Hand Convertor

• NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      Zdravím,

bude nějaká aktualizace heren, z kterých se dají převést handy na PS a následně dát na zhodnocení na fórum?
      Momentálně tam jsou 3 herny a z toho jedna je neaktivní, chápu že to jsou herny s nejvíce hráči, ale co my co jsme např přešli z FTP a nezbylo nám než jít na hernu slabou na hráčích z Poker Strategy.
      Já osobně hraji na Poker Heaven a chtěl bych se zeptat jestli by se dalo nějaké to hodnocení zařídit i pro ostaní jako jsem já a mnoho dalších.
      Aspoň formou hráči sobě :-D a jednou za týden by se mohl zastavit např Twin a pár hand si tam najít a zhodnotit.
      Jen malej nápad, ale mohl by se zalíbit i ostatním.

P.S.: Ať berou :f_p: ;-)
  • 2 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

najlepsim sposobom ako skonvertovat hand je pouzitie HoldemManager-u. Odtial dostanes upravenu verziu jednym kliknutim. POkial ho nepouzivas, tak existuju online konvertory, ako napr. http://www.handconverter.com/. Co sa tyka nasho vlastneho, tak uprimne netusim, kedy a ci vobec bude upgradnuty. Pravdou je, ze vacsina hracov pouziva HEM alebo Elephant a obe vedia skonvertovat hands podporovanych herni jednym kliknutim, takze externy konvertor straca na dolezitosti. Je to ale len moj nazor. :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

skutečnost že ještě PokerStrategy.com nemá kloudnej konvertor hand mi taky radost nedělá (neumí třeba vůbec konvertovat MTT handy) ale náš IT tým ted pracuje na důležitějších projektech (např. kompletní redesign a re-development stránky, která bude skvělá a užasná =) ), takže si musíme poradit s aktuálními možnostmi které máme tedka.

Dobré shrnutí je tady - Jak vložit handu