[VÝZVA]Moje cestička 20€>10K€

• NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176
      Zdravím všechny strategisty. Rozhodl jsem se připojit do této VÝZVY.
      Začal jsem v pokru plavat už pár let zpátky. Nikdy jsem do něj nedal ani kč (myslim ten online ;-) ) a dařilo se mě množit peníze i z freerollů. Potom jsem narazil na PS a udělal jsem si quiz o 50$, který jsem si poslal na FTP a časem jsem se dostal na 125$, dokud se v USA někdo nezbláznil a zrušil mě moje potěšení.
      Rozhodl jsem se najít si jinou hernu, ale od začátku jsem věděl, že freerolly vynechám a něco si depositnu. Zrovna běžela deposit akce na herně Poker Heaven a tak jsem si tam dal 20€, což mě připomíná výzva je vyhlášená v dolarech ...sakra a mě se to nechce přepočítávat :-D . Během tohoto měsíce, kdy jsem hrál jen ve volnu jsem se dostal na 34€ a během jednoho dne...co dne jedne hodiny jsem se dokazal dostat pod 20€ :-( . Byla to jízda, kdy jsem narazil pokaždý na zabukovaný rakety, až jsem z toho nechápal a dal jsem si na chvíli oraz a ten jsem využil ke znuvoprostudování všech článků.
      Taky by mě vůbec zajímalo, jestli se můžu zapojit se svýma 20€ do této výzvy nebo to je jen pro 50$ ?
      Momentálně mám na účtu 20,59€ a bral bych jako ten svuj začátek 20€ což je přibližně 28$.
      vynuluji si svoji statistiku at se mě počítají handy od znova.
      mimochodem tady jsou statistiky co jsem zatím nahrál do teď.
      [img][img]http://farm7.static.flickr.com/6164/6144330664_fdbf42eda2.jpg[/img]
      Statstarej by NOskillaZ, on Flickr[/img]
      Měl bych začít používat Elefanta takže jakmile se s ním naučím tak jsem doufám přibudou i nějaký grafy.
      Pokud se do výzvy nebudu moct zařadit bude tohle můj blog :-) s mojí osobní výzvou :s_cool:
  • 4 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      zdarec,

super že jsi založil blog a vítám tě ve výzvě! :f_grin:

ale zkus trochu vyladit formating ;) je to velká spousta textu v jednom odstavci , na první pohled mě to dost vyděsilo :f_eek: :D
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Kurňa taky mě to trošku zarazilo :D když jsem to psal tak mě to tak nepřišlo :D budu na tom příště pracovat ;-) mimochodem platí ještě to, že za 1000Spoints dostanu to licenční číslo na Elefanta?? a kde bych našel nějakej návod na to základní nastavení jestli to teda není nějak extra easy :D

Dík ;-)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      NOskillaZ původně napsal
      licenční číslo na Elefanta?? a kde bych našel nějakej návod na to základní nastavení jestli to teda není nějak extra easy :D
      elephant je ted zdarma pro všechny ;) návod najdeš tady - stačí si přečíst tuhle stránku, případně klikni na průvodce nastavením na ní
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Tak mám tu novinky :-)

Jelikož jsem objevil ameriku :D a to myslím to, že PokerStrategy Slon (elephant) je zdarma a já měl za to, že je až po odehrání 1000SP (ještě za anglické verze stránek) a taky protože jsem měl menší pracovní úraz a doma se to táhne. Zvolil jsem si novou hernu kam jsem si poslal 50$.

Takže

Missoin : 10 000$
      Resources: 50$
      Place: Everest Poker
      Allowed guns: PokerStrategy Elephant

tak teď se trochu rozkoukat v elefantovi ..pochopit významy statů a jde se na věc :-)