coaching fifty50

• ggccc
      ggccc
      Bronz
      Registrace: 29.05.2011 Příspěvky: 187
      Chcel by som sa spytat ci niekto niekto nebude nahodou robit coaching na fifty50, pretoze si myslim ze by to niektory hraci privitali.

Poprípade by som chcel najst niekoho na konvertovanie handov cez join.me a skype.... Hram zatial len 1.50 fifty50, som v podstate fish, vsak mam toho nastudovaneho podla mna statocne. Na acc mam 58usd. popripade podam blizsie info :P

Dakujem za odpovede :) )
  • 13 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, na fifty50 zatiaľ existuje iba anglický koučing, ak angličtinou nevládneš, i tak sa naň môžeš mrknúť a niečo Ti to podľa mňa určite dá. CZ/SVK coacha zatiaľ nemáme, tejto variante sa v našej malej komunite venuje len pár hráčov, ale ak sa to trochu rozšíri, pravdepodobne sa na to mrkneme ;)
    • ggccc
      ggccc
      Bronz
      A vedel by si mi dat nick pls na nejakeho coacha v ang? alebo link? pretoze som asi slepy a nenasiel som nic, len jedno video od phasE89... dik moc
    • bivoj
      bivoj
      Bronz
      Registrace: 11.04.2011 Příspěvky: 179
      Vítej další Fifty player :s_cool:

co se videa týče, tak existují dvě od Phaseho + tady na PS je několik low stakes, ale ve Španělské verzi.

Já jsem teda 1.50$ nikdy nehrál, nicméně obecně bych doporučil soustředit se na klasickou ABC tight hru ze začátku a v pozdějších levelech s ante stealovat a nebát se posílat plnou :s_cool:
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Tuším, že ve středu bývají AJ couchingy Fifty s hráčem RoyalHope (nebo tak nějak) + v ruské verzi Pokerstrategy jsou k vidění videa přímo od něho a dalších. Nejsem si však jistý, zda ti současný VIP status dovolí videa přehrát.
    • Silkwhi
      Silkwhi
      Bronz
      Registrace: 03.04.2011 Příspěvky: 129
      Ahoj,

pokud budeš potřebovat cokoliv s micro limity fifty50, neboj se mě zkontaktovat zprávou, určitě si poradíme! Můj graf 1,5dolarových je na mém blogu (link v podpisu) v prvním příspěvku, takže snad vím, jak tyhle limity porážet. Určitě souhlasím s tím, ze začátku se pouštět do konfrontací jen s opravdu silnými handami, důležité je označovat si protihráče, úplně jinak budeš hrát s regularem (pravidelným hráčem) a nějakým superagresivním magorem, co to jde prohrát pro zábavu.
      V pozdější fázi je důležité se naučit dobře pushovat a callovat pushe, k tomu je dobré právě to video od PhasE, protože v této fázi je to poměrně podobné, důležité je si počítat odds, vědět, co se ti vyplatí a co ne.
      Řekl bych, že to je poměrně easy, takže žádnej strach!

Tonda
    • ggccc
      ggccc
      Bronz
      Velice pekne ďakujem za odpovede, sledujem vaše blogy.. však neodvážil som sa zatiaľ nejak sa pustiť do svojho. Viem že robím asi chybu ale ešte sa na to so svojimi 100 odohratými turnajmi necítim. Skúsim si teda ešte nájsť nejaké to videjko a budem naďalej čakať na iné.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      nigel11 původně napsal
      Tuším, že ve středu bývají AJ couchingy Fifty s hráčem RoyalHope (nebo tak nějak) + v ruské verzi Pokerstrategy jsou k vidění videa přímo od něho a dalších. Nejsem si však jistý, zda ti současný VIP status dovolí videa přehrát.
      Je to v stredu o 18:00:odkaz, akurát je tam napísané Double or Nothing (myslím že rozdiel medzi Fifty a DoN je malý).

ggccc: ako vidíš, ochotní členovia komunity sa s Tebou o svoje know how podelia tiež (milujem toto fórum :f_love: ), prajem veľa šťastia v Tvojom obľúbenom formáte :f_thumbsup: Až budeme pripravovať nejaké materiály alebo koučingy na Fifty, určite sa o tom dozvieš :f_cool:
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Fiskantes původně napsal
      Je to v stredu o 18:00:odkaz, akurát je tam napísané Double or Nothing (myslím že rozdiel medzi Fifty a DoN je malý).
      Absolutne nesuhlasim... Rozdiel medzi tym je neskutocne velky, Fifty50 je uplne iny format ako DoN... Teda v tej skorej faze nie, ale vo Fifty sa hra na bubline,resp. v neskorsich fazach uplne naopak, pushuje sa viac tight, calluje sa viac loose - z dovodu toho ze prizepool uz nieje rozdelene 5x20% z poolu :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Aha, tak to ospravedlňte moju neznalosť, hanbím sa :f_rolleyes:
    • ggccc
      ggccc
      Bronz
      Fiskantes: Hanbiť sa teda určite nemusíš, pretože aj ochota sa cení... Ono, mne išlo práve o to že DONy sa hrajú ako už napísal Shikamaru opačne, čiže by som skukol najradšej nejaké fifty50 video, ale moc toho není, ale tak čo sa dá robiť :)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Nieje to vsetko len o videach predsa :) Fifty50 su predsa len novy format, je len malo top regov ktory ho dokonale ovladaju :P Sam musis skusat rozne situacie vo Wizarde a podobne a naucit sa ako to hrat, kto ti vysvetli ako spravne hrat ked to pomaly nikto este nevie? :D (teda az na tych par top regov :) )
    • ggccc
      ggccc
      Bronz
      Preto ak by si mohol, hodiť si ma do friends a ak by ti to neprekazalo obcas by som ta otravoval :P
      Je to len čisto návrch... ak máš niečo lepšie tak kludne. :P
    • bivoj
      bivoj
      Bronz
      Registrace: 11.04.2011 Příspěvky: 179
      ggccc původně napsal
      Velice pekne ďakujem za odpovede, sledujem vaše blogy.. však neodvážil som sa zatiaľ nejak sa pustiť do svojho. Viem že robím asi chybu ale ešte sa na to so svojimi 100 odohratými turnajmi necítim. Skúsim si teda ešte nájsť nejaké to videjko a budem naďalej čakať na iné.
      Určitě se neboj a něco nám o sobě napiš :s_cool: