[HU] Bluff vs bluff

• Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      PokerStars - $6.85+$0.15|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: 490.00
      Hero (SB): 510.00

Hero posts SB 10.00, BB posts BB 20.00

Pre Flop: (30.00) Hero has J:spade: 2:spade:

preflop std raise, je to asi druhá handa turnaje, tak "testuju"
      Hero raises to 40.00, BB calls 20.00

Flop je heavy draw, kdybych tady vsadil, tak cokoliv mě dorovná je lepší než já - check.
      Flop: (80.00, 2 players) K:club: Q:diamond: 6:diamond:
      BB checks, Hero checks

Na turnu soupeř znovu checkuje, což je jasnou známkou slabosti. kdyby to byl reg, tak tu může samosebou zacheckovat monster, ale s tímhle hráčem jsem měl už nějakou historii a rozhodně nepatřil k lepším. Po dvojitém checku z jeho strany si myslím že nemá nic.
      Turn: (80.00, 2 players) K:diamond:
      BB checks, Hero bets 60.00, BB raises to 120.00,

check-check-minraise mi tady nedává absolutně žádný smysl - kdyby měl K, musí betnout minimálně turn, to samé s FD. Proto ho tipuju na total bluff a zkouším vyhnat
      Hero raises to 200.00, BB calls 80.00

River by něco řešil, kdyby přišel diamond nobo vysoká karta. Tenhle river je ale dost safe na push

River: (480.00, 2 players) 8:spade:
      BB checks, Hero bets 270.00 and is all-in, fold

A takhle to chodí v $7 HY :f_biggrin:
  • 3 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Hero cbets 35 and villain folds. Hero is happy that he took the pot down in such an easy way and does not have to think about it like he was playing NL10k vs Isildur :D . IMO
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      acceleration123 původně napsal
      Hero cbets 35 and villain folds. Hero is happy that he took the pot down in such an easy way and does not have to think about it like he was playing NL10k vs Isildur :D . IMO
      Jo to je ta druhá možnost, jak to zahrát :s_biggrin:
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      Ak vezmeme do uvahy , ze dost ludi na limite hra Ax preflop tak si dovolim tvrdit, ze vacsinou mas na turne best hand tak nevidim dovod na bet. Mozes argumentovat tym, ze ak ma diamant mu das free kartu ale ak betnes tak ta s dobrym diamantom vacsinou dorovna a ak pride diamant a on checkne turn tak asi ho nema vysoky a mozes kludne bluffovat az river.

Ked sa pozres na svoju lajnu:

Neviem co repujes: K betujes na flope na ochranu ruky, takisto tam betujes aj flushdraws. Mozno zacheckujes Q aby si nedostal check/raise. Ak mas Q budes rad ked mozes ist na river a rozhodne s tym nebudes raisovat turn.

Osobne si myslim ze J hi je na tom boarde best hand