Najde se někdo na microstakes challange?

• TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Našel by se někdo na nějakou challange na microstakes?

typ challange je mi vesměs volný jestli winnings / hands nebo tak... domluvili by sme se podle toho co hrajete jaký stakes a jestli CG / sng bo tak

určitě hledám někoho soutěživýho a někoho kdo z toho jen tak nevycouva :) ( klidně i víc lidí )

na odměně za výhru challange by sme se taky domluvili podle toho kdo by do toho šel...

důvod proč něco takovýho chci? Jednoduše je to motivace navíc :) takže se nebojte a piště kdo by měl zájem, jak píšu nahoře tak konkrétní podmínky si domluvíme podle jedince :)
  • 36 odpovědí
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Klidně bych do toho šel :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      tak kdyžtak rovnou napiš jaký stakes hraješ, jakou variantu hry ( NLHE, FLHE, PLO... ) a jakej typ hry ( CG, SNG, MTT... ) a případně i jakou challange by si chtěl jestli winnings / hands.. případně jiný nápady... pokud se ti to nechce rozebírat tady tak PM

to samý platí pro další potencionální zájemce :)
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      NL2 CG na Party pokeru a na co hrát to nevim, možná profit za dané období, to nevim ubec netušim ani jak se to jede:)
    • Mates999
      Mates999
      Bronz
      Registrace: 03.09.2011 Příspěvky: 1
      Zdravim. Taky bych se připojil, hraju na PS a na 770 (HU stoly i na NL 2) což je skvělá věc.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      no já jsem teď si posílal nějaký drobný na PS taky takže tam teď budu taky chvilku smrdět na NL2

takže by jsme si mohli dát třeba challange winnings za určitý časový období ( třeba za 1 měsíc )

nebo winnings za určitej počet hand ( s tim že by jsme museli dát nějakej rozumnej počet hand aby to jeden neodehrál za 2 dny a další za měsíc ) - museli by ste tu teda napsat případně i kolik hand odehrajete třeba měsíčně, protože já když mam hodně volnýho času tak jsem schopnej odehrát i kolem 80k hand za měsíc ( ale to je vážně extrém )

takže piště co by vám vyhovovalo... podle toho jak dlouhý časový období by to bylo nebo kolik hand by to bylo by sme se dohodli třeba i na odměně ( buď by ty co prohráli platili tomu kdo vyhrál nebo úplně ten nejhorší by platil tim dvoum.... pokud ještě někdo příbude tak případně zase jinak... )

( jinak určitě bych tu challange bral max v 5ti lidech kvůli přehlednosti, ale pokud chcete v méně budu taky rád :) )
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      tak tady zájem nějak opadl :) ) rád bych to dohodl co nejdřív tak se nějak vyjádřete :)
    • mazki09
      mazki09
      Bronz
      Registrace: 15.06.2011 Příspěvky: 70
      na konkurencnom webe hraju nieco podobne tiez by som sa zucastnil ale az od noveho mesiaca cistim bonusy na PKS a uz 5 tyzdnov tam drem ako otrok a uz vobec nevladzem ale chyba mi poslednych par vpp a dostanem 100dolarov ale potom potrebujem aspon na tyzden vypnut tak ak sa nedohodnete do konca mesiaca na starte tak v novom mesiaci zacnem aj ja.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      ok dej mi vedet az by si do toho sel ( protoze ja si to do novyho mesice asi pamatovat nebudu ) a domluvime se pokud jeste nebudu nic mit :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Bump
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Posledni bump... to se tu vazne nikdo nenajde?:) nebudte vsichni takovy poseroutkove :D
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Ake presne microstakes? :) Ja by som mozno siel do sng, ale momentalne mam downswing ako svina, kde som uz okolo par stovak sng nesiel nad cervenu :) :D

EDIT: a challenge o co? :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      to všechno záleží na domluvě hele... dowswing sem teď měl taky s tim, ale že jsem zjistil, že nemusel bejt tak strašnej kdybych omezil muj mass multitabling a hrál na méně stolech :)

a může to bejt challange o pár BI, nějaký hmotný mini ceny copa já vim nebo klidně ze začátku jenom o respekt, s tim, že pokud bych našel někoho takhle " hravýho " tak určitě bych s tim člověkem rád spolupracoval dál páč takovýhle věci můžou bejt supr motivace a můžou odlehčit od věčnýho stereotypu grindění :) )

taky pak určitě s tim člověkem chci bejt v kontaktu, že když budeme hrát stejný stakes tak pak můžeme probírat hru navzájem se možná něco málo naučit atd :) podle mě tohle je supr EV+ a byl bych strašně rád kdyby se někdo takovej našel :)

každopádně pokud to vážně zvažuješ tak sem napiš, já ti hodim pak na sebe nějaký kontakty do PM a domluvili by sme se pak přesně na nějakejch tich podmínkách případnejch cenách atd....
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Ja motivaciu mam :D S tym ja nemam problem :D Ale zvazoval by som to :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      tak nerikam, ze nemam absolutne zadnou motivaci, ale nejaka motivace navic nikdy neuskodi, jsem od prirody soutezivej clovek :)

poslu ti do pm moje icq a facebook vyber si co chces a pokud se rozhodnes, ze by si do toho sel tak se mi tam nekdy ozvi a domluvime se na detailech, klidne si vymysli nejakou svou challange ja kejvnu prakticky na cokoliv :)

edit : koukam, ze tu pmka jdou odesilat jen pratelum tak tam mas request... nechce se mi tu hazet kontakty verejne... ne ze by o ne nejspis nekdo stal, ale vis jak :D
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Hej uz som potvrdil :D Ja icq a ani facebook moc nepouzivam tak neviem... :)

EDIT: ale samozrejme mam oba tak... :D
    • Adraj
      Adraj
      Bronz
      Registrace: 31.03.2007 Příspěvky: 89
      Dal bych challange na volume, řekněme na říjen. Najde se někdo ?
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      ja klidne dam protoze porad nikdo nic :D vzdycky vsichni couvnou na posledni chvili... jestli teda budes chtit tak si me pridej do pratel a posli mi PM bud se domluvime prez pm nebo ti hodim nejakej kontakt jako icq atd a uvidime :)
    • mazki09
      mazki09
      Bronz
      Registrace: 15.06.2011 Příspěvky: 70
      tak ja som posledne 2dni odtiltoval to com som vyhraval za 2tyzdne a chcel som s pokrom skoncit bud kym ozije FT alebo aspon na 2tyzdne ,ale tuto akciu na NL2by som mohol zvladnut blokol by som si vyssie limity a Sit go stoly aby som nesiel na HU a mohol by som sa na tomto limite opat ziskat sebadoveru a chut k pokru,stale mam 2,3dni na zregenerovanie takze predbezne sa pridavam a ak sa dohodneme na slusnych pravidlach tak zacnem aj ja,takze skusme nejake navrhy ,kolki asi sme a pod...
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Hm takže zase nic???? Adraj se mi doted neozval... nikdo jinej kdo tu daval vedet taky ne :D ...... pokud se nikdo neozve do zitra tak asi necham topic maznout / locknout whatever co se tu s neaktivnima topicama dela :)
    • 1
    • 2