road to high stacks

• TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Registrace: 12.09.2011 Příspěvky: 185
      Dneska hraju v podstatě poprvé za real money (rozuměj bonus 50$)
      Dopoledne jsem zkoušel fixed limit - děsná nuda, byl sem na 0,02/0,01 a za hoďku vydělal asi 50 centů.
      Teď zkouším dvě hoďky mid stack, blindy opět 0,02/0,01 a výsledek zatím + 2 dolary.
      BI si beru 2 dolary, jak dosáhnu 2,5 dolaru, jdu na jiny stul. Zatím se mi nestalo, že bych spadl pod 1,5 dolaru a musel provýst rebuy.
      Hraju jen silný karty, občas zkouším bluff na slabý hráče.. Karty moc nechodí :)
  • 20 odpovědí
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Tak poprvé jsem se dostal po 1,5 :-/ rovnou ze 2 na 1.. Tušil jsem že borec má gutshot, ale i tak jsem ho zkusil pořádně raisnout, bohužel..
      o pár her později jsem se z toho samýho nadojil na 2,3 dolaru :) měl jsem AQo, flop, turn i river stály za prd a já neměl nic, celou dobu jsem hrál ale agresivně, jakobych měl vysokej pár na ruce, a tenhle týpek mi furt calloval :) po riveru jsem mu hodil all in, on nesmyslně callnul ikdyž neměl vůbec nic, ani high card.. :)
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Tak dneska jsem vyzkoušel blindy 0,1 a bylo to mnohem lepší.
      Oproti stolům s 0,02 blindy jsem zde potkal lidi, kteří si všímají ostatních u stolu a přemýšlí.
      Hrál jsem jen handy AA KK QQ AK ostatní jsem zahazoval. Díky tomu jsem si působil jako velmi tight hráč. Proto jsem si po půl hodině dovolil do své hry zamaskovat tři reraisy s trashem proti 1 hráči. Pokaždé složil.

Dnes jsem skončil na 54,8 dolarech :)
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Dopolední stav: 58,7 dolaru.
      z dnešních hand se mi nejvíce líbila hra kdy zůstal u stolu jeden týpek, (měl 55) na flopu jsem měl flush draw - 2*bb raise po kterém zůstal právě jeden soupeř.
      na turnu mi došel flush, dal jsem nesmyslný raise 1*bb soupeř nic. v tuhle chvíli byla na stole straight draw, na riveru došla soupeři kompletní postupka s jeho 5, tak jsem dal slabý raise a čekal jsem reraise. Soupeře jsem reraisnul načež jsme šli oba all in a asi každý ví, jak to dopadlo :) )))
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Na dnešní odpoledne jen tak nezapomenu...
      pokořil jsem hranici 60 dolarů, vše šlo dobře až do chvíle, kdy začala moje neuvěřitelná série smůly, kterou si představte jako 10 monsterhand po sobě, kdy prohrajete na turn nebo na river. Prohrál sem přes 30 dolarů. O to víc jsem byl motivován vyhrát peníze zpět. hrál jsem další dvě hodiny, 4stoly. z 3 nebyly moc zajímavé a výdělek/prohra na nich byla cca na nule.
      Ten jeden zbývající stůl byl ale poměrně zajímavý. Šel jsem na něj s 10 dolary blindy 0,05/0,1, teď si uvědomuju, že vzhledem k bankroll managmentu to moc dobrý tah nebyl.. ale. z 10 dolarů jsem udělal během dvou hodin 29 dolarů a díky tomu nepůjdu dát statistice a pravděpodobnosti přes držku :D
      Ta série, kdy jsem měl neskutečnou smůlu snad zase dlouho nepřijde :)
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Dnes jsem pokořil hranici 50 dolarů a jsem zpět, zkušenější, vyhranější a věřím, že to půjde :)
      hrál jsem 6 stolů naráz, docela mě to bavilo. Můj dnešní postřeh je ten, že při hraní 6 stolů naráz mám skvělý handy poměrně často, není proto důvod hrát kombinace jako QJ, KQ a podobně. Dnes jsem opět párkrát prohrál s monster handama, ale tak to už bohužel chodí :)

dostat se zpět na 50 dolarů byl takový můj dnešní cíl. Je splněn, tak jdu pokračovat ve čtení strategií :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, všimol som si že i já mávam niekedy finančné hranice, ktoré je problém prekročiť, na NL2 bola mojou Nemesis hranica 70usd od ktorej som sa párkrát odrazil nadol. Myslím že to má hlavne psychologický význam a ten tlak "result orientácie" spôsobuje že nehráme svoju A-game. Myslíš že by pomohlo keby sme nad číslom na účte vôbec nepremýšľali a našim jediným cieľom by bolo hrať kvalitnú hru? =)
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Zdarec,
      neřekl bych, že jsem příliš zaměřený na svůj balance,ale samozřejmě ho pozoruji a jsem rád když mi jde nahoru.
      Beru to jako výsledek pravděpodobnosti :)

Upřímně, kdybych hrál jen jeden stůl a držel se strategie pro midstack, tak bych buď zešílel, nebo po půl hodině začal hrát nesmyslné kombinace. u 6ti stolů je to mnohem lepší a nevadí mi zahazovat dobrý karty.. Snažím se myslet jen na to abych hrál tak jak se zde píše.. Mým problémem je zahodit silnou handu, když mi instinkt říká, že soupeř má něco lepšího..
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Bezva, dnes večer opět kulím oči..
      s QQ prohraju proti 77 a další podobný scénáře.. půlka peněz v prdeli, tak se du drbat na nejnižší limity..
      na to že mám handy, který 80 % vyhrají, mě pravděpodobnost zatím dává pořádně na prdel..
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau boxermane,

variance je skutečně zlobivá mrška. člověk se musí zocelit a počítat s tím, že občas prohraje i horší karty..

btw měl bych pro tebe pár tipů

:diamond: Koukám, že hraješ na PartyPokeru. Víš, že když si depozitneš 50usd, tak můžeš získat bonus 100$ a vstupenku do 2,280$ turnaje když si tam vložíš aspon 50usd. Velmi se to vyplatí, protože těch vložených 50usd můžeš obratem vybrat ale bonusy ti zůstanou =)
      :diamond: už jsi objevil akci Učíme se vyhrávat? Je to dobrá šance na zisk 100usd týdně.
      :diamond: no a taky bych tě rád pozval do naší challenge kde se snažíme proměnit startovních 50usd na 10,000$ ;)

Jak to jde aktuálně?

čau
      Cornie
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      TheBoxerman původně napsal
      Bezva, dnes večer opět kulím oči..
      s QQ prohraju proti 77 a další podobný scénáře.. půlka peněz v prdeli, tak se du drbat na nejnižší limity..
      na to že mám handy, který 80 % vyhrají, mě pravděpodobnost zatím dává pořádně na prdel..
      ked preflop tak nic neurobis
      ked postflop tak imo vzdy mozes foldnut
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Bohužel hry které mě sundaly byly preflop a měl jsem šanci mnohem větší než soupeř...
      Dnes jsem si zahrál sit n go turnaje. 6 lidí u stolu.
      Jen jsem proletěl dva články a šel jsem zahrát. bavilo mě to mnohem víc, a poslední tři hry co jsem si zahrál mi přinesly 7 dolarů - poč. vklady..
      bohužel díky prohraným handám ze včerejška je můj bankrol na 21 dolarech.
      Měl bych se vyhnout sng po 1 dolaru a hrát cash na nejnižším limitu s nízkým BI..
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      Cornie, díky za info, o tom jsem nevěděl, a určitě toho využiju.
      Pokud jde o pokr, tak myslím na nejvyšší cíle. Vzhledem k tomu, že s nějakou teorií jsem se setkal poprvé před 5ti dny, beru současný prohry/výhry jen jako zdroj informací pro ucelení a vytvoření určitého základu od kterého mě bude čekat ještě dlouhá cesta.

SnG se mi dnes líbilo mnohem víc. Vyhrál jsem sice jen ten poslední stůl, ale jak se zvedly blindy, stačil raise a pěkně jsem si posbíral slušný obnos od soupeřů. možná je to tím, že hrají víc stolů naráz a tak na každý raise reagují foldem, ale o to lépe pro mě. + jsem dnes absolvoval Duncanův koučink, kde jsme rozebírali právě sng. zábavnější než hrát 10 stolů naráz cash no limit a čekat na qq+... a pak prohrát s 55 :D

Bylo by dobré pomalu sehnat nějaké programy a tabulky, který mi ulehčí práci a přemýšlení. učíme se vyhrávat využívám, tak teĎ už jen být vylosován :) ))

btw. BOBOSVK, neříká ti něco slovo narnias?
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau, super příspěvek :s_thumbsup:

Přečíst si články a pustit videa je dost důležitý, pomůže ti to vyhrávat =) Však on už tě program učíme se vyhrávat navede :f_grin:

ale jak říkáš, ze začátku je to o tom seznámit se s tím, co se ti líbí, jaký formát rád hraješ.. a až pak budeš vědět, tak to rozjedeš :s_cool:
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      =

btw. BOBOSVK, neříká ti něco slovo narnias?
      absolutne nic
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      Registrace: 28.02.2011 Příspěvky: 691
      Cornie4ever původně napsal
      čau, super příspěvek :s_thumbsup:

Přečíst si články a pustit videa je dost důležitý, pomůže ti to vyhrávat =) Však on už tě program učíme se vyhrávat navede :f_grin:

ale jak říkáš, ze začátku je to o tom seznámit se s tím, co se ti líbí, jaký formát rád hraješ.. a až pak budeš vědět, tak to rozjedeš :s_cool:
      A nie je lepšie hrať všetko a stať sa komplexným hráčom ? aj keď som ešte len na začiatku tak skúsenosti zo SnG a CG (SSS, ...) sa dajú pekne skĺbiť do MTT. :-) :s_love: .
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      to urcite do zacatku pokeru neni nejstastnejsi... nejlepsi je vybrat si jedno naucit se v tom bejt winning hrac s tim se ti vylepsi i mindset a pak se ti i ty ostatni discipliny budou ucit daleko snaz a daleko rychleji...
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      to urcite do zacatku pokeru neni nejstastnejsi... nejlepsi je vybrat si jedno naucit se v tom bejt winning hrac s tim se ti vylepsi i mindset a pak se ti i ty ostatni discipliny budou ucit daleko snaz a daleko rychleji...
      Jasne to je pravda takto ako pišeš som to myslel :-) :s_cool:
    • TheBoxerman
      TheBoxerman
      Bronz
      v cashce zatím nevidím moc možností stát se winning hráčem.
      v SnG už určitě ano. Tu spoustu žetonů kterou si většinou do finále přinesu mám i díky sbírání blindů :)

Jinak všem na pamět dávám:

Dnes jsem přišel o pokerové panictví

měl jsem KK. prfl raise 4bb, jeden soupeř call. na flopu K a něco nízkýho, ale byl zde flush draw. Davam raise 5 bb borec calluje. na turnu mi došel ctvrtej král,
      dávám check protože je jasné, že soupeř nemůže být lepší než já. Na riveru opět dávám check, je tam flush jak vyšitej, tak doufám že bude přinejmenším předstírat že ji má :D a taky mu dávám nadějji, že jsem toho krále jenom hrál a žádnýho nemám. Soupeř se nechal nalákat, dává all in já calluju a hádejte kdo vyhrál :)
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      v cashce zatím nevidím moc možností stát se winning hráčem.
      v SnG už určitě ano. Tu spoustu žetonů kterou si většinou do finále přinesu mám i díky sbírání blindů :)

Jinak všem na pamět dávám:

Dnes jsem přišel o pokerové panictví

měl jsem KK. prfl raise 4bb, jeden soupeř call. na flopu K a něco nízkýho, ale byl zde flush draw. Davam raise 5 bb borec calluje. na turnu mi došel ctvrtej král,
      dávám check protože je jasné, že soupeř nemůže být lepší než já. Na riveru opět dávám check, je tam flush jak vyšitej, tak doufám že bude přinejmenším předstírat že ji má :D a taky mu dávám nadějji, že jsem toho krále jenom hrál a žádnýho nemám. Soupeř se nechal nalákat, dává all in já calluju a hádejte kdo vyhrál :)
      Super na straight flush :-)))
    • 1
    • 2