[HU] cbet caller

• wincek
      wincek
      Bronz
      Registrace: 18.04.2010 Příspěvky: 43
      Soupeř loose, cbety mi calloval tak ze 70 %...už jsem mu to eso nevěřil :f_mad: :f_mad: :f_mad: ... tipoval jsem ho na 5 nebo 7 případně draw a proto jsem se rozhodl zariskovat a použít na jeho turn bet check raise all in ... jak vy postupujete proti takovýmto cbet callerům pokud vás netrefí flop, snížíte frekvenci? nebyl to calling station hrál agresivně..

Hand Information
      , 40 BB (2 handed).
      Hand History converter courtesy of pokerhandreplays.com

Table Information
      Seat: 1 jozso720120 ($2380) Dealer
      Seat: 2 winc_cz ($1620) Small Blind
      Dealt to winc_cz
      :3h: :3c:

Preflop (Pot:60)
      jozso720120 CALL $20
      winc_cz RAISE $80
      jozso720120 CALL $80

Flop(Pot: $240)
      :5h: :7h: :As:

winc_cz BET $120
      jozso720120 CALL $120

Turn(Pot: $480)
      :5h: :7h: :As: :2s:

winc_cz CHECK
      jozso720120 BET $200
      winc_cz ALL-IN
      jozso720120 FOLD
      Showdown:
      winc_cz MUCKS

winc_cz wins the pot: $2080
  • 3 odpovědí
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      hrozny spew

Proti nikomu nikdy by som neraisoval 33 z BB v tomto levely. Ty raisnes, on callne a ty hras proti 3 overkartam OOP. Situacia, v ktorej asi nechces byt.

Ale dobre, povedzme, ze na flope repujes to A to moze byt.
      Potom by som bol rad, ze mi dovoli sa docheckovat na river. Az uz to chces strasne bluffovat a neveris mu nikdy eso ako pises je lepsie to tam rovno zasunut. Pretoze je tam dost draws a tym checkom mu davas free kartu. Ale nerobil by som to nikdy. Prvy level sa nema cenu blaznit.
    • wincek
      wincek
      Bronz
      Registrace: 18.04.2010 Příspěvky: 43
      S postflop řešením souhlasím a děkuji za radu (tohle řešení jsem použil poprvé a jako spew to taky vidím) , ale proč je strašný spew atakovat limp soupeře, když mám v ruce nízský par ?? ?( ?( Právě tím reisem chci,aby soupeř položil a tím se vyhnu tomu abych čelil třem over kartám OOP ( nedělám to jako value bet ) .... když checknu tak mi zbývá pouze set mining nebo bluff... tomu moc nerozumím
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      no hlavne ked napises, ze je loose tak ti tam nikdy preflop nepolozi. Osobne aj keby som limpol tak nepolozim na tvoj raise v tomto levely