[BLOG] EverestP CG 50$->10K$

• NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Registrace: 31.05.2010 Příspěvky: 176

Jelikož jsem objevil ameriku a to myslím to, že PokerStrategy Slon (elephant) je zdarma a já měl za to, že je až po odehrání 1000SP (ještě za anglické verze stránek) a taky protože jsem měl menší pracovní úraz a doma se to táhne. Zvolil jsem si novou hernu kam jsem si poslal 50$.A účastním se Cornieho výzvy z 50$ na 10000$ a o tom bude hlavně tento blog.

Takže

Missoin : 10 000$
      Resources : 50$
      Place : Everest Poker
      Allowed guns : PokerStrategy Elephant

tak teď se trochu rozkoukat v elefantovi ..pochopit významy statů a jde se na věc :-)
  • 33 odpovědí
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Tak můj první týden ve výzvě je zamnou, takže je čas na nějeké shrnutí.

Odehraných dní celkem: 4
      Herna: Everest Poker
      Typ hry: CG NL2

Hand minulý týden: X
      Profit za minulý týden: X$

Bankroll na začátku výzvy: 50$
      Současný Bankroll: 64,63$
      Profit celkem: +14,63$
      Hand celkem: 1159

Do bankrollu je započítaný i bonus PSVIP600 který je zatím 1,95$

Jak už jsem psal začal jsem používat Elefanta tak tu nesmí chybět i muj první graf :s_cool:

1159h by NOskillaZ, on Flickr
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

máš to pěkně najetý a tvůj hotrun se bude dobře sledovat :) Jenom mě zmátlo slovo [výzva] místo [BLOG] i když je to blog na výzvu, tak bych tam nechal blog ať je všem jasný o co jde ;)

Zároveň ti tvůj blog přesunu do sekce Strategické diskuze a blogy Cash Game, kde jsou i všechny ostatní cashovkový blogy a budeš tam blíž k ostatním cashovkářům ;)

Počkám až si příspěvek přečteš a pak ti to tam přesunu, aby si tu blog nehledal ;)
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Mám to přečtený a dík za přesun ....no už vím proč jsem to nemohl najít ráno ..hledal jsem to v Strategické diskuze a blogy Cash Game a asi jsem si neuvědomil kde zrovna jsu když jsem to vytvářel.
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Dokonce sám si z toho byl zmatenej, tak to je dobrý :D Blog přesunutej, tak ať se daří ;) Budu sledovat updaty.
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Tak minulý týden mě to trefovalo o sto 6 a dnes co jsem vidělal to jsem taky prohrál po nezkutečných badbeatech a dostal se tak i do menšího mínusu.

Ale čím se můžu dnes pochlubit :-D dokončil jsem konečně kvíz a dostal tenhle "achievement" :f_cool:

Bronze quiz by NOskillaZ, on Flickr

sice na 3 pokusy, ale mám to :-D

tady jedna z her....příště zvolím větší raise před flopem. :-/

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2,18
      BU:
      $2,45

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with A:heart: , A:diamond:
      2 folds, Hero raises to $0,10, 3 folds, BU calls $0,10, 2 folds.

Flop: ($0,23) 7:spade: , 3:diamond: , 2:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,12, BU calls $0,12.

Turn: ($0,47) 6:spade: (2 players)
      Hero bets $0,29, BU raises to $1,34, Hero raises to $1,96 (All-In), BU calls $0,62.

River: ($4,39) 6:heart: (2 players)

Final Pot: $4,39

Results follow (highlight to see):
      Hero shows (Ah Ad)
      BU shows a full-house, sixes full of sevens (7h 6c)

BU wins with a full-house, sixes full of sevens (7h 6c)
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      jelikož se považuji za nováčka v CG hře a na hře se to možná prokazuje, ale stále si pročítám strategie od pokerstrategy a u hry mám otevřený startovní kombinace a pokaždý, když se zapojuji do hry tak si to zduvodnuji .. proč s touhle kombinací hraji, proč jsem vsadil tolik, a taky se divam kdo hraje předemnou a zamnou, tak se tu objevuje jedna zrádna věc a to že ten flop prostě zaboha nemůžu trefit X(

od úterý neterfuji flop ..teda ve středu se párkrát zadařilo ale jinak vubec. Taky si asi schrnu kolik jsem prodělal nebo vydělal na AA (budu se je muset naučit zahazovat)

S touto hrou jsem si řekl, že si prolezu zas většinu důležitých článků a večer jsem měl zaplí pouze PS daily freeroll a 1K freeroll od everestu za eTickety ..
      jde vidět že jsem turnaje ještě nezapoměl hrát :-) a pokaždý jsem byl na placených místech v 1K jsem byl 37. (spadl jsem z průběžnýho 5. :rolleyes: ) a včera v Daily 100$ dokonce 4.

takže to co jsem prodělal na CG jsem dostal zpátky plus asi 10$ v plusu, ale graf sem budu davat az v pondeli

co z toho vyplívá ? freerolly budu hrát dál :s_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Ahoj,

vítej v challenge, přeju hodně štěstí ;) Jako obvykle připomínám - nezapomen nám pls v koloseu v tématu výzvy psát vždy v neděli / pondělí jak se ti vede :f_grin:

Jinak moc pěkný blog, vidím, že elephant jede, učíme se vyhrávat eaaaasy splněno, good game, sir :s_cool: Jen tak dál,

čau
      Cornie
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Hrůza a děs co já hraju na té kešce ;( graf z minulýho týdne jde rapidně dolů. Zvolnil jsem tempo a večer jsem si na odreagovaní regnul dostupný freerolly na Everestu.

:club: Výzva

Odehraných dní celkem: 11
      Typ hry: CG NL2,MTT

Hand minulý týden: 3335
      Profit za minulý týden: +13,6$

Současný Bankroll: 78,23$
      Profit celkem: +28,23$
      Hand celkem: 4494

:club: Graf

4494 by NOskillaZ, on Flickr

Říkáte si, že podle grafu by měl být muj BR jinej? ano to by měl, ale za vše můžou ty freerolly, kde jsem se umisťoval docela vysoko :s_cool:

v PSDaily100$: 4. a 5. místo +nějaký drobný za horší umístění, který si nepamatuju
      v Daily1000$: za eTicket jsem si zahrál a umístil jsem se 37., kde už se taky bral nějakej ten dolar
      a taky abych nezapomněl, stále mě běží PSVIP600, kde už jsem dostal celkem 6,5$

:club: Plán na tento týden

- dál hrát večerní freerolly od Pokerstrategy
      - číst a číst články
      - zanedbal jsem dostupná videa od Twinna a nové od Cornieho na NL2 ->napravit :)
      - začít vyhrávat :f_cool:

:club: Fun

Tahle reklama na pivko má něco do sebe :D
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Tak dnešní den zakončen Daily100$ a na Poker Ho(ea)vnu 5K$

prvně o úžasným freerolu na Heavnu, který už mě dostal tím, že placených bylo pouze prvních 60. míst, ale taky tím, že mě první handu přišlo AA, kterou mě všichni zahodily a tím by to asi tak končilo. Profoldoval jsem se až na 988. místo........ super.

Ale v Daily se mě opět dařilo. Celý freeroll jsem se držel průběžně na prvním místě. Zbývalo posledních přibližně 30 hráčů. A moje AA na flop 68A mě potopil .....není nad maniaky co doravnaji moje raisy s 58s a po flopu jsme se dostali do allinu, v té době on 1. místo já 2. a mu dojde barva.......to už je do nebe volající :baby: ale i tak 26. místo a dobrejch cca 0,5$ :D ale mohlo být líp

Jinak v CG jsem se rozhodl hrát jen jeden stůl a maximálně se na něj soustředit a tak hrát celý týden. Takže uvidím na konci týdne jestli to pomůže . Po dnešku z CG +1,5$

:club: Doping
      a to jsem byl zakletej touhle brutalitou, a tak si věřil. Tohle prostě vžene do těla touhu po vítězství!!!! :-)

• NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Celý týden jsem nic nenapsal :rolleyes: . Nebylo moc času, ale večer jsem si na hru vždycky tu hodinku našel :s_cool: . Teď tu tak sedím a přemýšlím nad svojí hrou. Co zlepšit ?( Je toho spousty, to je jasný. Přišel jsem na pár svých chyb a taky bych chtěl s něčím poradit, to ale až potom.

Odehraných dní celkem: 18
      Typ hry: CG NL2,MTT

Hand minulý týden: 1677
      Profit za minulý týden: +1,37$

Současný Bankroll: 79,6$
      Profit celkem: +29,6$
      Hand celkem: 6171

6171 by NOskillaZ, on Flickr

:club: Chyby
      - Na tento týden jsem si řekl, že mám hrát jen jeden stůl. A taky jsem to dodržel. U jednoho stolu jsem se přistihl, že jsem několikrát šel do hry mimo pozici a dokonce jsem se nedržel ani podle tabulky. Důvod byl asi ten --- 1 stůl-> málo jsem se dostával do hry->malá trpělivost. Co s tím ? pročtu si silver články a opráším startovní kombinace. 1 stůl už hrát nebudu :f_mad:

- Nevím jestli je to chyba nebo je to způsobeno špatnou hrou a proto by mě taky zajímalo jak dlouho hrát na NL2 u jednoho stolu. Dám příklad: Jsem u stolu už cca 30 min a trefim karty a zdvojnasobim svuj stack. Během dalších 30 minut se buď ještě zvětší nebo o trochu zmenší, ale i tak se mi stane že jsem třeba u jednoho stolu víc jak jednu hodinu a začnou mě tam přehrávat. Jaká je vaše průměrná doba u jednoho stolu ?( Je dobrý odejít od stolu když mám např 250-300BB?

:club: Postřehy
      Přišel jsem na to jak v HUDu označit poslední hranou hru aniž bych musel po me session prolízat odehrane handy a hledat tam ty zajímavý. Takže přibudou handy na kritiku a pochvaly :-)

:club: Plán na další týden
      -Přečíst opět všechny silver články
      -Oprášit startovní kombinace
      -Začít hrát více stolů
      -Postovat handy :s_evil:
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Děkuji za kritiku :) MP3 je docela tight a jeho allin mě docela překvapil a spíš sem doufal v blaf a moje draw me bude stačit ...

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $2,96
      MP2:
      $1,44
      MP3:
      $2,91
      Hero:
      $1,45
      BU:
      $0,08

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.102 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is CO with A:diamond: , 8:diamond:
      2 folds, MP2 calls $0,02, MP3 raises to $0,09, Hero calls $0,09, BU calls $0,08 (All-In), SB calls $0,08, BB folds, MP2 calls $0,07.

Flop: ($0,46) Q:heart: , 7:diamond: , 3:diamond: (4 players)
      SB checks, MP2 bets $0,46, MP3 raises to $1,84, Hero calls $1,36 (All-In), 2 folds, MP3 gets uncalled bet back.

Turn: ($3,64) 2:spade:
      River: ($3,64) 7:club: (3 players)

Final Pot: $3,64

MP3 shows a full-house, queens full of sevens (Qs Qd)
      Hero shows (Ad 8d)
      BU shows (Ah 4s)

MP3 wins with a full-house, queens full of sevens (Qs Qd)
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Tak a tohle se mi stava posledni dva tydny porad....... ne že me to stalo celej stack ale budu si muset koupit novou myš.....

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $2,15
      BB:
      $2,93
      CO:
      $2,71
      Hero:
      $2,72

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (4 handed)

Preflop: Hero is BU with 3:diamond: , 3:club:
      CO raises to $0,07, Hero calls $0,07, SB calls $0,06, BB calls $0,05.

Flop: ($0,28) K:heart: , 9:club: , 3:spade: (4 players)
      SB checks, BB bets $0,07, CO raises to $0,18, Hero raises to $0,29, 2 folds, CO raises to $1,22, Hero raises to $2,65 (All-In), CO calls $1,42 (All-In), Hero gets uncalled bet back (All-In).

Turn: ($5,63) 9:heart:
      River: ($5,63) 9:diamond: (2 players)

Final Pot: $5,63

Results follow :
      CO shows a full-house, nines full of aces (Ah As)
      Hero shows (3d 3c)

CO wins with a full-house, nines full of aces (Ah As)

jebu to ... a to sem si říkal končím...a ono ejhle 33 na BU..tak ještě tuhle a jdu spat ..no a krasne trefenej flop a k tomu proti AA .......najs...99 a je po myši..mrknu na HIMYM snad mě Barney zvedne náladu.
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Je to tak. Včera jsem nereportoval. A jako obhajobu mam že me doma blbne net :-/. O hře asi tak - bylo moc práce+blbne mi net=málo hraní. Na začátku týdne jsem zkoušel hrát SH ale moc jsem tam prohrával a proto zůstávám u FR. Taky jsem dostal ve výzvě červenou kartu i když bych měl mít jen žlutou X(

no nic tady je chybějící report a doufám že už se to nebude opakovat :f_grin:

Odehraných dní celkem: 22
      Typ hry: CG NL2 FR,MTT

Hand minulý týden: 2786
      Profit za minulý týden: -2,4$

Současný Bankroll: 77,2$
      Profit celkem: +27,2$
      Hand celkem: 8957

8957 by NOskillaZ, on Flickr

Na příští týden mám v plánu koupit si nový Modem aby mě to doma šlo už v pohodě :)

:club: Taky jsem si dal plán jak hrát
      - hrát FR
      - hrát pouze 1/2 hodiny denně
      - 4 stoly

uvidíme co to udělá s grafem a mojí hrou, poslední dobou se nedaří ;(
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      hehe, ten přísnej rozhodčí jsem byl já, tak se dodatečně omlouvám za tu červenou :tongue: no, tak doufám, že nemám propíchané gumy u auta a uvidíme se u reportu v pondělí :f_p:
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      V pohodě ;) a gumy bych ti nepropíchal, to bych si to raději vybral někde u stolu :s_cool: :D

Další report bude po nějakém tom čase zas v zelených číslech :f_biggrin:

že bych našel svoji A-game??? ... to ukáže čas
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Je za mnou 5. týden ve výzvě a je na čase nějaké měsíční shrnutí. :s_biggrin:

Odehraných dní celkem: 29

Hand minulý týden: 1664
      Profit za minulý týden: +14,25$

Současný Bankroll: 91,45$
      Profit celkem: +41,45$
      Hand celkem: 10621

10612 by NOskillaZ, on Flickr

Hrát 4 stoly se vyplatilo. Výzvu jsem začínal hrát 2-3 stoly, na grafu jde vidět, že se dařilo, ale pak přišel downsw, proto jsem si dal za úkol hrát jeden stůl a maximálně se na něj soustředit a hrát podle startovních kombinací. Myslím, že člověk musí mít respekt a umět zdravě riskovat. Když se zachybuje tak se to nezapomene a člověk se chybama učí. Doufám, že sem si prošel svým a teď už to pujde jak po másle :f_cool:
      Teď vidím svoje chyby
      :diamond: při hře na 2 nebo 3 stolech jsem se nesoustředil, koukal jsem u toho na film nebo jsem odběhával na FB nebo si dokonce s někým psal
      :diamond: nesledoval jsem dukladne stoly a neviděl jak kdo hraje - tím pádem jsem třeba někomu vletěl do setu atd i když sem to mohl vyčíst a dát FOLD
      :diamond: při zkoušce jednoho stolu jsem ze začátku hrával podle startovních kombinací, ale po čase jsem přestal a dělal jsem chyby, asi to bylo způsobený,že jsem se míň dostával do hry a malou trpělivostí

A proto jsem začal hrát 4 stoly a tenhle styl hry mě zatím vyhovuje
      :diamond: u 4 stolů je víc akce
      :diamond: nemám čas na nic jinýho tzn víc se soustředím
      :diamond: hraji jen lepší startovní kombinace

Dřív mě dělali problémy dlouhý session a tak jsem si minule napsal, že budu hrat jen 30 minut..no protáhl jsem to na 45 minut, tam to mě přišlo moc krátký. A abych to dodržoval, tak mám zaplej na mobilu budík a jak zazvoní vipínám a končím. Za tento týden jsem nahrál míň hand, ale za to jsem víc v plusu jak jindy. Nechci nikam předbýhat a nechám tomu ještě čas, ale zatím mi to tak vyhovuje :s_love:

:club: Plán na další týden
      - hrát stejně jako minulý týden 4 stoly po 45 minutách
      - víc sledovat hodnocení hand a zlepšit svoji hru postflop
      - dávat i svoje handy na HJ na forum...nějak na to furt zapomínám :f_cry:
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz

V reportu jsem opomenul jednu věc a to odehraných 10 000 hand =) , který jsem odehrál za jeden měsíc na NL2 většinou na FR ... zkoušel jsem i SH, kterých bylo asi 2000 hand, ale zůstávám u FR ;)

:heart: 1. měsíc
      :heart: postupně 1-4 stoly
      :heart: 10K hand
      :heart: +40 $

Jestli to pujde stejným tempem tak za měsíc postup na NL5 :s_cool:
      NL4 na Everestu je pouze PL,takže si musím počkat.
      Kolik je ideální mít na začátek NL5? 130-140$? poraďte =)
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Zdravím všechny co sem zabloudily :s_evil:
      Tento týden jsem zahrál slabej průměr. Začátek týdne byl super a do 100$ mě chyběl necelý dolar a běhen dvou dnů jsem zpátky tam, kde jsem byl. Taky jsem tento týden poznal, že při hře je nutné být taky psychicky v pohodě a je lepší při náladě pod psa nehrát. Ten měsíc na neschopence doma je fakt otřes.

:club: Výzva-report

Odehraných dní celkem: 36

Hand minulý týden: 1275
      Profit za minulý týden:-1,17$

Současný Bankroll: 90,28$
      Profit celkem: +40.28$
      Hand celkem: 11895

11896 by NOskillaZ, on Flickr

Minulý týden jsem si dal, že budu víc postovat handy. Vzhledem k tomu, že jsem toho moc neodehrál tak nebylo ani co postovat, ale dvě se našli a jednu dám i sem.

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $3,66
      MP3:
      $3,3

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is MP1 with A:club: , K:club:
      UTG2 folds, Hero raises to $0,07, MP2 folds, MP3 calls $0,07, 4 folds.

Flop: ($0,17) Q:club: , 8:spade: , 8:club: (2 players)
      Hero bets $0,15, MP3 raises to $0,50, Hero calls $0,35.

Turn: ($1,17) 2:spade: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0,67, Hero calls $0,67.

River: ($2,51) 8:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

Final Pot: $2,51

Hero shows (Ac Kc)
      MP3 shows a full-house, eights full of queens (Ah Qd)

MP3 wins with a full-house, eights full of queens (Ah Qd)

před flopem pro mě docela blbá pozice a myslím si že rais měl být větší, jenže jsem hrál zrovna na více stolech a tuhle handu jsem jen tak tak raisnul předvoleným talčítkem na rais na 0,7 :evil:
      Flop si myslím bet správný, na jeho 3bet jsem chtěl už zahodit a jediný co mě napadlo je AQ nebo pár na ruce. ale jeětě mě mohlo přijit cokoliv z 15 karet který by mě to mohlo vylepšit..kdyby přišlo eso, byl jsem ochotný zahodit takže jen 12 autu. spíš jsem čekal na tu baru nebo Kinga ptž jsem si myslel že ma AQ
      Turn nic nevyřešil a myslím si, že po jeho betu jsem to měl vzdát
      River 8 jasný fold

:diamond: Vybral jsem deposit bonus s clearnutýma 13$, takže se už musím spoléhat pouze na moji hru.
      :diamond: Za měsíc hraní a díky blogu a fóru a vlastně díky celému Pokerstrategy jsem si uvědomil spoustu vlastních chyb. Pochopil jsem jak hrát cash-game a celkovou hru u stolu s tím, že líp odhaduji karty protihráčů, vím na jaké pozici jak hrát a kolik raisovat.
      :diamond: CG hraji celkově 2 měsíce a se svojí hrou jsem víc a víc spokojený :f_biggrin:
      :diamond: Teď si dávám menší oraz s tím, že mrknu zas na nějaký články a videa. Taky si musím trochu pročistit halvu a zlepšit si náladu....ten podzim mě ubíjí :evil:

Všichni sem dávaj polonahý ženský.....tak já sem dám aspoň jednu pořádně oblečenou v kožichu :-D
    • NOskillaZ
      NOskillaZ
      Bronz
      Minulý týden jsem hrál špatně a to hodně. S tušákem lepších karet soupeřů jsem do toho i tak chodil a prohrával. X(

:club: Výzva-report

Odehraných dní celkem: 39

Hand minulý týden: 1534
      Profit za minulý týden:-7,64$

Současný Bankroll: 82,64$
      Profit celkem: +32,64$
      Hand celkem: 13429

13429 by NOskillaZ, on Flickr

:diamond: Během týdne jsem prohrával, i když jsem nemusel
      :diamond: Opět jsem začal hrát špatný karty mimo pozici a následně tak vypadala i hra postflop
      :diamond: Prolítl jsem blogy ostatních hráčů ve výzvě a všiml jsem si, že tu nemám seznam četby.
      :diamond: Od teď sem budu dávat to co jsem přečetl. A abych sem nedával ty co už jsem četl, tak si vše přečtu znovu, ptž opakování je ....no vždyt to znáte ;)

:spade: Jedna handa na závěr

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $1,92
      MP1:
      $1,84
      CO:
      $2,8
      BU:
      $0,47

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is BB with J:heart: , J:spade:
      2 folds, MP1 raises to $0,07, 2 folds, CO calls $0,07, BU calls $0,07, SB folds, Hero calls $0,05.

Flop: ($0,29) 9:heart: , 8:spade: , 6:club: (4 players)
      Hero checks, MP1 bets $0,11, CO calls $0,11, BU folds, Hero calls $0,11.

Turn: ($0,62) T:club: (3 players)
      Hero checks, MP1 bets $0,62, CO calls $0,62, Hero calls $0,62.

River: ($2,48) A:spade: (3 players)
      Hero checks, MP1 checks, CO checks.

Final Pot: $2,48

MP1 shows (Qh Ts)
      CO shows (9c 4c)
      Hero shows a pair of jacks (Jh Js)

Hero wins with a pair of jacks (Jh Js)

Oba dva hráči hráli strašně, callovali handy jako 72o, 96s, A5o atd proto jsem z BB pouze dorovnal a neraisoval s tím že by muj raise dorovnali s čímkoli a radši jsem si počkal na flop a doufal v set.
      Flop pro mě docela dobrej, ale přesto jsem to checknul a počkal si jak se hra bude odvíjet, i když jsem věděl, že to muže být chyba. Chtěl jsem pouze dorovnávat bety a nehrnout se do velkých částek. Navíc Bet 0,11 značil o slabosti, spíš jsem toho nevěděl moc o hráči na CO.
      Turn desitka mohla dojit do draw pro JQ a asi to i odpovidalo jeho betu na flopu, CO dorovnal a ja jsem mel tezkou hlavu. Ale kvuli castym blafum a jejich range jsem to callnul a A na riveru pro me byla jasna zprava ze jsem udelal nekde chybu a handu jsem si hned oznacil abych na ni potom mrknul a videl jak to presne nehrat!

• 1
    • 2