Používa niekto PokerTracker?

• 29 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Má to stejně možnosti, pro začátečníka lepší než hem, určitě se vyplatí Ho zkusit
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Já používám poker tracker.
      Jsem zatim ais po 30 dnech a jsem spokojenej.
      Bezpečný to je.
      Chvilku mi trvalo než jsem se s tím naučil, ale chodí to už dobře a určo to využiji.
      Takže doporučuji. Těch 60 dní si vyzkoušíš a pak to můžeš koupit.
    • Wetrak
      Wetrak
      Bronz
      Registrace: 02.06.2011 Příspěvky: 135
      Určitě je to velmi dobrá pomůcka při hraní on-line pokeru.
      Poker tracker používá spousta lídí (včetně mě) a je to naprosto bezpečný. Nemá to v sobě časovanou bombu ani nic takovýho :-D

Jestli jsem to dobře pochopil, tak pořádně nevíš co to dělá, tedy se pokusim Ti to trošku vysvětlit (jestli Tě jen podceňuju, tak se omlouvám za svou drzost a uvrhuju se ve věčné zapomění :D )

V podstatě to sleduje chování protivníka u stolu. Né v tom smyslu, jak moc se dloube v nose a jestli to jí, ale například jak částo vsází, jak často raisuje před flopem a tak podobně. No a Tobě to pomáhá v tom, že můžeš hru lépe přizpůsobit tomu s kým hraješ a dostat tak z něj maximum. Třeba VPIP a AF jsou dobrý k tomu, že když máš monster a chces ze soupeře vyždímat maximum check-raisem budeš vědět kdy to půjde a kdy ne. Prostě víš, že hráč s vysokým VPIP a AF často vsadí a ty ho můžeš raisnout než hráč s nízkým VPIP a AF protu kterýmu budeš muset prostě jen a jen sázet.

To jen tak v krátkosti, samozřejmě to má mnohem víc využití. Prostě je to spousta statistik, který Ti pomůžou se zdokonalit, pokud jim porozumíš a budeš v nich oriontovat
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      ahooj,

presuvam tento thread do softwaru, kde sa mu bude urcite viac pacit :s_wink:

majky
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      sam pouzivam PT3, je pravda, ze som ho kupoval ked som zacinal a z trackovacich programov mi prisiel na pouzivanie najednoduchsi a najprehladnejsii...

ale postupom casu ked som od toho potreboval viac som narazil na problem, vo videach nasich coachov som videl moznosti HEMu a ten mi prisiel prepracovanejsii..
      nenabehol som hned na ich web a nevymenil soft.. kontaktoval som support PT3, ktory ma odkazal na ich navody a fora.. a ked som to zacal viac studovat zistil som, ze PT3 ma neobmedzene moznosti.. a s trochou trpelivosti si tam clovek sam "naprogramuje" akekolvek staty....

uplne na zaciatok ale postaci aj trackovaci program z nasej ponuky, ktory je uplne zdarma.

PokerStrategy.com Elephant
    • Remoska
      Remoska
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 323
      maikpp původně napsal
      sam pouzivam PT3, je pravda, ze som ho kupoval ked som zacinal a z trackovacich programov mi prisiel na pouzivanie najednoduchsi a najprehladnejsii...

ale postupom casu ked som od toho potreboval viac som narazil na problem, vo videach nasich coachov som videl moznosti HEMu a ten mi prisiel prepracovanejsii..
      nenabehol som hned na ich web a nevymenil soft.. kontaktoval som support PT3, ktory ma odkazal na ich navody a fora.. a ked som to zacal viac studovat zistil som, ze PT3 ma neobmedzene moznosti.. a s trochou trpelivosti si tam clovek sam "naprogramuje" akekolvek staty....

uplne na zaciatok ale postaci aj trackovaci program z nasej ponuky, ktory je uplne zdarma.

Diky za optimisticke radky.

PT3 testuji teprve 14 dni (zatim 60-ti denni verzi)
      Na cash game je optimalni, ale u Sitek mi prijdou statistiky ponekud zmatene ... predpokladam, ze je to prave v nastaveni...
    • chernobyl1986
      chernobyl1986
      Bronz
      Registrace: 22.05.2011 Příspěvky: 75
      ahoj
      ja mám taky výborný zkušenosti s PT3, jsou tam fakt dobře využitelný staty, ale pokud hraješ FR a víc jak 4 stoly (pokud nemáš nějakou velkou obrazovku) tak v tom bývá trochu zmatek
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Remoska původně napsal
      Na cash game je optimalni, ale u Sitek mi prijdou statistiky ponekud zmatene ... predpokladam, ze je to prave v nastaveni...
      jj toto sa jedna o uplne najednoduchsie nastavenie, ktore robis v Configure/Cofigure HUD/ Profile : Tournament Default - Player Stats

chernobyl1986 původně napsal
      ahoj
      ja mám taky výborný zkušenosti s PT3, jsou tam fakt dobře využitelný staty, ale pokud hraješ FR a víc jak 4 stoly (pokud nemáš nějakou velkou obrazovku) tak v tom bývá trochu zmatek
      riesenim je .. si dat do HUDu u player stats co najmenej statistik (tie hlavne, handy, VPIP, PFR..) a zvysok rozklikavat.. to co zobrazuje a ako to je zoradene v rozklikavacom okne si samozrejme mozes tiez nastavit podla vlastnych potrieb.

majky
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Registrace: 22.06.2010 Příspěvky: 302
      bohuzial mne to nejako neide nainstalovat uz som pri tom stravil hodinu casu a stale nic neviem to configurovat ten program som stiahol čo mi treba ale stale neviem ako na to :( nainstalovavam to viackrat a idem podla postupu a nič omg ale som :s_confused:
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      maikpp původně napsal

v Elephante nieje 24h poker však? :(
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      Právě jsem si nainstaloval Pokertracker3 60-day trial.

Jsem samozřejmě úplně zmatený... :P

Studovat nápovědu k programu bude asi hodně časově náročné.

Najde se tu někdo, kdo by poradil nějaké rychlé užitečné tipy pro alespoň
      základní efektivní nastavení.

Hraju hlavně FL CG :f_cool:

Předem diky
    • CC100
      CC100
      Bronz
      ... jo už na to asi začínám přicházet!!! :D

zas to bude chtít trochu trpělivosti - si s tím pohrát :tongue:
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      Nejako mi to neide, mali ste niekto tiez problem s instalaciou POSTRESQL? :(
    • CC100
      CC100
      Bronz
      ... no trochu jo, ale pak se to nějak povedlo,
      jak to ti tady ale neřeknu... najednou to prostě šlo :D

jsou tam nějaké nápovědy...

1.nainstalovat service pack, já mám Visty

2.smazat předchozí adresář SQL na disku

... a pak to ještě nějak prudilo, ale to už si nevzpomínám...

... jo a nastavit jazyk na English ve windows...

já nejsem IT, tak snad ti poradí někdo kvalifikovanější
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      CC100 původně napsal
      ... no trochu jo, ale pak se to nějak povedlo,
      jak to ti tady ale neřeknu... najednou to prostě šlo :D

jsou tam nějaké nápovědy...

1.nainstalovat service pack, já mám Visty

2.smazat předchozí adresář SQL na disku

... a pak to ještě nějak prudilo, ale to už si nevzpomínám...

... jo a nastavit jazyk na English ve windows...

já nejsem IT, tak snad ti poradí někdo kvalifikovanější
      "Prudilo" to proto, že programy (i SQL), je pro odstranění třeba odinstalovat, a ne smazat složku s instalací.
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      toto už mozte zatvorit diki
    • CC100
      CC100
      Bronz
      ok
      ...to mi poradila ta nápověda... ale já už fakt nevim

PT3 mě funguje - importy...,
      a do těchto IT diskuzí se příště nebudu montovat :)

rozhodně ne jako rádce :rolleyes:
    • Dodozz
      Dodozz
      Bronz
      už mi to ide diki .. preto to mozte zatvorit :)
    • Johniiicek
      Johniiicek
      Bronz
      Registrace: 11.12.2007 Příspěvky: 1,446
      Nevíte náhodou odpověď na tohle k PT3? Nikdo mi tam neodpovídá :/
    • 1
    • 2