[HU] Vs nit on the river turning a pair into a bluff

• acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Villain je nitka. Moje image bude docela agro. Prohrál jeden match na flip. Acceptoval hodně rychle (možný tilt).

V druhém zápase začal od začátku minraisovat více svoje buttony. Jinak bych neřekl, že se jeho hra nějak pozměnila nebo odchýlila od jeho stnd. Flatoval A6 oop (nemyslím si ale, že tady bude Ax v jeho rangi, protože je to tak shallow).

Ještě jeden read - byly dva spoty na riveru, kdy si myslím že měl strong made hand (showdown nebyl), vždycky dal něco co bych nazval "sebevědomý" betsizing (např. 112 do 140 potu, 52 do 70 atd., jednou to potnul).

Ummm jo a myslím, že pokud chci na riveru bluffovat tak to musím nabombit, nestačí dát menší raise, myslím, že větší psychologický efekt má když ho ohrozím o ty chipy aby mi položil osmičku, případně vzácného kinga (měl by často posílat pre)

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 1447923
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t655.00 21.83 BBs
      BB: t345.00 11.50 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is BTN/SB with 6 :heart: Q :spade:
      Hero raises to t60, BB calls t30

Flop: (t120) K :heart: 8 :diamond: 3 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero bets t50.00, BB calls t50

Turn: (t220) 6 :spade: (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: (t220) A :club: (2 players)
      BB bets t30.00, Hero raises to t545
  • 1 odpověď
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      uplne s tebou suhlasim

este ked pises, ze je nitka nevidim aby calloval nejakeho slabeho kinga preflop a kazdy lepsi king K7+ by bol std 3bet pre. Takze toto tu sa mi celkom pozdava a taktiez sa mi pozdava tvoje myslenie.

A samozrejme, eso nema nikdy