[HU] 7$ Midpair line vs. ??? villain co si myslí že jsem monkey

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Relativně early v zápase, 1. handa villain limpnul, já procheckoval na BB on bet flop, fold. Další handy jsem tam poslal asi 3 handy za sebou (měl sem monsters), on limpoval. V další handě limpnul Q2o, checknul behind na něčem jako J54 rainbow, dorovnal můj turn bet (turn Q) a checknul behind river, takže nevaluebetoval top pair na blank riveru.

S mojí image a history, je to dobře zahrané ? Nechci checkovat river a cítit se "commited" když dá AI, taky nechci checknout a jít do showdownu proti slabší Tx ... myslím že dva páry by raisoval dřív na takovém draw heavy boardu, pravděpodobně i silnější top pair, ale to nevím, jelikož předtím jen calloval v té handě na turnu a checknul behind blank river, na druhou stranu to byl dost dry board.

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1444727
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t510.00 25.50 BBs
      Hero (BB): t490.00 24.50 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with T :heart: 9 :spade:
      BTN/SB calls t10, Hero raises to t65, BTN/SB calls t45

Flop: (t130) T :club: Q :spade: 7 :spade: (2 players)
      Hero bets t60.00, BTN/SB calls t60

Turn: (t250) 6 :diamond: (2 players)
      Hero bets t100.00, BTN/SB calls t100

River: (t450) 2 :club: (2 players)
      Hero bets t265.00 all-in
  • 1 odpověď
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      river by som siel check/call z jedneho dovodu, ktory pisem v kazdej ruke :)

missly drawy jak str8 tak flush. All inom neziskas nic maximalne to, ze ti to polozia. Check/callom ziskas chipy z bluffov a ak mali lepsiu handu ako ty tak je jedno, ci das check call alebo push na rivery

edit: jediny draw, ktory hitol je 89