Nekonečná púť 50$->10 000$

• adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      Registrace: 13.09.2011 Příspěvky: 186
      Zdravim. Chcel by som sa pripojit do tejto vyzvy..volam sa Adam mam 18r poker mam len namatkom preskumany...budem aktualizovat neskorsie ked sa zabehnem do dohto diania a celeho fora =)

BR: 50$
      ziskal som ich od vas...kviz sa mi podarilo spnit na 1krat a z mojej hlavy :D ... az na startovacie kombinacie ktore som mal otvorene a nieco noveho sa opet priucil

planujem si aj depozitnut par dolarikov kvoli tomu premium ucu a vstupeniek do freeciek...

ciele su zatial:
      -preluskat pokerstrategy
      -zacat hrat a otukavat sa-zial som neskuseny a laka ma az moc 2c/4c dufam ze zmudriem co najskor a budem dodrziavat BR
      -citat nejake clanky-s velkou pravdepodobnostou pojdem podla cornieho :P
      -naucit sa trpezlivosti!!

zatial sa lucim a vidime sa skoro ;) :f_biggrin:
  • 37 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau Adame,

vítej v naší výzvě ;) Něco mi říká, že ti to půjde, možná proto že

:diamond: jsi splnil test napoprvé,
      :diamond: už ted si uvědomuješ výhody premium accountu (bacha - pořádně si to přečti, je třeba depositnout 50usd na upgrade učtu, ten obrázek tam je trochu matoucí a plánujeme ho změnit)
      :diamond: a taky proto, že se chceš řídit kvalitním návodem :f_biggrin: :s_love:

btw už jsi koukal na akci Učíme se vyhrávat? To je další věc, které bys měl určitě využít :]

Hodně štěstí!! ;) :f_grin:

čau
      Cornie
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      diky za podporu aj za prispevok :)
      hned sa vrhnem na ucime sa vyhravat..a pojdem si stiahnut a vyskusat PT3

vhrhl som sa uz aj na hranie zatial za 189hand moj BR cini krasnych 52,37$
      hral som cca pol hodinu 2c/4c 4stoly...s hrou som spokojny aj ked ak som chytil silnu ruku AA,KK odniesol som si len blindy :( s late pozic
      ale nevadi som spokojny uvidime co prinesu dalsie hodiny/dni :P
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      takze vcera som to prepalil co sa vlastne aj vravelo ..zly limit... po dalsich 798handach som na 38,72$ .. a a presuvam sa na nizssi limit..
      chytil som par zlych hand..ako napr. AA do KK kde sa islo allin pred flopom a nejak sa tam to K zatulalo..potom KK do 56 kde slo tiez pred flop ale zase ma to nepodrzalo...vela krat som mal AK kde som bud musel foldovat alebo ak ma pekne trafilo som prehral cely BI..a nejak sa to vliezlo uz ...po tejto serii som chytil uz aj mensi tilt kde som si odpinkal dalsi 1$ ale vcas som hru ukoncil...ucim sa na vlastnych chybach a treba byt trpezlivy a dodorzovat BRM ..takze idem nato..drzte palce =)
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      No tim, že jsi s 50$ hrál NL4 jsi moc bankroll nedodržoval teda. Ten BRM má logický a ozkoušený základy, tak se jich opravdu drž a na NL4 se přesuň, až budeš mít kolem 100$. Jde o to, že pokud se dostaneš do spotů, kde si favoritem, ale variance si vezme svojí daň (jako to AA a KK), tak ztratíš příliš velkou část svého bankrollu a to není dobrý pro mindset a už vůbec ne pro další hru. Drž se teď NL2, NL4 má o dost větší úroveň, co jsem tak pochopil od cornieho. Na NL2 najdeš plno velryb, které se ABC pokerem velmi lehce obírají :)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Musíš si zautimatizovat tabulku startovních kombinací, dodržovat BRM! a nebát se tlačítka |FOLD| když jde opravdu o hodně a ty nemáš zdaleka tak silnou kombinaci jako potřebuješ. Dál si řekni, kolik BI můžeš prohrát, vzhledem k tvému BRM bych po 2 BI končil session a přečetl si nějaké články a šel hrát s čistou hlavou.
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      ano dandiik..sam som pisal ze zly limit atd :)
      dakujem hosi...sam to viem ale nejak to porusujem asi to potrebujem naozaj zazit...
      zacal som pekne teraz na NL2 a po skoro 1000handach som mal uz cez 44$ hralo sa fajn a potom to zas prislo :) ..uz som mal vetcsia stacky na stoloch a prehrate AA zas do KK...KK do AA...no a aj full house do pokru..to uz mi nejak pokazilo naladu a prehral som dost na tom :P
      akurat som skoncil a nakonec este v miernom pluse :P 38,89$

zatial ahoj idem oddychovat :)
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      tak po dni sa opet hlasim...dnes som pozrel jedno video od twina a hral 2session
      hra mi sedela citil som sa dobre nedostal som bad beaty kvoli ktorym by som sa dostal do tiltu a vysledok dnesnej prace sa prejavil v sucasnom BR:51,24$ :f_biggrin:
      opet som v pluse a nastartovany dosiahnut ciela 10k$ :s_evil:

ciele su drzat sa stale tejto hry a nepolavit v usili..pocet hand je okolo 4550coz je asi slusne za 2dni :]
      zatial cao
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      4500 hand za 2 dni je slučný volume, koľko stolov hrávaš? :)
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      hravam 6stolov...viac sa mi momentalne neda kedze chcem aby som ich ako tak videl a uz teraz sa mi na polku prekryvaju..mam maly monitor X( ale to sa nejak vyladi

dnesskasie ciele:
      -pozriet aspon 1video
      -precitat novy clanok
      -zotavit sa zo vcerajsej oslavy :f_eek:
      -odohrat aspon 500hand
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      6 stolov som na NL2 hral tiež, ale i tak slušný volume. Ako dlho hráš cca jednu session? :) a po oslave by som to asi radšej nehrotil :D (záleží ako veľmi bola hardcore :f_cool: )
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      priblizne 1,5hodiny...kedze mam casu teraz este :)
      no bola dost :D stale sa mi deju v zaludku cudne veci ale pojdem vyskusat slonika :D
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      takze dnes som svoje plany troska pozmenil..ale urcite len v dobrom ;)
      stiahol som si elephanta a konecne mal aj ja moznost vidiet ako sa mi dari za pomoci grafu ktory sa pokusim postnut :D
      takze mam o jeden ciel dneska viac
      -vyskusat slonika v praxy

spominany graf

a chyba nazaciatku s limitom

EDIT: vidno ze to este celkom neviem stymi obrazkami :D
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      No vidíš, že to jde hned líp :) Jinak s těma obrázkama, uploadni to na imageshack a pak z těch všech odkazů vyber ten forum a ten kód prostě vlož do odpovědi ;-)
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      dnes sa opet hlasim a zaroven na konci tyzdna podavam hlasenie :P
      sucastny BR: 56,01$
      plany na dalsi tyzden:
      -oddychnut si poriadne a nacerpat sily....zajtra idem na tyzden do tatier takze si dam si pokoj od pokru :P

z vysledkami zacinam byt spokojny pred 2dnami som mal este 37$ kdezto dnes skoro o 20$ viac a citim ze sa zlepsujem :)

este hram dnes BR booster tak drzte palce snad to este nieco hodi :D
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      opat sa tu poslusne hlasim :)
      po vylete som prisiel vrhol sa nato opet dal zly limit :D a slo to pekne dole :)
      velmi prudko dole :-/
      ale

dnes som si depositol 50$
      zacinam to brat vaznejsie s ohladom na vlastne financie :P
      dnes odohratych cca 1615 hand zo ziskom 0,35$!! :D
      dosiahol som status striebro! a mozem citat dalsie strategie na ktore sa v skorej dobe vrhnem :)

sucasny BR: 83,$

zatial ahoj a gl & hf setkym ...
      skoro sa ozvem s cielami poznatkami mozno uz aj skusim nejake handy pridat :)
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      ███████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

Ahoj. Dlho som sa neozval...kto vie preco ? :rolleyes: ..hruba ciara je mensia napoveda :P :D
      Ano ano...slo to setko zle zle zle a uz som bol tuna neaktivny a chvalit sa tym ako setko prehravam sa mi nejak nechcelo :D
      a co je horsie...vlozene peniaze som anilen na pokry neprehral :f_cry:
      samozrejme cast som prehral aj tam zle limity,tilt,este horsi limit :D
      snad som si zobral ponaucenie ale :]
      Postnem sem moj vyvoj za cas co som tu neprispieval lebo hrat som rozhodne neprestal :f_cool:

to nakonci je prechod na SH v tilte a bez ziadnej teorie ani praxe :f_cry: :D
      +vyhratych cca 10$ na notebooku(pri skusani HM2) :f_love: :D
      Odohral som aj nejake turnaje

neviem preco ale za SNG mi to odratalo len BI a vyhru ziadnu tak by tam balo byt este +10$ namiesto tej preliaciny :f_biggrin:

momentalne mam BR: 84$
      Hram NL4 FR na PP 14-18stolov(ak mam dost financii :D )
      ano..nedodrzujem BRM..ale teraz je to hlavne kvoli akcii go4gold kde sa na nl2 vazne tazko rakuje 2,9$ :evil: :D
      a ano...prestal som cas venovat studiu :( :baby: sem tam nieco precitam a pozrem video..no skor to flakam ;(

toto je prvy krok k lepsiemu..a snad opet pokracujem vo vyzve :f_p:
      dalej by som si mal povedat "I am worthless piece of shit!" ako som sa docital :D a ide sa :D
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      Ahoj.
      Novy tyzden,novy zaciatok. tymto dnom 7.11.2011 by som sa rad opet zucastnil tejto vyzvy a snad uz zodpovednejsie :D
      BR:71,22$

typ hry CG NL4 FR (12-18stolov)
      obcasne turnaje-ak je cas a chut

kratkodoby ciel:
      -zucastnit sa a uspesne zvladnut akciu go4gold (mat status gold aj)
      -zacat sa viac venovat teorii(clanky,videa)
      -hrat moju A-game

tak zatial..drzte palce :f_grin:
    • adamesSK
      adamesSK
      Bronz
      hello...takze ..po tyzdny ziadne vyznamne zmeny sa neudiali :f_cry:

BR: 78,85$
      odohratych hand cca 9340 nejak mi zblbol slonik takze neviem presne

uz som mal 102$ konecne..no ja som si siel skusit NL10 :f_cry:
      neda sa povedat zeby som bol horsi alebo nemal nato..no po par handach som chytil set..a trafil sa do vyssieho a strata 10$ bolela a este nejaky 1,5$ som tam prehral a mohol som sa opet vratit na NL4...takze...od tochto tyzdna stale a len NL4...(a nejake MT)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Zdravím tě. Jak tak čtu, tak si moc hlavu z bankroll managmentu neděláš :D NL10 bys měl hrát až zhruba od 25 BI, s těma 100 dolara to je s odranýma ušima na NL4, i tak bych na NL2 ještě nějaký čas pobyl a na NL4 bych se přesunul s ještě víc save rollem.

Takovým zkoušením NL10 promrháš všechno, cos za X hodin hraní vyhrál, to tě pak jen od hraní odradí. Prohrát podstatnou část bankrollu se dá během pár hand, zpátky to můžeš nahrávat týdny...

Ale každý musí vyzkoušet a uvidí sám :s_biggrin:

Přeju GL a ať se daří.
    • 1
    • 2