[HU] Zajímavá handa

• acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Soupeř imo trochu přemýšlel, víceméně metagame byla taková, že soupeř se snažil být trappy, nebo mě zkoušel možná nějak levelovat, nejsem si úplně jistý ..

Jinak pre hrál trošku nity ...

Devítky v předchozím zápase zahrál limp/commit reraise na můj attack a obv callnul shove (25 bb deep).

AJ zahrál min3bet z BB po mém minraisu (na 80 chipů) a shovnul Q9x rainbow (overshove, měl málo behind, bylo to asi 15bb shallow)

Víceméně z metagame důvodů jsem tu dal normální cbet, jeho raise mi přijde dost full of shit, možná FD, nějaký JQ ... (který může v pohodě limp/callnout pre, jak už myslím ukázal dřív).

Hm, tak jak teda vypadá moje handa ... na turnu skoro jako flush draw ? I když tu bych asi vsázel víc na flopu ... Nějakého kinga jsem mohl v pohodě check/callovat, takže perceived range je víceméně flush draw nebo Ax imo.
      Po tom, co znovu check/callnu turn, tak už spíš mám asi Ax, jelikož z nějakou slabou flushí bych asi hrál check/shove ... nevím jak si vyložit ten jeho betsizing (má flush a chce value ? .. má nějaký bluff a snaží se o ještě jeden zoufalý pokus na turnu ???)

Na riveru jsem se rozhodl pro donk shove, říkal jsem si, že může callnout s handou jako JxQ :club: příp. i J :club: Qx ap. ... myslím, že je riziko, že je checkne behind ...

osobně si myslím, že ale moje line vypadá strašně silně a v podstatě nemám nic jiného než nuts, já bych na jeho místě Q :club: i položil někdy ... (asi ne za tyhle odds, ale při trošku jiné situaci, více deep ...)

Myslím že shove na riveru je tu lepší než check, ale úplně jednoduše se můžu mýlit ...

Jsem trošku lost v té handě, pls heeeeeeeeeelp

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1451730
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t500.00 25 BBs
      Hero (BB): t500.00 25 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with K :diamond: A :club:
      BTN/SB calls t10, Hero raises to t80, BTN/SB calls t60

Flop: (t160) 6 :club: K :club: A :heart: (2 players)
      Hero bets t60.00, BTN/SB raises to t120, Hero calls t60

Turn: (t400) 4 :club: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t120.00, Hero calls t120

River: (t640) 8 :club: (2 players)
      Hero bets t180.00 all-in
  • 1 odpověď
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      1.get it in na flope

ked ta uz raz raisol na hentakom flope tak by to tam mal aj dostat, ak to nedostane je vysoko pravdepodobne, ze by si uz dalsie chipy z neho nedostal ak by nieco nehitol (FLUSH ?)

2.ked pises, ze sa snazil levelovat tak tam mozes dat min re raise na 180.