Fórum ROFL

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745

Fórum ROFL

Našli jste někde na fóru vtipný příspěvek nebo konverzaci, která vás rozesmála a chcete se o ni podělit s ostatními? Sem s ní. Nikdo (až na pár vyjímek :D ) nestíháme procházet celé fórum, ale o vtipné příspěvky nechceme přijít, tak si je pojďme shromáždit sem :)

Pro uvěřejnění vždy citujte toho, kdo příspěvek postnul a pokud je to nutné, tak uveďte kontext situace případně vlákna odkud příspěvek pochází.

• 84 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Začínáme nenápadným příspěvkem v diskuzi, kde hrát kolem České Lípy...

Diametroz původně napsal
      V lípě funguje AA club najdi si na netu stránky. Během prázdnin se hrálo v doksech.Ale slyšel jsem že od září se bude opět hrát v lípě. Pak se hraje v Bonveru stůl. A v Prdeli. Jinak o ničem jiném nevím.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Hucas původně napsal
      Já jsem ze SB a když se přidá někdo z BU, tak bysme mohli na konci septembera na flop :s_ugly:
      Hucas původně napsal
      Ahoj,

já jsem Hučas a chci být nejlepším hráčem automatů. Zatím to beatuju, minulý týden se mi podařilo trefit 3 citronky a hned na to 2 pomeranče. Celkově session -850Kč, ale jenom protože jsem měl downswing :s_ugly:

Hučas for stand up comedy imho! :s_ugly:
    • twinn1
      twinn1
      Bronz
      Registrace: 09.03.2009 Příspěvky: 2,263
      Reakce v Hand Evulation fóru :f_biggrin:

FaulV16ke původně napsal

Dovolím si povedať, že na NL2 raisovať v takejto situácii s J6 je vždy chyba.

Jedine v situácii, kedy by som mal read, že nehrám proti hráčom ale proti svorke orangutanov, ktorí ušli z klietky, prepadli a omráčili vrátnika v ZOO založili si accounty, depositli vrátnikove peniaze a teraz sa snažia dumpnúť peniaze Kosovskej narkomafii, výmenou za bezpečný presun do džungle, jedine v takej situácii by som raise považoval za mierne +EV, aj to len kvôli tomu, že sú tu vysoké odds, že tie orangutany budú postrieľané securiťákmi a nie preto, že by som si myslel, že J6 dokážem hrať OOP proti štyrom ľubovoľným hráčom profitabilne.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Zatím všechny příspěvky ROFL :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin: Pokud to tady vadí tak admin smazat pls :)
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      strixsr původně napsal
      Zatím všechny příspěvky ROFL :s_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin:
      až na tenhle tvůj.... :D

a teď vlastně i na tenhle můj... :( :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      já měl svýho času slušnej ROFL z této diskuze:

Ahareen původně napsal
      bubinko05 původně napsal
      Ahareen původně napsal
      ........

akorát když si uvědomím, jak jsem předtím bustnul ty všechny prachy, jsem byl děsná fish :f_biggrin: :f_cool: :s_cool:

a najkrajsie na tom je to ze za par mesiacov si uvedomis ze ked si toto pisal si bol stale fish :) ... :f_cool:
      to je podle mne základ uspěchu. nepřeceňovat se.
      připadám si, jak malá rybka v oceánu. sice furt nevím nic,
      ale už vím že nic nevím a navíc začínám mít aspoň malou představu, jak je ten oceán velkej. dřív jsme brouzdal v potoce a myslel si že jsem kdo ví jakej dravec.

furt jsem v potravním řetězci hodně vzadu, ale už je aspoň co žrát :) ))
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      twinn1 původně napsal
      Reakce v Hand Evulation fóru :f_biggrin:

FaulV16ke původně napsal

Dovolím si povedať, že na NL2 raisovať v takejto situácii s J6 je vždy chyba.

Jedine v situácii, kedy by som mal read, že nehrám proti hráčom ale proti svorke orangutanov, ktorí ušli z klietky, prepadli a omráčili vrátnika v ZOO založili si accounty, depositli vrátnikove peniaze a teraz sa snažia dumpnúť peniaze Kosovskej narkomafii, výmenou za bezpečný presun do džungle, jedine v takej situácii by som raise považoval za mierne +EV, aj to len kvôli tomu, že sú tu vysoké odds, že tie orangutany budú postrieľané securiťákmi a nie preto, že by som si myslel, že J6 dokážem hrať OOP proti štyrom ľubovoľným hráčom profitabilne.

:D :D :f_biggrin: :f_biggrin: EPICCCC!! No. 1 pro mě zatím tady... :s_thumbsup:

btw bysme možná mohli vyhlašovat i ROFL měsíce :f_biggrin:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      FaulV16ke: tak to je fakt mega lol :)

mě dostalo tohle:

citace: Dandiiik původně napsal: Divný by až bylo, kdyby mu to přišlo i přes to, že by měl 0%.

citace: Ic3g3org3 původně napsal: Až uvidim tohle, tak místo toho, jestli rigged herna, budu spíš zjišťovat, kdo mi co nasypal do čaje...
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Alficor1 původně napsal
      Johniiicek původně napsal
      Alficor1 původně napsal
      strategic12 SNG učebný blog
      Zase? :D ten neni založenej v září =)
      No on nesplňoval tuhle podmínku ani pro tu minulou anketu, tak očekávám že to nebude vadit ani tentokrát. Bohužel kvůli opravdu skvělým blogům opala a borka budeme mít tentokrát ještě větší konkurenci.
      Toto ma dnes dostalo :f_biggrin: (Návrhy na blog mesiaca september)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      panhovnocuc původně napsal
      Kukuřici mám rád ve všech formách. Pro jeden klas jsem nedávno podstoupil dobrodružnou výpravu dlouhou přes 200 kilometrů. :f_cool: Je mi tedy ctí tě tady přivítat. :f_biggrin:
      aneb panhovnocuc vítá na fóru novou slečnu s nickem kukurice... ahojky
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      přečetl jsem všechno bronzové (doba kamenná je u mě snad u konce ) :s_biggrin:

tady - mrkněte na cíle :D taky Lolík :D
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Hehe - hodím sem i ty cíle, bo je to bomba :D

Falimore původně napsal
      :heart: dodržet pokerové cíle :)
      :heart: nenakrknout manželku ,abych mohl stále dodržovat pokerové cíle :f_biggrin:
      :heart: zaměstnat natolik manželku,aby se neměla čas nakrknout :)
      :heart: poslední cíl !!! Nikdy nesmí moje manželka číst tento blog, protože pak jsou všechny předešlé cíle v háji :D
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      Hucas původně napsal
      Hehe - hodím sem i ty cíle, bo je to bomba :D

Falimore původně napsal
      :heart: dodržet pokerové cíle :)
      :heart: nenakrknout manželku ,abych mohl stále dodržovat pokerové cíle :f_biggrin:
      :heart: zaměstnat natolik manželku,aby se neměla čas nakrknout :)
      :heart: poslední cíl !!! Nikdy nesmí moje manželka číst tento blog, protože pak jsou všechny předešlé cíle v háji :D
      +1 :s_biggrin: ještě že s tím problém ještě nemám :)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Ahareen původně napsal
      je to tu tak pěkně vymyšlený, jak to z úplné fishky dělá střední fish, dravou fish,
      malýho žraloka, žraloka, velkýho žraloka, high stakes žraloka zabijáka :D :D
      :D Ahaarenův komentář k vývoji v potravním řetezci na PokerStrategy.com v hlasování v tématu

Co mám rád na PokerStrategy.com
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Něco na způsob :D

• Hucas
      Hucas
      Platina
      Tady jsem nemohl. Jak (ne)zvládal tilt vtipnou formou - půjčeno z BLOG - My way

Neru79 původně napsal
      Co jsem se naučil

:club: To že nikdo v historii ps.com nebustnul vstupních 50$ na FL neznamená že se to nemůže podařit mě.
      :club: To že mám přečtené zlaté články neznamená že umim hrát poker.
      :club: To že mám hromadu tabulek neznamená že budu automaticky vyhrávat.
      :club: To že mám někoho označeného jako limpera neznamená že mě nemůže odrbat o celý stack.
      :club: To že někdo hraje jak maniac neznamená že zrovna proti mě nedrží dvě esa.
      :club: Když budu hrát SnG tak to opravdu nezlepší moji FL hru.
      :club: Když dojebu klávesnici a myš a nemám náhradní tak nemůžu pokračovat ve hře.
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!" tak tím nedonutím soft aby příště soupeři neposlal na riveru set.
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!"tak tím naseru manželku.
      :club: Když naseru manželku znamená to že se zvedne od televize a přijde mi vynadat a oznámit že "tak to nehraj když to neumíš"..
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!" tak pravděpodobně vzbudim malýho a pak ho musim hodinu uspávat.
      :club: Když je tma a já nevidim na tabulky tak bych měl jít spát.
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      AMEN! :D
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Z blogu - poker a ženy :D

tak zvrhlo sa to trosku inym smerom ako som cakala X(

ten smajlík na konci mluví za vše :f_biggrin:
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Fiskantes původně napsal
      končiť s pokerom keď si objavil Pokerstrategy je ako prestať so sexom tesne pred orgazmom :D
      Fisky tomu rozumí :D