Rozdílnost statů

• schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      zajímala by mě jedna věc.

Rád bych porovnal svoje statistiky (rozuměj týkající se mé osoby) s těmi, co jste si o mě nasbírali vy.

A tedy, kdo se se mnou vídá u stolu a má na mě nějaké statistiky, napište mi do tohohle vlákna, pokud jste ochotní, jaké staty vám to na mě ukazuje.

Zajímá mě VPIP, PFR, c-bet, 3bet, fold to c-bet, fold to 3bet a samozřejmě počet hands.

Na oplátku sem večer, až budu na domácím kompu, postnu tyhle statistiky za 10k hand, které hraju se SLONem.

Jde mi především o to, abych viděl, jak odlišná umí být image hráče za určitý vzorek hand vs. realita.

EDIT: hraju na PartyPokeru NL2, nick "schiyza".

Dík.

Jirka
  • 13 odpovědí
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      asi by se hodilo napsat svůj nick, hernu a limity. Obávám se, že bez toho to asi nepůjde :f_biggrin:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      LOL, to mě nenapadlo :-D ... tak v editu :-) Díky za upozornění.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

dobrý nápad ;) něco jsem s tebou u stolů odseděl, takže postnu až budu doma u osobního compu :s_cool:

Analyzovat vlastní staty je dobrá věc - můžeme ti z toho udělat i statový leakfinder. Je to sice dost zavádějící protože je třeba vidět spíš celkový herní styl, ale základní věci jde ze statů vyčíst. třeba zajímavé jsou staty dle jednotlivé pozice u stolu
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Díky, Cornie ... třeba včera jsem si dvakrát raisnul hezkou handu z CO a co to vidím, 3bet od Cornieho ze SB :s_o: :s_o:
      Těšil jsem se na esa, a nic ... :s_biggrin:

A k těm statům - dám k dispozici komukoliv jeho staty, který na něj mám, myslím že to porovnání může být opravdu zajímavý.

Já osobně mám i během session chvíle, kdy hraju trochu jinak než obvykle. Vliv na to má tilt, emoce, ego ... všechno to co by nemělo a co se snažím odbourávat. A naopak občas hraju jinak, když vidím, že je tam někdo, kdo si myslí, že objevil nějakej můj leak (např. když někdo callne OOP můj PFR a po flopu sází insta potbet - s tím si nevím úplně rady :f_confused: )

Jo a v nějakým videu jsem viděl maníka, který hrál na dvou hernách, a na tý jedný si cíleně držel staty ryby, aby ten, kdo si ho najde na např. pokertableratings apod. ho měl za rybu. Mně to úplně účelný nepřijde, ale jen že to tak ten maník dělal.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      schiyza původně napsal
      Díky, Cornie ... třeba včera jsem si dvakrát raisnul hezkou handu z CO a co to vidím, 3bet od Cornieho ze SB :s_o: :s_o:
      Cornieho 3bet range bude tight asi tak 82o+ :D
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      Ic3g3org3 původně napsal
      schiyza původně napsal
      Cornieho 3bet range bude tight asi tak 82o+ :D
      :s_biggrin:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      82o :-) Skorokonektory ve skorobarvě na mojí PFR range z CO dobrý :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      schiyza původně napsal
      82o :-) Skorokonektory ve skorobarvě na mojí PFR range z CO dobrý :f_biggrin:

no, budu muset zklamat všechny romantiky, poprvé to bylo AK a podruhé KK =) Právě jsem si říkal, že podruhé bys mi to už nemusel věřit a že poletěj stacky doprostřed.

Ale pak jsem si říkal, že vzhledem k tomu že čtete můj blog a že jsem slíbil že členy komunity nebudu blafovat nebo 3betovat light před flopem (po flopu někdy blafuju, když je to teoreticky správně, tam vás nešetřím a hraju normálně ABC EV+) tak mi bylo jasný že foldneš pokud nemáš handu :D
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Takže v obou případech správný zához. Pokaždé jsem měl cca 30% - bylo to v obou případech Axs :-) Popravdě řečeno jsem si chvíli před session tvůj blog četl a říkal jsem si, že s nějakou blbostí bys to neraisoval. A na druhou stranu kdyby to bylo ještě jednou, chtěl jsem tě poslat :-)

Mimochodem, co si myslíte o tom, jak vysoký by měl být 4bet v tomto případě. Oba 100BB za čarou. Raise 8BB, 3bet 24 BB - 4bet cca 70BB s tím, že za čarou zůstane při dorovnání oběma 130 BB a v potu 140BB je podle mě nesmysl, protože 5bet shove od SB můžu dorovnat jen s velmi silnou handou, kdežto 4bet AI zase SB nemůže callovat nijak light, tak se mi zdá lepší, když se rozhodnu 4betovat, rovnou shove.

Btw - like "budu muset zklamat všechny romantiky" :s_biggrin:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Tak a nyní tedy to, proč jsem toto vlákno zakládal.

"Zajímá mě VPIP, PFR, c-bet, 3bet, fold to c-bet, fold to 3bet a samozřejmě počet hands."

Hands: 10.629
      VPIP: 16%
      PFR: 9%
      c-bet: 73%
      3bet: 3%
      fold to c-bet: 41%
      fold to 3bet: 49%

3-bet staty jsou pro preflop, c-bet staty jsou pro flop.

Díky za každé porovnání od vás. A taky za každý koment, co bych mohl zlepšit :f_grin:

Jirka
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      z mojí databáze

Klíčové pozorování

WTSD - by mělo být 22-27%, z mých statů máš moc málo, možná často folduješ lepší handu. Ale na tuhle statistiku mám moc málo hand. mrkni k sobě

STEAL - by měk být okolo 30-40%, 20 je moc málo. Můžeš častěji krást blindy z pozice.

Fold BB je taky příliš vysoké, necháváš si dost krást blindy. Ale to je spíš detail, není to tak klíčové.

Celkově ale máš zdravé a dobré TaG statistiky.

:diamond: Až budeš mít aspon 40k hand, tak se podívej na svoje staty z jednotlivých pozic. To bude zajímavější.
      :diamond: Preflop hru je nutné mít v pořádku. To máš. Když máme preflop OK tak můžeme vyhrávat. Následně většina winrate závisí na hře po flopu.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Cornie, díky moc za koment, ani nevíš, jak jsem vděčnej, že jsi mi to zkouknul :-)

Co se týče krádeže blindů, tak na to se nezaměřuju, to je pravda. Je to tím, e profit na NL2 je jinde, většinou chytnu handu a trapnu loose nebo rock rybku ,-) Skoro jsem se odnaučil blafovat, kromě c-betu a raise na donkbety :s_biggrin: haha

Jinak koukal jsem k sobě na wtsdwsf a po 10k hand ho mám 25,9% :-)

Ještě jednou moc díky.

Jirka
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      není za co ;) můžeš mrknout i na můj dnešní report na blogu, dal jsem tam svoje staty na NL2 (úspěšně pokořeno btw :s_cool: ) a hlavně poziční staty, ty jsou hodně zajímavé - tady to je