Niekto z Presova?:)

• 8 odpovědí
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Caf, byvam nedaleko Presova :D Do Presova som chodil do skoly :) Skoda, ja idem akurat na vysoku do Kosic :D
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      Nazdar, ja som tiez z Presova. Na aku vysku sa tu chystas? Ja chodim zatial na SPS Strojnicku, ale o rok sa tiez chystam na vysku do KE, ak ma tam zoberu :D
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      čau, tiež som z Prešova chodiš na live turnaje alebo iba online hravaš?
    • 1hajzlik
      1hajzlik
      Bronz
      Registrace: 17.07.2011 Příspěvky: 153
      :spade: revo933 - idem na Fakultu vyrobnych technologii

:spade: Dodozz - tak vacsinou online pretoze vo svidniku live nemam kde iba ak s kamosmi a jedine live som hraval ked som bol v trencine kvoli hokeju. V po je to live na akej urovni?
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      Celkom dá sa na sidlisku 3 v poker club monte carlo prezyvane JOMA ,dočasne je zatvorený ale mali by ho otvoriť 1. oktobra, Garančky su nejake dni aj 500euro pritom buy-in je iba cca 10euro :)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Ale v PO necakaj nejaku extra kvalitnu hru :D V cashovke su obrovske poty uz predflopom, hraci casto gamblia, ale ak mas na to bankroll tak pohodka :) Je to porazatelne, ale vies ako to ludom chodi :D :D

Turnaje su troska viac v pohode, ale je to docela nuda, vzdy sa do garancie doplaca :D Ale vyplatna struktura takychto turnajov je 3 miesta beru a ziadna slava to nieje :) Neviem ci sa to az tak oplati stravit tam noc aby si vyhral :)

A Fakulta vyrobnych technologii patri pod moju skolu Technicka univerzita Kosice, len technologie maju sidlo v Presove :D :D
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      Shikamaru: Takze o rok sa vidime na Technike v KE? :D btw. aku fakultu a odbor tam studujes? Lebo rozmyslam ze pojdem na strojnicku fakultu ale medzi odbormi sa este rozhodujem (Riadenie a diagnostika, Pocitacova podpora strojarskej vyroby a Priemyselne inzinierstvo) Hlavne co najmenej matiky, lebo pocul so, ze je kua tazka :s_frown:

Inak co sa tyka tych turnajoch v PO, tak kym je Joma zavreta, tak to je horsie nez zle. Co som pocul, tak happy poker club nie je ziadna vyhra a tak ked si chce clovek zahrat LIVE, musi ist do Kosic.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Do Happy Poker som chodil hravat cashovku ked som este nemal 18, takze tak :D :D ale psst :D

A ja studujem Informatiku, ale som este len prvak :D Takze neviem no :) Ja mam matiky dost aj tak :D :D V strojnictve sa nevyznam, aj ked treba podotknut ze ani v informe a matike vobec, kedze som maturoval dejak/noska/anglina :D :D