Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Fórum ROFL

• kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Hucas původně napsal
      Tady jsem nemohl. Jak (ne)zvládal tilt vtipnou formou - půjčeno z BLOG - My way

Neru79 původně napsal
      Co jsem se naučil

:club: To že nikdo v historii ps.com nebustnul vstupních 50$ na FL neznamená že se to nemůže podařit mě.
      :club: To že mám přečtené zlaté články neznamená že umim hrát poker.
      :club: To že mám hromadu tabulek neznamená že budu automaticky vyhrávat.
      :club: To že mám někoho označeného jako limpera neznamená že mě nemůže odrbat o celý stack.
      :club: To že někdo hraje jak maniac neznamená že zrovna proti mě nedrží dvě esa.
      :club: Když budu hrát SnG tak to opravdu nezlepší moji FL hru.
      :club: Když dojebu klávesnici a myš a nemám náhradní tak nemůžu pokračovat ve hře.
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!" tak tím nedonutím soft aby příště soupeři neposlal na riveru set.
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!"tak tím naseru manželku.
      :club: Když naseru manželku znamená to že se zvedne od televize a přijde mi vynadat a oznámit že "tak to nehraj když to neumíš"..
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!" tak pravděpodobně vzbudim malýho a pak ho musim hodinu uspávat.
      :club: Když je tma a já nevidim na tabulky tak bych měl jít spát.

Dlouho jsem se tak dobře nezasmál xD
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      :club: Když dojebu klávesnici a myš a nemám náhradní tak nemůžu pokračovat ve hře.

Předevčírem jsem novou klávesnici polil kafem a ta nějak zkratovala takže moje spotřeba - 2 klávesnice za týden, slušný.. :heart:
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      A největší donk ho odstřelil. Mimochodem zahrál to tak blbě že by ten bluf vidělo i děcko.

No předvedl se hezky, je vidět že zlatý status může mít i pořádný vůl.

:D :D :f_biggrin: :f_biggrin: :s_biggrin: :P :D
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,230
      kubesfilip původně napsal
      Hucas původně napsal
      Tady jsem nemohl. Jak (ne)zvládal tilt vtipnou formou - půjčeno z BLOG - My way

Neru79 původně napsal
      Co jsem se naučil

:club: To že nikdo v historii ps.com nebustnul vstupních 50$ na FL neznamená že se to nemůže podařit mě.
      :club: To že mám přečtené zlaté články neznamená že umim hrát poker.
      :club: To že mám hromadu tabulek neznamená že budu automaticky vyhrávat.
      :club: To že mám někoho označeného jako limpera neznamená že mě nemůže odrbat o celý stack.
      :club: To že někdo hraje jak maniac neznamená že zrovna proti mě nedrží dvě esa.
      :club: Když budu hrát SnG tak to opravdu nezlepší moji FL hru.
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!" tak tím nedonutím soft aby příště soupeři neposlal na riveru set.
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!"tak tím naseru manželku.
      :club: Když naseru manželku znamená to že se zvedne od televize a přijde mi vynadat a oznámit že "tak to nehraj když to neumíš"..
      :club: Když budu řvát do monitoru "To si děláááš pr..l kuaaa!!" tak pravděpodobně vzbudim malýho a pak ho musim hodinu uspávat.
      :club: Když je tma a já nevidim na tabulky tak bych měl jít spát.

Dlouho jsem se tak dobře nezasmál xD
      :D :D :D well done sir, solid research
    • funktor
      funktor
      Bronz
      Registrace: 10.08.2008 Příspěvky: 922
      No me dneska pobavil muj fanousek na stole (NL50SH):

Hero shows high card Ace, King, Jack and Eight
      Hero wins (€85.24) with high card Ace, King, Jack and Eight

Will wait 7 seconds for rebuys...

sisso14: WOOOOOOOW
      sisso14: ARE U FCKIN RE.TARDED?
      sisso14: ARE U FCKIN GOING ALLIN WITH NOTHING BUT A FCKI N FLUAHDRAW
      sisso14: 7 YEARS OLDS COULD FIGURE OUT TE FCKIN ODDS ON THAT ONE U DUMB ***
      sisso14: RE.TARD?
      sisso14: CANT U EVEN WRITE RE,TARD?
      sisso14: IS THAT ABOVE YOUR INTELLECT?
      sisso14: 6 8 SOOOOOOOOOOTED
      sisso14: FLUSHDRAW
      sisso14: llin
      sisso14: CAN U REPLY RE.TARD?
      sisso14: WALK ME THROUGH IT RE.T<ARD
      sisso14: I FLOP AN OPENENDEN STRAIGHFLUSHDRAW AND **.GGER PUSH 8 HIGH
      sisso14: PEOPLELIKE YOU AHOULD BE EXECUTED

sisso14: watch on re.tard on the go
      Hero wins (€1.25)

sisso14: big draw allin
      sisso14: 1/4 to hit , lets move the chips
      sisso14: do u not get how dumb that push is Hero , seriously u cant be that dumb ?

sisso14 shows a flush, Jack high
      Shiva1 shows a flush, Queen high
      Shiva1 wins (€97.75) with a flush, Queen high
      Hero: see, you cant even win the with flush :P
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      funktor: LOL, tomu říkám fanoušek :-))) Takhle krásně mi ještě nikdo nenadával ... většinou se to obešlo jednovětnými frázemi :) Už se těším na vyšší limity, haha :D
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Skara...a já byl zatím jen i.diot a Czech moron...budu muset přidat :)

PS: ani nevím co moron je.tak mě to ani neurazilo :s_cool:
    • pocketten
      pocketten
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 63
      mIsuL123 původně napsal
      Zdravím hodlá PS zase spolupracovat s Full Tiltem?Myslím že tam jsem propojen a po neděli bych tam chtěl vložit peníze...
      Jenom doplním že příspěvek je z 5.11.2011, 20:37
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      pocketten původně napsal
      mIsuL123 původně napsal
      Zdravím hodlá PS zase spolupracovat s Full Tiltem?Myslím že tam jsem propojen a po neděli bych tam chtěl vložit peníze...
      Jenom doplním že příspěvek je z 5.11.2011, 20:37
      pán je v obraze :D
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      to je moc :D
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Jelikož se v tomhle tématu začaly objevovat vtipné image a videa, tak jsem je rozdělil do příslušných kategorií:

Funny Pics :D

YouTube Videa

Koukněte prosím na první příspěvěk v tomto tématu a pojďme tady nechávat jenom vtipnou konverzaci z fóra a image a budeme dál dávat do zmíněných vláken ;)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Mosambo původně napsal
      Skara...a já byl zatím jen i.diot a Czech moron...budu muset přidat :)

PS: ani nevím co moron je.tak mě to ani neurazilo :s_cool:
      já už to vim a tobě to prozradim ?
      kretén, debilní člověk

:D
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      citace z BorekB blogu :D

takze jediny duvod, proc jsem se prihlasil pod pokerstrategy na zacatku na bwin misto na betfair je pravdepodobne ten, ze jsem debil

pravda je pry osvobozujici :f_biggrin:

• Hucas
      Hucas
      Black Member
      Založení účtu z pohledu hráče očítačových her, aneb kouzelné představení :D Ahoj PS komunito :)

Scarynoob44 původně napsal
      :spade: Nejvíce mě štve, že jsem objevil tyto stránky až po tom, co jsem si vytvořil postavu na Pokerstars, tak jsem se rozhodl přesunou na jinou hernu.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Hucas původně napsal
      Založení účtu z pohledu hráče očítačových her, aneb kouzelné představení :D Ahoj PS komunito :)

:spade: Nejvíce mě štve, že jsem objevil tyto stránky až po tom, co jsem si vytvořil postavu na Pokerstars, tak jsem se rozhodl přesunou na jinou hernu.
      :D :D :D :D :D :D :D
      To moje první postava byla na FTP a spadl jim server a bojím se že příjde o všechny expy :(
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Hucas původně napsal

Ten je fakt dobrej :D , horší je, že tak před dvěma roky bych asi napsal to samé :s_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,230
      :f_biggrin: :s_love: keep it coming, tohle začíná být moje oblíbené téma
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      zdroj

1) Tilt - foneticky i obsahově velmi podobný slovu " kilt " ..... v obou případech má člověk holou prdel .

2) Under the gun - a/osoba sedící nalevo od BB, capující A A .... která je zrazena riverovým setem K v ruce značně nepříjemného Španěla.
      ( již chápu Francouzkou revoluci a svržení krále, ať žije republika,žádné K a Q)
      b/ ikona toho jižana na monitoru, na kterou mířím a naprázdno
      cvakám spouští svého Glocka ( ještě že mám zásobník zamčený v trezoru, už bych si musel kupovat novou obrazovku)

3) Downswing - složenina dvou slov down/dole a swing/druh společenského tance. Downswing se tančí v poloze horizontální na koberci či parketách.Tělo se zmítá ze strany na stranu, a dlaněmi a chodidly se buší do podlahové krytiny. Na výběru doprovodné hudby příliš nezáleží, může to být i valčík.

4) Small a Big Blind - rozdíl spočívá v tom, že při SB vás slepota opouští již na turnu, kde skládáte QQ, ale při BB slepě věříte v KK až do konce (kdy vás poráží AA)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Mna nenapada kam inam by sa to dalo dat :D :D :D :D

Nora Mojsejova zaklada politicku stranu
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Shikamaru917 původně napsal
      Mna nenapada kam inam by sa to dalo dat :D :D :D :D

Nora Mojsejova zaklada politicku stranu
      tohle imo spíš do Vtipe chci tě! :-D , tohle téma je na zachycení vtipných věcí , co padly na fóru. Nora mi spíš přijde lepší ve vtipe chci tě i bez toho aby kandidovala :D