[COACH] Feedback Omaha coaching

• 24 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      :( Som to zmeškal, pritom naučiť sa PLO patrí k mojim longterm goals - čo teraz?
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Sakra sakra sakra, se tu hodinu hádám s jedním blbem o trestním zákoníku, až jsem z toho zapomněl na kouče... Příště to musím napravit...
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      Fiskantes původně napsal
      :( Som to zmeškal, pritom naučiť sa PLO patrí k mojim longterm goals - čo teraz?
      +1 ....
      zaspal som
    • filuta
      filuta
      Bronz
      Registrace: 14.08.2009 Příspěvky: 781
      nestihl jsem první půlhodinu, takže u mě v pořádku od začátku do konce :D asi dvakrát či třikrát jsi řekl tady máme..., tady budeme..., aniž by okamžitě bylo jasné o kterém stolu mluvíš (tedy minimálně mně), ale jinak všechno perfektně srozumitelné, takže za mě :s_thumbsup:
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Taky jsem se očkem mrknul a musím říct, že paráda. Omaha nikdy nebyla jednodušší, než jak si to podal ty. Už se těším na další. A jsem začátečník na omaze, takze jak jsi to vysvětloval občas polopatě a srozumitelně, tak za to máš 1 * :D :f_cool:

btw. jaká byla session? Byl profit?? :f_biggrin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      Lukášův coaching byl zatím testovací a mimořádná záležitost, chtěli jsme i vyzkoušet jaký bude zájem o Omahu..

na coachingu bylo 24-30 lidí.. takže jsme se bavili že by se mohl Omaha coaching zopakovat a probíhat třeba jednou za 14 dní..

Pokud máte zájem a Omahu hrajete, tak nám tady dejte vědět jestli máte o téma zájem a chtěli byste další coachingy na Omahu? ;)

mně se to osobně taky líbilo, session skončila v profitu ale už nevím kolik :f_grin:
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      filuta původně napsal
      nestihl jsem první půlhodinu, takže u mě v pořádku od začátku do konce :D asi dvakrát či třikrát jsi řekl tady máme..., tady budeme..., aniž by okamžitě bylo jasné o kterém stolu mluvíš (tedy minimálně mně), ale jinak všechno perfektně srozumitelné, takže za mě :s_thumbsup:
      ...díky, to je dobrá připomínka :)

Jinak jsem rád, že se to někomu líbilo, příště to bude ještě lepší...

Sešn +170$, před publikem jsem dobře točil :s_evil:
    • THESHade
      THESHade
      Bronz
      Registrace: 25.03.2010 Příspěvky: 5,418
      @Cornie: zaujem by bol ale iny cas by som preferoval, aspon do 9tej
      A co sa tyk aucasti na "prvom coachingu". Nieco prve ma vzdy najvacsiu ucast. viz novu epizodu 2 and a 1/2 men s novym hercom :D
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Pozerat Dva a pol chlapa bez Charllieho Sheena, to je fakt nezvyk :( :f_cool:

A coaching bol fajn ako vzdy, az na tie problemy na zaciatku :D A ta herna Euro poker ci co vyzera celkom zaujimavo, hlavne tie 6max stoly kde mas ale 10 seatov, takze si mozes vybrat v akej pozicii chces sediet :D
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Internet zlyhal, takze som sa nemohol pridat, ale urcite by som to uvital pravidelne. :f_thumbsup:
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      zmeškal som prvých dvadsať minút, ale kvôli tým problémom, čo spomínate som asi o nič neprišiel... zvyšok coachingu bol na jednotku a rád by som ho pravidelne navštevoval... tiež som mal občas problém sa zorientovať, o ktorom stole hovoríš, ale inak to bolo celé veľmi zrozumiteľné takže palec hore :f_thumbsup:
    • martin1989p
      martin1989p
      Bronz
      Registrace: 28.07.2009 Příspěvky: 53
      Feedback? No pozval jsem kámoše co mě k omaze přivedl, dotáhl flašku jägra, skoukli jsme coaching a pak jsme valili do 7 rána PLO HU...
      Jinak na pár handách jsme se moc neshodli, např AAxx do BTN raisu shorta a jenom flatcall (ve 3betovaném potu by šel IMO stackoff na flopu) , potom hned ze startu river fold setu QQ, ale to jsem nějak nestihl přečíst board.
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Za mě rozhodně super. I když nevím, jestli bych to byl schopnej pobrat v takový míře, kdybych předtím neviděl všechny tvoje videa a nepřečetl naše PLO strategický články.

Víc zábavy = víc učení :D
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,113
      Za seba mozem povedat, ze to bol super coaching a ak by sa dalo, tak by som sa dival na omaha coaching kludne aj kazdy tyzden. Cize urcite omahu este zaradit do programu :)
    • Murphy1010
      Murphy1010
      Bronz
      Registrace: 26.02.2011 Příspěvky: 81
      Taky se pridam, i kdyz to uz nejakou dobu hraju (ne PLO50 obv), zacinam asi trochu vypadavat z A-game po pocatecnim upswingu :f_confused: . Koucing mi vyhovoval, muzu porovnat co hraju jinak (treba spatne) a zkusit to nejak zmenit. Ani jsem se v tom snad tolik neztracel. Good job! Takze bych ho urcite uvital, klidne i 1x za 2 tydny. Snad se to uchyti! :s_cool:
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Registrace: 05.05.2011 Příspěvky: 274
      Muzu se zeptat zda jsou tyhle coachingy nekde archivovany a je mozne se na ne zpetne podivat? Hrozne rad bych to treba dnes videl, ale zrovna dnes hraje Plzen proti Barce a kazdy do trosku sleduje cesky sport bude urcite pripoutan k televizi.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      myslím že zrovna dneska Lukáš nahrává ;)

bude to následně zveřejněno v sekci Videa
    • fidelKE
      fidelKE
      Bronz
      Registrace: 06.02.2009 Příspěvky: 86
      ahoj,

vdaka za vcerajsi coaching. Pekne zhrnutie ako hrat AAxx a aj ten HUD mi celkom pomohol, aby som ten svoj trosku prerobil :) .

popis hracov na zaklade HUDu vyborna vec a hned som skusil byt aj vo svojej hre trosku viac agresivnejsi, aj ked na tych mojich micro limitoch je to asi jedno ak su na stole 3-4 fish tak je to moja smrt :D

fidelKE
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Děkuju, jsem rád, že se ti líbil coaching.

Nicméně pozor na nějáké dramatické změny ve hře, aby jsi mě pak neproklínal, chce to postupovat obezřetně :)

A pokud jde o stoly plné ryb, tak jsem minule říkal, že díky tomu musí člověk hrát trochu více tight, aby se do hry dostával z pozice, málokdy se ti povede koupit si button z CO a často budeš dostávat sice jenom koly, nikoliv 3bety, ale budeš pak muset hrát hodně z pozice a nikdy neukradneš blindy, takže musíš mít vždy handu, která může slušně flopnout...
    • 1
    • 2