tilt swing a vse dohromady brecim

• chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Registrace: 06.08.2011 Příspěvky: 180
      Tak jo asi je to smisenina tiltu a downswingu teda prvnich -6$ swing a pak se to svezlo zaroven s tiltem ("KK no jasne ze na board vyleze Acko a ten idiot ho urcite ma ...") apod ..:-D brecim nejake rady napady hrat dokud vsechno neprohraju dat si pauzu a pockat az tilt pujde zase o dum dal ? :-)) a swing nereist ?
  • 16 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      chonsufish původně napsal
      -6$ swing
    • DickEHard
      DickEHard
      Bronz
      Registrace: 29.05.2011 Příspěvky: 164
      Nazdar, s tebou jsem nějakou chvíli seděl u jednoho stolu a tam si vypadal v pohodě. I staty byly naprosto v normě. Nic si z toho nedělej, já v tejdnu ze začátku jel taky pěknej upswing, pak jsem během jedný session chytil takový věci, že ani 3 esa na flopu nestačili apod. Dneska jsem si k tomu po větší pauze zase sednul a není to zase tak hrozný. Až skončím session, tak hodím trochu update blogu.
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      no jednu hru jsem mel AK a naboural jsem se do KKK hned dalsi hru naprosto to same akorat jsem mel AAKK do KKK takze 6-7BI za 2 hodiny
      Btw zalezi kdy jsi semnou sedel u stolu jestli rano nebo odpoledne tak v tom grafu to bylo kdyz to leze nahoru jeslti od 7 vecer tak v grafu kdyz to jde dolu :-D
    • DickEHard
      DickEHard
      Bronz
      no muselo to bejt večer, koukám, že si na mě něco málo trhnul ja AK ty QQ...
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      ty jsi ten s tema 8 dolarama co mi tam na kazdy muj rais daval all in ? :-D kvuli tobe jsem is malem znicil mysku :-D
    • schewito
      schewito
      Bronz
      Registrace: 15.02.2010 Příspěvky: 594
      ja uz isty cas pouzivam stop loss....ked prehram viac ako 2,5 BI koncim...celkom mi to pomaha, ak tie 2 BI prehram badbeatmi, tak urcite nie je rozumne, aby som hral dalej, ked viem, ze som tym ovplyvneny...ale v poslednej dobe si na to zvykam a prestavam byt ovplyvnovany badbeatmi...ak ma niekto po badbeate napr. s 0% 3betom (dajme tomu 150hand) 3betne, tak poslusne zhodim aj QQ...co by som v minuloti po badbeate urcite 4betoval nehladiac na jeho staty...
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Me spise ovlivnilo to ze jsem se ty prachy snazil dostat z5 co nejrychleji nekolikrat jsem zahodil i KK ale proste me to radne sralo kdyz jsem na 4x zahozene KK prohral 2 dolary a furt dokola ja JJ flop AKx mam AK flop 567 atd atd
    • DickEHard
      DickEHard
      Bronz
      ty jsi ten s tema 8 dolarama co mi tam na kazdy muj rais daval all in ? :-D kvuli tobe jsem is malem znicil mysku :-D
      Jojo, to jsem byl já, ale pokud to byl all in, tak pokaždý jsem byl hodně silnej.
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      Normalne me tyhle veci nerozhazou ale kdyz trosku tiltuju tak tyhle veci to jen nasobi :-D
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      DickEHard původně napsal
      Jojo, to jsem byl já, ale pokud to byl all in, tak pokaždý jsem byl hodně silnej.
      Kecá :D nebo měl 8 i u jinýho stolu/nebo než jsem odešel.. a tam to byl 3bet za 3betem a loď za lodí :D
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Johniiicek původně napsal
      DickEHard původně napsal
      Kecá :D nebo měl 8 i u jinýho stolu/nebo než jsem odešel a to byl 3bet za 3betem a loď a lodí :D
      Silnej ... haha ... jakože 22+ J6s+ ... lol :s_biggrin: :s_cool: :s_evil: :s_grin: :f_grin: :s_o:
    • nickProrok
      nickProrok
      Bronz
      Registrace: 05.09.2011 Příspěvky: 109
      Kecá :D nebo měl 8 i u jinýho stolu/nebo než jsem odešel.. a tam to byl 3bet za 3betem a loď za lodí :D
      ...loď za lodí? Nejsem v obraze :O
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      nickProrok původně napsal
      ...loď za lodí? Nejsem v obraze :O
      ship(ping) it :D

• Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Tilt a down máva občas každý (bez toho by poker nebol pokerom), nie je potrebné o tom vždy zakladať stále nové vlákna, ktoré potom upadnú do zabudnutia.

V prípade že sa chce niekto zo svojho tiltu vykecať je veľmi vhodný napr. pokec, alebo vemi obľúbené vlákno špatný den. Je to v záujme zvyšovania pérehľadnosti nášho skvelého fóra, dík! :)

Inak samozrejme prajem veľa zdaru a aby sa variancia čoskoro umúdrila!

Zdar
    • chonsufish
      chonsufish
      Bronz
      fiskantes jj srry :-X jestli muzes tak to kdyz tak smaz omlouvam se teday nebudu uz zakladat tiltovy topic :-)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Nie, v pohode...nespravil si nič zlé - fórum je určené na kecanie aj o tilte :) Akurát sme teraz spravili nejaké zmeny na sprehľadnenie - napr. ten pokec, to teraz propagujeme upozorňujeme na to užívateľovi.