám šanci uspět na základě osobní žádosti o druhý free startovní kapitál?
      Osobní žádost pro získání druhého kapitálu určitě nepomůže.

2b, Pokud by byla šance získat 2. startovní kapitál muselo by to být na jiné herně s novou registrací?
      Tj. Vyhodnocuje někdo žádosti o 2.(-x.) bonus nebo jsou automaticky skartovány.

Pokud by ti byl nabídnut druhý startovní kapitál, bylo by to s největší pravděpodobností na jiné herně s novou registrací. Může se stát, že to bude nabídnuto na hernu, kde už máš účet. V tom případě ti to tam půjde odeslat jen v případě, že budeš mít na té herně trackovaný účet přes nás.
    • JohnyT10
      JohnyT10
      Bronz
      Registrace: 23.10.2009 Příspěvky: 62
      No ja som dostal asi 3X ponuku na druhy startovací kapitál ale využil som až tu tretiu
      lebo prvé dve boli na Party a tam som už mal učet...Hraval som na Full Tilte a pravidelne som získaval body a startový kapitál som určite niekolko krát splatil...po zavretí FTP som samozrejme nič neodvadzal ... preto prišla dalšia ponuka asi tam niekde je cesta...
    • xxxmartin11
      xxxmartin11
      Bronz
      Registrace: 24.05.2011 Příspěvky: 63
      ahoj, je fajn že oslovujete hráče na nový bonus,ale už na první výzvu sem odpověděl ,že na PP účet mám a že to nepůjde tak mě přišly nabídky ještě 2x a taky na PP - možná by bylo dobrý to nějak selektovat,když už jsem na to reagoval -vypadá to divně....
    • xxxmartin11
      xxxmartin11
      Bronz
      Registrace: 24.05.2011 Příspěvky: 63
      Bombarek původně napsal
      Já jsem nikoho nežádal a ani nic jiného.. Přišlo mi to poprvé... A postů mám cca 600, ale tím to určitě nebude.. Podle mě je to prostě náhodné ;)

postama určitě ne ,ale na WH jsem tady udělal platinu asi za měsíc ,pak jsem to vybral a vratil se na stary a na tracknutej účtech jsem nehral asi měsíc nebo dva tak to bude asi předchozím objemem a následnou pauzou
    • 1
    • 2