Fixed limit 0,25/0,50 full ring

• AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      Registrace: 06.08.2010 Příspěvky: 22
      Zravím Vás hráči FL.Jsem amater,ale rád bych vydělal první 1000,tak jsem se rozhodl se naučit hrát FL.

Začínám z vysoka,ale věřím,že se mi to do konce roku podaří.

Bankroll: 55 dolarů
      Denně 10 stolů po 5

Tak držte palečky a kritiku i rady uvítám.
      !!!Prvotní bankroll zvednu minimálně na 100 dolarů !!!
  • 38 odpovědí
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      10stolů je imho hrozně moc na fL

jinak, doporučuju tohle video: http://cs.pokerstrategy.com/video/20273/
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Ahoj, nerozumim tomu co znamená 10 stolů po 5. ale jestli je to, že zapneš 10 stolů naráz a ke každému si vezmeš 5 dolarů, tak to je cesta do záhuby a nepřežiješ déle než týden.

Ono hrát tento limit s BR 55 dolarů je cesta do záhuby i na jednom stole. Minimální bankroll se doporučuje 300 bigbetů, takže na limitu na který se chystáš bys potřeboval nejméně 150 dolarů. a to podotýkám, že bys měl začít na jednom stole. Čím více stolů tím větší bankroll bys měl mít.

Doporučuju ti, abys pro začátek začal na FL 0,10/0,20 na jednom stole a než začneš hrát tak si přečti aspoň basic články o FL.

Nechci aby to vypadalo, že se nad tebou chci povyšovat (sám FL teprve zkouším), ale myslím to s tebou dobře a stejně by to to řekl tady téměř každý.

Jinak tě tady srdečně vítám a přeji hodně štěstí u stolu. Ještě ti dám jednu radu. zkus se aspoň krátce představit v sekci pro nováčky a uvidíš, že tam dostaneš spoustu dobrých rad (tady na FL zas tolik lidí nechodí). Navíc tě tam určitě odkážou na výzvu Učíme se vyhrávat, kde jen za to představení můžeš vyhrát 100 dolarů k tvému bankrollu.
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      s většinou souhlasím. taky sem téměř začátečník na FLH, a nikdo nedokáže hrát Fl od začátku na více stolech dobře, doporučuju jeden a pak přidávát, a hlavně se často vracet k článkům a k videum,
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

především tě vítám na fóru a v FLH komunitě :) A teď k tvému plánu...být tebou, tak si jej ještě zkusím promyslet, jelikož, jak je tady již párkrát poznamenáno, tak je to cesta do záhuby. Ve FLH se těžko multitabluje 10 stolů, hráčů co to umí efektivně (tj že vyhrávají) spočítáš na prstech dvou rukou (A to beru všechny úrovně blinds), k tomu když připočtu tvůj BR o velikosti 110 BB a že s flh začínáš....no ve zkratce bys musel mít štěstí asi jako vyhrát se sportce první cenu, aby se ti tvůj plán podařil :s_frown:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      jako pokud hodlas hrat ultra tight, vylozene jen premiove handy, tak by ten limit i pocet stolu sel za predpokladu ze mas zkusenosti. Protoze vetsinu hand foldnes preflop a ten zbytek foldnes na flopu a pak budes cekat jak 5 lidi hraje vsechny nemozne draw.

Ja hraju dost tight a na 4 stolech se dost nudim, ze si pisu k hracum poznamky a o nekterych mam treba 20 radek. I kdyz ja hraju nizsi limit, u tebe treba ta hra bude vic dynamicka.
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      Hups
    • AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      Zdravím všechny,moc jsem nečekal,že se tu bude komunikovat,ale opak je pravdou.Super.Všem moc děkuji za odpovědi a doporučení se raději do tohoto s takovým rolem nepouštět.

Poker hraji asi rok,FL jsem začal nedávno,a raději se začnu nejdříve otrkávat na 0,10/0,20.

Mě multitablovat 10 stolů nedělá problém.Pro mě je to třeba lepší,než hrát 2.

Pravidlo na top 7 kombinací je ale ve FL dobrý základ:AA,KK,AKs,QQ,JJ,TT,KQs
      Budu se ho držet jak socky krabicových vín a snad to někam dotáhnu.

Jinak začnu raději až od října.Nejdříve zde pro jistotu nasbírám pár zkušených a moudrých rad :-)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj, nerozumím těm sedmi kombinacím, to budeš hrát jako pouze těchto 7 rukou? :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Taky by mě zajímalo, jak přesně to pravidlo zní. Co přesně si s těma rukama třeba počneš na flopu při multitablení 10 stolů? Nevím jak moc sis 10 stolů zkoušel ale je dost velky rozdíl multitablit na NL a FL.

Pokud budeš hrát jen těch 7 rukou, tak si toho musí všimnout snad i ta největší fish a dá se toho dobře využívat. A budeš prohrávat i s těmi sedmi. Navíc to musí být strašná nuda a vůbec nikam tě to pokerově neposune a nic se nenaučíš.

Zkoušel ses podívat na basic články a tabulku startovních kombinací?
    • AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      Těch 7 kombinací mohu rozšířit ještě o Axs,ale hrát JQs,T9s se mi moc nechce.Vím,že je to snadno prokouknutelné.
      Využívání z pozdní pozice a z butonu ale rozšířím i na JQs,22-JJ,Axo
    • AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      Sem to sice nepatří,ale i tak mě to nakoplo v tom se více rozvíjet a vzdělávat v pokeru.

PokerStars Turnaj č.434435052, No Limit Hold'em Freeroll 5938 hráčů $20.00 USD přidáno k prize poolu od PokerStars Celkový prize pool: $20.00 USD Turnaj začal 05.09.2011 18:30:00 CET [05.09.2011 12:30:00 ET] Dobrý den AAHARDAA,gratulujeme Vám k 2. místu v turnaji.Výhrou je vstupenka do 'CEEPL - Division 2 entry'

Velká škoda,že to nebyl turnaj alespon za dolar.Ale super zkušenost :P
    • CC100
      CC100
      Bronz
      .
    • AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      nejde mi sem vložit obrázek z final tablu.Skoda.Dnes večer si dám druhý turnaj.Tak jsem zvědav,ale hlavně jsem připraven.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj,

tak co, jak se daří? Pořád se držíš svého plánu, nebo jsi jej nějak inovoval? :f_cool:
    • AAHARDAA
      AAHARDAA
      Bronz
      Tak těch 55: bust,no prostě to nebude tak jednoduché.Počkám si na money a pošl si tam min.100.Jinak jsem hrál strašně špatně.Platil jsem si každou draw a to byla chyba.Nekoukal jsem na velikost banku,hráče,... :-( No prostě hrůza.Do toho jsem si dal turnaj za 10 a bust.Chyba,chyba,chyba.Ted se z toho léčím
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Ta to mě mrzí, zvlášť když je to dnes přesně ten týden, co jsem ti na začátku předpověděl.

Každým bustnutím se ale člověk stává chytřejším a chytřejším, byly i větší esa, kteří svůj bankroll taky na začátku bustnuly a teď jsou ve vatě. Tak GL do dalších určitě vydařenějších pokusů.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      hodne steti s novym bankrollem, zkusil bych tebou limit 0,1/0,2 to budes mit 500 BB a v pripade ziskani 150 dolaru muzes prejit na trvych 0,25/0,50 s 300 BB
    • 1
    • 2